MMA Tycoon - gra online

No ja myslalem,ze jednak lepiej miec q159++ czy q160 niż q145 i tansze...w czyms tkwi ten szkopuł...



Daro, wiem, mój błąd :) No dlugi napis, ale jesli nie da się na brzuchu "Destruction" w stylu tęczy jak napisalem, lewa i prawa czesc nizej, a srodkowa ciut wyzej to zrob na ten styl "POLSKA" ;) powinno się jakoś dac, skoro na klacie wyszło tak elegancko:P
 
Co do odżywek to ja sobie latem sprawdzałem jak to wygląda jeśli chodzi o te najczęściej używane, czyli recovery. Na razie przetestowałem głównie ofertę z Montrealu, trochę z Londynu i za parę dni będę wiedział, czy można znaleźć coś lepszego w Amsterdamie i Rio.


Jako punkt odniesienia przyjąłem zachwalane (i słusznie) przez Born2killa Grenade 160 z tego sklepu:

http://mmatycoon.com/nutritionpublic.php?ncid=2204

Chciałem zobaczyć czy można trafić podobnej jakości produkt w niższej cenie no i jaka naprawdę jest różnica. Wyszło na to, że szukałem za max 50$. Będę podawał nazwy, potem łatwo można to wynaleźć przez Highstreet - nutrition search. GNS Q157 Energy i Silverback Elite *158* Energy wypadły najlepiej. Spadek energy po sesji CT był raptem o jedną czy dwie setne procenta większy niż przy wspomnianym Grenade 160.

Z bardzo tanich rzeczy (za 20$) dobry okazał się jeden londyński produkt - Reduce Recovery Time 150Q = $64000 Research. Tam jest różnica 0.04 na sesję, czyli góra 0.5% energii na cały tydzień.

Z Montrealu odradzam produkty RNS, jeden z nich (nie mam zapisane czy ten za 30 czy za 50$) okazał się gorszy nawet od supli za dychę ;)

Te najsłabsze z testowanych były już o 0.2-0.3% gorsze, jak pomnożymy to przez 10-12 sesji w tygodniu to różnica robi się spora.
 
Bear w tydzień(a w sumie 6 dni co sesje tyreningu Cardio+ dwie odpoczynku) z 2 na 8 Cardio zrobił na Increase Stamina 159 z tego sklepu:>



http://www.mmatycoon.com/nutritionpublic.php?ncid=1454



Co do REL, u mnie wszyscy używają właśnie tych "granatów" 160, jak ktoś znajdzie lepsze i pewne źródło to poproszę, ale nie znalazłem i to po tak korzystnej cenie. Właściciel był prezesem federacji, w których moi pierwsi początkowali, potem zrobił sklep i na tylko te granaty, bywaly promocje, kupowalem za 30, potem byly i po 75...ale i tak warto.



PS: A mojego Rico Pinheiro ktoś wiął z FA :) Życzylem mu powodzenia, fajny to byl fighter, skin ma na dlugie tygodnie tez niezly, ale wygrala u mnie chec wykreowania nowego fightera i stąd mialem miejsce na Niedźwiedzia.
 
Ta, to już po tym co napisałeś i jednej sesji ze skokiem dwukrotnym zauważyłem. Siła chyba trochę słabiej idzie?Choć mogę się mylić, ale wydawało mi się, że o jeden minus bądź plus przeskakiwała, ale też robię, kij, że za gymy po 6 stówek bulę w większości ;) Szkoda byłoby stracić w nich miejsce, bo mi odpowiadają na tą chwilę wszystkie.
 
Przejebałem własnie w Amsterdamie z gosciem, ktorego poddal niedawno fighter Uefo. Pojedynek glownie stójkowy z gościem boks 3, MT 1, ja boks 2 MT 12 :)



Naprawdę czas sobie darować chyba.



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=355720
 
Zastanawiam sie czy nie zalozyc swojego sklepu z odzywkami albo jakiejs organizacji. Ciezka sprawa z tym ?
 
"Najtrudniejszy pierwszy krok" :) Jeśli zakładasz z używkami to nie rób suppli typu q 157, i tak nikt tego nie kupuje.
 
Masz robić lepsze :P Nie wiem do końca o co tam chodzi, ale z tego co mi wiadomo, to najpierw wykładasz hajs na to żeby w Twoim laboratorium wynaleźli supple o określonej jakosci, a dopiero potem możesz je sprzedawać. Nie żałuj hajsu na te "wynalazki"
 
Wasyl, co ustawiłeś, że masz "Good in bed", bo zawsze mnie zastanawiało czy to super cardio czy co...:)



Kto mi pomoże rozwikłać zagadkę przegranej?Striking defense i punches na 12 lub więcej u rywala czy jaki ch...?Jeśli nie siebie wogle to kasuję Van Der Hooka, tak być nie może, a i rekord 4-4 wygląda conajmniej ch**owo. Walkę nim przyjąłem, typ 10 MT i 9 zapasy, no ale jak gość 3-1 w stojce mnie w niej pokonal na ilosc to co zrobi ze mną gosciu z takim MT;]
 
Ja wiadomo płaci się z gym z czwartku na piątek, tak? Jak zrobić tak by zmienić klub i nie płacic podwójnie? by nie płacic za zmiane i za to ze skończył się tydzien. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi ;P
 
Wyjdz z gymu o 22:40-00:54 (naszego czasu) z czwartku na piątek i dołącz od 00:56 do 10:29 (naszego czasu), zeby zaczac juz od pierwszej sesji w piatek w nowym gymie.
 
To jutro sprobuje zrobic cos wlasnego :) nie bede robil konkurencji dla sethcaba i robil wlasnej organizacji, moze zrobie gym albo supple :) sklep z odzieza masz chyba Ty Uefo wiec tez nie bede konkurowal
 
Born2Kill- cardio mam na 6 tak więc to nie to :) Byc może umiejętność walki w parterze i przyjęcia zawsze odpowiedniej pozycji, wpływają na to odznaczenie :) No i czerwony pas w łózkowym Ju- Jitsu :) ale to w parametrach ukrytych dostałem :)
 
@Zlatan
Zrób organizacje w Amsterdamie, sporo osób ma zawodników tam lub niedaleko (London, Rosja). Żadna to konkurencja dla sethcaba bo on ma bodajrze w Rio. Ja sam mam aktualnie wszystkich w Amsterdamie a musze się tułać po Helsinkach w poszukiwaniu dobrych równych walk. A poza tym chętnie bym zawalczył w jakimś turnieju wreszcie.
 
No wiesz myslalem o tym ale duzo pracy z tym, pisanie zapowiedzi itd a moj angielski nie jest az tak zaawansowany.
 
Możesz wynająć writerów, ale z tym ciężko. Daro - a propos tułania po helsinkach - czemu nie poślesz jakiś fighterów do mnie?
 
Na początku nie musisz się bawić w zapowiedzi, a jak się rozkręci i ci się spodoba to kogoś zatrudnisz. Jak byś chciał to w miare umiejętności mógłbym ci pomóc z plakatami na gale, nie wiele organizacji je robi a myśle że to przyciąga zawodników. No i wiadomo że zarówno moi jak i pewnie inni znajomi zawodnicy podpisaliby kontrakty za mniejsze pieniądze zeby rozkręcić gale.

@uefo
Akurat Rio to rynek z którym jeszcze nie miałem kontaktu wiec niewiem jak wyglada sprawa np: siłowni a poza tym zniechęca mnie troche godzina rozgrywania walk w środku nocy. Ale kto wie może sie odezwe jak będe czegoś szukał niedługo.
 
Ja widzę do myślenia nie dałem, liczlem na jakieś Wasze podpowiedzi czemu stojka w walce Van Der Hooka wygladala tak, a nie odwrotnie;) jak majac nawet 15 w striking defence mozna unikac kopniec majac 1 w MT, a rywal 12...wyglada na to, ze secondaries są nawet wazniejsze niż primaries, a nie drugoplanowe.
 
Daro - ja mam organizację w Helsinkach :P Z prywatnym gymem, dobrze opłacanymi fighterami itp
 
@Uefo
A widzisz to mi się co pomieszało, akurat mam młodego lekkiego czekającego na debiut w prawdzie brakuje mu jeszcze szlifów ale przy dobrym wyborze zawodników mógłbym go wysłać do walki :) Jak chces zto wyślij kontrakt i zaproszenie do gym to go w czwartek przeniose do Helsinek.
http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=143150

@Sebbeks
właśnie moja nieznajomość tego miasta się kłania :) myślałem że ok 3 ale szczerze to nigdy nie sprawdzałem nawet.
 
Co wy tak ignorujecie B2k!



Ja bym z miłą chęcia przeanalizował i spróbował sie wyrazić na owy temat ale w tej chwili jestem tak zjarany że raczej nie da rady.



Pozdrawiam z kosmosu, sethcab :-)
 
Hahah, total ignore :D dziwię się, bo gdybym tak czytał o bezradności jednego z pierwszych, który na ta grę się skusił to chyba nie angazowałym się tak bardzo jak co niektórzy tu :D Przegrać można i pogratulować, ale bezradności to ja nienawidze w żadnej postaci i temacie. Pozdro Sethcab, fajnie masz, ja to w robocie siedzę, ale zaraz gala, więc humor i tak niezły ;)
 
Ja też zjarany ździebko jestem, ale spróbuję napisać co mądrego :P Doceńcie, że zamiast iść spać o tej porze jeszcze się produkuję :P



O zalinkowanej przez Born2kill walce nie zdążyłem napisać wcześniej - ze statystyk wynika, że zdecydowanie za dużo high kicks ustawiłeś. Patrząc na statystyki z walk nie jest to słaba strona Twojego rywala (chociaż przez ostatnie starcie na pewno te statsy się pozmieniały). Na pewno polecałbym bardziej zróżnicować ataki w stójce, może jeszcze jutro będę w stanie coś więcej napisać ;]



Taka ogólna rada - nie rezygnuj, zwłaszcza teraz. Wycofywanie się w takim momencie to najgrosze co można zrobić. Jeśli nowy system walki daje w kość to spróbuj poszukać więcej info na forum mmatycoon, to wydaje mi się cakiem pouczające.
 
Back
Top