MMA Tycoon - gra online

Powiem tak, nie, nie widziałem by ktoś na 10 akcji probowal 8 razy obalac, przy takiej roznicy zapasow, zwlaszcza z tym abysmalem to po pierwszej probie byl parter na zywo ;) i nie musial zawodnik ponawiac, bo przelezal cala runde lub poddal/wygral przez TKO. Sama wiedza, ze ktos bedzie obalal to jedno, ale jeszcze teoretycznie lata treningu skoro to "baza" sprawiaja, ze roznica ofensywy obalen, a szybkosci uczenia sie obrony przed klasowym zapasnikiem przez strikera jednak powinna byc na takim etapie spora, co innego zapasy 12 przeciw 10 czy 15 przeciw 12/13 :>



CJ miał 60%, przy drugiej probie, po paru akjach w stojce obalil, choc w 1 walce probowano go obalic czterokrotnie i za kazdym razem nieskutecznie,a zapasy mam na 10, TO na 11;)
 
Kto mi pomoże wygrać tą walkę w obronie pasa, moim synem menadżera Ufcowskim jr ;)?



Przeciwko mnie black belt, zapasy ma na 5, ja na 11 i purpura, tyle, że ja w obronie obaleń jestem cieniutki...nawet zamierzać trochę podnieść przed walką, choć w tym Aptittude ustawilem, ze raczej lepiej sie uczy boksu/bjj niz wrestlingu. Mam wogle nadzieje, ze nie zje**lem z tym, bo wczesniej mialem random, gdyz nie ustawilem w odpowiednim czasie z powodu przeoczenia :D



Ufcowski jr, walka zaakceptowana, wiec rywala wiadomo gdzie widac.



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=135540



Pomóżcie, liczę na mój boks, w dodatku mam ++, wiec licze wkrotce na przeskok o jeden level wyzej, ale jak utrzyac stojke na 100%, on mial slabych rywali pod katem zapasow, obalal zwykle bez problemu, mnie tez obalano, ale glownie to i tak niezli, a przynajmniej lepsi od niego zapasnicy byli, ostatnio w walce o pas obalal mnie zapasnik na 12 w koncu 2 na 5 prob:>
 
No ja bym polecał spróbować utrzymać walkę w stójce - rywal w nowym systemie obalał gości z niskimi zapasami. Patrząc po statystykach ma tendencję do używania za dużo Try Takedowns, więc jest szansa, że się nie dasz i go obijesz ;)



Boksersko wydaje mi się, że obijesz go tak czy siak, więc może popracuj nad speed, balance czy takedown defense (jeśli aptitude Ci za mocno nie przeszkodzi).
 
No wlasnie chce dobic boks na 9 bo mam te dwa plusy,striking defense tez z dwoma plusami, ale chyba oleje, nie sadze by akurat to bylo priorytetem, a to takedown defence, zamiast 1 a np 3/4 juz moze cos pomoc przy primaries zapasach na 11;) def grappling na 12. Tylko teraz kwestia agresji/kontrowania i dmgu/accuracy...raczej wysoko dam na accuracy i kontrę, jak duzo obalen mu przeleci to go poobijam, no ale walka 5 rund, teoretycznie powinien nie miec sily po paru nieudamych obaleniach, a przyjetych ciosach, ale ta gra potrafi pozwolic mu na obalenie w pozniejszej fazie mimo,ze juz calkiem nie powinien miec sil. To wazna walka dla mnie:)
 
Poszukuje zawodnikow do mojej organizacji w Amsterdamie. Na razie moge zestawic max 3/4 walki a chcialbym zrobic 1 gale.
 
Mam tu takiego wojaka http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=54119 bez kontraktu (jestem skłonny wspomóc organizacje rodaków jego osobą).
Sponsorzy równie dobrze widziani dla moich walczycieli :-)
 
@Born2kill
To ja tak na szybko ci napisze pare moich złotych myśli :P
- mam wrażenie że twój przeciwnik wbijając na siłę black belt zaniedbał secondaries: GnP tylko żeby narobić szumu, submission też nie robi piorunującego wrażenia. wniosek: w parterze dać full control i nic nie robić tylko czekać aż sędzia podniesie. Jeśli nie padniesz kondycyjnie to przy takich ustawieniach był bym pewien że cie nie podda.
- parter załatwiony teraz musisz wymyślić jak utrzymać go na tyle w stójce żeby wypunktować runde. na razie w praktyce nie miał go kto utrzymać w stójce, ci co mieli dobry boks to zapasy useless. ja bym postawił na minimalną kontrę (tak 40-45% agression) myśle że to pozwoli unikać obaleń z kontry a da wystarczającą ilość ruchów żeby poboksować. co do celność/siła i rozłożenia ciosów to sam kombinuj bo z jego dotychczasowych walk nic w tej kwestii nie wynika.
- mam też wrażenie że ten gość nie jest gigantem siły i kondycji, choć kondycji powinno mu starczyć na te 4 rundy chyba że mu ją odbierzesz ale raczej nie liczyłbym na wymeczenie go. duże większe korzyści może ci przynieść przewaga siły o ile masz bardzo wysko.

o tutaj mój praktyczny sposób na balck belta: http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=285920

Edit: dopiero doczytałem że masz TD na 1.....hmm...bedzie ciężko
 
B.wysoko nie mam,ale podtrenowalem i tak do tych 8 siłę;) planuje wszystkim do chociaz 10 doleciec,ale trzeba czasu.



No bedzie,choc zapasnika na 12 3 proby obronilem,2 byly skuteczne,ale parteru z nim sie nie balem, no i ostatecznie wowczas w 4 rundzie go poddalem;)



No dla mnie zagadka te Counter i DMG...chyba preferowal bede bardziej accuracy,zeby jak najwieksza ilosc ciosow zadac celnych,a nie jak ostatnio VDK z leszczem w stojce i nic nie trafial...Ogolnie juz nie raz boksersko bylem lepszy od rywala tym fighterem.



Szczerze to ja bym blacka robil sparujac i trenujac subsy i def grappling ;) bo tak najszybciej, sparing w sparing codziennie to zla opcja.
 
Tylko nie przegnij z tym accuracy - lepiej się trzymać w miarę blisko środka. A jak u Ciebie z klinczem?
 
Hmmm, w tej kwestii to akurat nie liczę na nokaut, a skrajne accuracy pozwala trafiac, dmg nieraz mnie zawiodl, bo i nie trafilem nic solidnego, a przede wszystkim wogle byl problem z trafianiem. Wazniejsze to agresja/counter:> na razie 60% na counter jest...Niby nie ma czym bic w klinczu, ale jak mnie sciagnie to lipa...Clinchwork lipny,ale dosc agresywnie go ustawilem na ta walke w klinczu, boks i zapasy moga swoje zrobic w dirty boxingu, no i stay standing na maxa. W parterze controla i z gory i z dolu...ale obalac ani zze stojki ani z klinczu nie zamierzam.
 
Wydaje mi się, że skrajne ustawienie accuracy też nie jest dobre, bo stajesz się przewidywalny. Tak samo jak z ustawieniem np. głównie high-kicków.
 
No high kick to cios, czyli wiesz, ze ktos ciagle w gore bedzie kopal,ale accuracy to celnosc...czyli bede wkladal mniej sily, ale trafial cel, to wedlug mnie troche co innego akurat, punches/kicks...czy nwet single punch/combos pochodne, ale akurat to troche inaczej traktuje:P Kiedys to obijalem przez 3-5 rund ciosami w ilosci po 100-200 na walke, no ale przez wysokie accuracy mialem decyzje, a dotad zadnego czystego KO, ewentualnie Tko po ciosach :P



Ciezko przewidywac czyjas celnosc...
 
No panowie, nareszcie :D



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=148029



(Edit: postanowilem ze napisze dla nie wtajemniczonych, udalo mi sie wyhodowac 18latniego black belta :P)
 
Mój Bear ma już cardio na 10, zdecydowałem, że na start jest okej, cardio i tak rośnie w międzyczasie też, czas na siłę, potem może trochę Yogi i czas zacząć sparingi BJJ na zmianę z Def grapplingiem i sub offensem, bo oba na 1, tylko BJJ na 2;)
 
Wszystko kwestia szybszego meczenia sie i spadku energii podczas sesji :P ja wolę wyrownac sile, troche podszkolic parter i stoczyc jakas walke, zobaczyc z czego zrobiony jest moj nowy fighter, chociaz kur...nie sadze,ze jak nagle przegra to po tym wysilki wlozonym w trenowanie i robienie skina przez Daro ja go wywale, nawet no hoper chyba mozna jakos tam wytrenowac, nawet slaba szczena przy striking defensie wysokim i skutecznym parterze powinna wystarczyc:P choc dalem mu granite china, ko power i fast learner;) aptitude pod BJJ, sile, boks glownie:>
 
http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=154106



Powiedz mi jeszcze czy teraz mam ścinać wage do 185 i dopiero wtedy Muscle Bulk + Weights ?
 
To kondychy ile już masz?Sporo masz do sciecia do dywizji 185, tym bardziej, ze niewarto by Cut weight maxymalny byl tuz pod limitem wagowym...pomysl jak sie musi w przeddzien zawodnik napocic,zeby zrobic wage, a to oslabia go w samym pojedynku nieco, z tego co slyszalem.



Ja tam robie cardio, tzn zrobilem, teraz sile, scinac, ani nabierac nie bede musial, bo walcze w ciekiej i jestem w miare po srodku kategorii, musze tylko jakies 5funtow spalac do walki, a moge ponad 15 :P
 
hmm zadam pewnie dla was głupie pytanie. Co to jest ta cała zakładka Skill Maintance? to znaczy o czym swiadczą te zółte paski? i to peek vs current? jak to sie ma do trenignów
 
Pytanie było 3 strony wcześniej. I tam pisałem, gdzie szukać odpowiedzi ;)



A peak vs current pokazuje Ci różnicę między największą w historii a obecną wartością danego skilla. Jeśli nie miałeś jakichś istotnych spadków, to nie ma co zaglądać, bo peak i current są równe :)
 
To jeszcze dwa pytania.



1. W sprawie treningu. Wiem już, że ustawianie dwóch sparingów pod rząd jest nieskuteczne, bo drugi będzie mniej efektywny od pierwszego. Ale co z ćwiczeniami fizycznymi? Czy np. 12 sesji cardio w tygodniu, albo 12 sesji ciężarów (skoro chcę jak najszybciej podnieść kondycję albo siłę), plus odpowiednie suple jest ok? A później, przy treningach z trenerami, czy 12 sesji TO, albo kolan, albo kopnięć - czy to ma sens?







2. I druga sprawa, to jak zgłaszają się do mojego zawodnika ptencjalni sponsorzy, albo ja zgłaszam się do nich - co jest stosunkowo godziwą stawką dla początkującego fightera? Chciałbym umieścić mojego w jakimś elite gymie, ale boję się, że szybko skończy się kasa, więc chciałbym znaleźć sponsora, który by dawał chociaż te 400 baksów tygodniowo - czy to aby nie za dużo?
 
Back
Top