MMA Tycoon - gra online

Podobno weights coś też daje, bo to budowanie mieśni, więc i speed może wzrosnąć, ale nie przyglądałem się jeszcze, raczej to minimalny przyrost.
 
Flex na 1 to najlepszy z możliwych pomysłów jest najłatwiejszy do wytrenowania za pomocą zwykłej yogi wbija sie go szybciej niż cardio czy siłe, żre najmniej energii ze wszystkich i do tego przy wbijaniu Flexa od 1 do 110, przy okazji podskaoczy o 1,2 poziomy Balance, Speed czy Agility.
 
Ja przy tworzeniu daje na 1 cardio, siłe i flex a wszystko rozrzucam po pozostałych :)



Co do nowego silnika to nie narzekam bo od sierpnia mój bilans to 6-0, a mam i uderzaczy i parterowców, jedyne co zdecydowanie rzuca sie w oczy to że po zmianach premiowana jest bardziej wszechstronność niż Elit w jednej płaszczyźnie.
 
Ja bodajże 6-11 od wprowadzenia slnika;)



Panowie, kto nie ustawił attitude, a chce to zrobić !



28th September 2011



After much discussion (and pestering) you now have a one off chance to reset your fighters' aptitude settings. If you would like to reset your fighters' aptitude, click here. This page will be available for around one week, after which point you won't be able to make any changes."
 
Co do Flexibility - ja wszystkim następnym zawodnikom też będę ustawiał początkowo na 1 albo 2, bo bez supli (no ewentualnie z reduce energy loss) zasuwa podobnie jak Strength czy Cardio z suplami. Przynajmniej do poziomu 8 czy 9 wchodzi jakiś "plusik" w zasadzie co sesję. W starszych tematach na forum gry albo poradnikach mogą być jeszcze inne informacje, bo dawniej Yoga działała słabo.
Teraz zasuwa, lekko podbija parę innych skilli (ale ledwo, ledwo) zużywa mało energii. Na dzień dzisiejszy można trzy z sześciu fizycznych podbić w gymie za 50$.

Co do wpływu siłowni na speed:
Zawodnik podbijając siłę z 2++ na 8++ walnął przy okazji speeda z 2++ na 3+. Niewiele, ale zawsze coś. Inny, z lepszym speedem, podskoczył w takim samym czasie z 11-- na 11- :P

PS:aptitude, nie attitude ;)
 
"Hey, Niskas TD is 7 and balance 7 as well. Hope this helps :) ."



Ten od pierwszej walki. Widzicie tu jakieś logiczne wytłumaczenie?
 
Bez jaj z tym speedem już...pewnie więcej niż 10 nie ma, ale TD na 7 przy Twoim TO 12 i przewadze zapasów...Cóż, tak jak HT napisał, istotniejsza staje się tu strategia, a nie umiejętności. Dla mnie to wygląda ciut nierealnie, no ale i w MMA rózne przypadki się zdarzają. Jak przegrasz z 10 niezrozumiałych walk to poczujesz mój ból :P



HT (Hightower) aptitude?



EDIT: O fuck, tak tam piszą...oświeć mnie ktoś czemu?Myślałem od początku, że cała ta sprawa to właśnie postawa - attitude;)
 
Nie znałem tego słowa przed zagraniem w tycoona, ale aptitude pasuje, bo oznacza właśnie uzdolnienie ;)
 
Speed jest odpowiedzialny tylko za takedown offence :P no ale trudno, przełknąłem gorycz porażki
 
Sethcab, a gdzie proby poddań ;P? Powiedz jak ustawiles agression/counter, uczmy się wszyscy razem jak obalac i jak bronić obaleń ;)



Hightower, dzięki za wyjaśnienie, też słowa nie znałem, prościej byloby po prostu "Talent" :D
 
@Uefo



Na bank? Bo ja chyba ostatnio czytałem, że speed jest ważny przy wszystkim w stójce, próbie obalenia czy wejścia w klincz, ale tak samo kiedy bronisz się przed jednym i drugim. Odpowiada chyba za pracę nóg, więc miałoby to sens ;)
 
Proby poddan z subami na 1 ?:P



80% agressor, ale obalenia i tak z klinczu wyszły :p troche jednak zlekcewazylem te jego MT, tylko 3 proby na 16 z clinchu sie udało, no ale wystarczylo :p
 
Sethcab to purple tylko prowizorka;)? Ale może samym pasem byś go udusił jakoś:P



To jak miałeś Standing - try takedowns?
 
Co do niskiego submissions u zawodnika sethcaba to tak jak pisałem wcześniej - dobra opcja, żeby nabić zawodnikowi primaries kiedy ma niskie sparring worth :P
 
Powtórzę - na moje oko ustawianie try takedowns na więcej niż 20-30% (30 to absolutne max) jest nic nie warte i jeśli ktoś tak ustawia, to oczywiście może wygrać, jak ma szczęście, ale w większości pojedynków przegra, bo po 3 nieudanych obaleniach jego zawodnik się wypompuje. Dlatego ktokolwiek ustawia try takedowns na 40% i więcej właśnie tam powinien szukać przyczyn porażki - w totalnej przewidywalności swojego zawodnika.
 
@naiver
Popieram, niektórzy piszą że dodali troche ciosów w stójce a obalenia ustawili na 60-70 %. To ja sie pytam czy ktoś widział w realu zawodnika który zadaje jeden cios co 2, 3 obalenia, czy raczej jest odwrotnie czyli obalenie co 2, 3 ciosy.
 
Ja ustawiłem tak try takedowns bo obawiałem się, że w ogóle nie będzie prób obaleń... ekhm.
 
http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=44356



Zamierzasz wysłać mi ofertę przedłużenia Sethcab? Bo w sumie dostałem 2 oferty, jedną 4000 2000 2000 drugą 7500 2500 4000, ale postanowiłem być lojalny ;).
 
Back
Top