MMA Tycoon - gra online

Uf, Mike mi dorzucil 3 dni VIPa :P



B2k jak przegrasz ta walke to za kare wrzucasz sobie w Avka w grze karnego kutasa, to jest nie do przegrania! :-)
 
Kur...Sethcab co Ty masz za plecy w tej grze co;) Wez niech nam wpiszę kod " XXX manager always win a fight" i mogę mu dac nawet 200 dolców za to;P



Sethcab, własnie niby tak, ale takie podchwytliwe jest to, że wziął to menadżer tak doświadczony...Ja ponad 60 walk, on tak jak pisałem 350 stoczonych, więc wie o grze bardzo wiele...Co myślisz o walce?Bo raczej obalenie i poddanie, choć i GNP co nieco mam, choć mógbym walczyć też boksersko niby.
 
Czy właściciel gymu (prv lub nie) może wyrzucić naszego zawodnika?



Czy jeśli już siedzimy płacimy to nie może tego zrobić?
 
No tak wiadomo, ale jezeli bylo by to pewne przed walka to nie mialbym tej satysfakcji ze wygralem dzieki taktyce :P
 
Za to mój red belt potrzebował 26 sekund, żeby skończyć...



śpiący po nokaucie.



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=353009



Wczesniej go obalali jacyś leszcze mimo, że jest zapaśnikiem, a i nie powinno to mu być na rękę...cóż.



Jak jutro przegram z tym słabszym to chyba kończę jednak grę.
 
Ciezką walke przyjales :/



darosanok zrobisz skina dla mojego zawodnika? 1k$ ci bym zapłacił, http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=147633 , jedyna wytyczna to moze jakas flaga polski gdzies umieszcona :p
 
jak mój fighter się uszkodził po walce (kontuzja i rozciecie po 7 dni) to co? tydzien bez treingów mu zaplanowac?
 
@sethcab
niema problemu, tylko nie określe się kiedy będzie gotowy ale myśle że do jutra wieczora dam rade jak nic nie wypadnie. Jak byś miał jakieś motywy, reklamy które chesz umieścić na spodenkach to ślij linki. Napisz też czy chcesz jakieś tatuaże i czy ma być Imie i Nazwisko zawodnika na zdjęciu.
Jak coś to kontakt w tej sprawie na Tycoonie, zachwile tam podeśli ci jakieś podkłady do wyboru.
http://mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=39468
 
No to niedlugo pierwsza walka, taktyka ustawiona, kondycja 100%, zakupione t-shirty ustawiony entrance song, pozostaje tylko zwyciestwo :D



Jeszcze tylko nie wiem czy zaznaczyc allow takedowns, zeby utrzymac walke w stojce
 
Darosanok, Sethcab rozrzutny widzę, się powodzi jak się ma organizację :P ja też bym potrzebował skina dla mojego narybkowego Niedźwiedzia.



Trzebaby doszukac jakiegos bialoskorego od szyi w dol odpowiedniego do jego masy i wzrostu...Ogolnie to ma byc silny zapasnik,198cm i 250 kilka funtow zywej masy:D Tez coś tam rzucę oczywiscie za to, ale az tak mi nie zalezy,zeby to robic za "kokosy80", skoro poprzednie skiny bralem po 400, za po 20 sztuk gory i dolu;)
 
Wstepny projekt dla sethcaba gotowy:
http://img269.imageshack.us/img269/8496/rysunek1w.png

Jak byś chciał coś zmnienić lub dołożyć to mów śmiało, tatuaży mu nie robiłem bo nie wiedziałem czy chcesz.

PS: aha nie obcinałem w ogóle tła bo mówiłeś że chcesz coś dopisać wieć sobie go dotnij tak jak ci pasuje ( nie zostawiaj dużo tła bo nie będzie nic widać)

@Born
Jeżeli masz ochote to w wolnej chwili ci coś zmodze, nawet za darmo, kasy mi nie trzeba, robie dla przyjemności a przy okazji poznaje Corela.
Więć jak jesteś zdecydowany to potwierdz to ci podeśle linki z podkładami na maila w grze.
 
Kurde, dzis to na maila nie wejde, ale moja propozycja oczywiscie aktualna, za darmo też nie chcę, bez przesady:)



Podkłady?Hmmm,tu raczej podobają mi się te, ktore dobieram do twarzy z avatarow, zwykle staram sie by byla to arena, badz sala treningowa. Kwestia by ladnie skomponowala sie twarz z resztą ciala i wygladalo to w miare realistycznie :) nie wiem kogo moznaby pod ten moj opis zapodac, to taki wyzszy Pudzian, z umiejetnosciami lepszymi niz nasz Mario:)



Sethcab, zmień Capoeirzę sparing wrestlingu na jutrzejszy wieczor, bo zostanie sam, ja wlasnie CJ'a wypisuje, bo co ja 3gwiazdkowiec bede z Capoeirą 2gwiazdkowiczem sparowal, gdy czasu nie ma i trzeba szlifowac umiejetnosci:P Swoją droga, moglismy ze soba nie walczyc, nie dosc, ze jeden gym to i obaj z Mmarocks pochodzimy;D
 
ja przegrałem z o niebo lepszym przez decyzje, chociaż druga runda była dla mnie wg mnie, niestety przegrałem w polfinale i odpadam z turnieju. Sethcab, ostatnia walke i chyba zmieniam wagę, zamierzam walczyc o pas w innej kategorii wagowej, hmm moze polsrednia, tam moj ross the boss ma szanse
 
jak mozasz to daj mi jak naszjbciej walke z kim kolwiek bo oprocz shinjo i vebera nikt mi nie zagrozi a oni walcza w finale..
 
Jednak ta gra nie jest AŻ TAK przesadzona i mimo, że menadżer rywala ma te 350 walk w historii stoczonych to byłem lepszy i w stójce i obaliłem, a po paru próbach poddań, przejściu na plecy zakończyłem RNC'em rywala dotąd z rekordem 4-0 (ja 4-1).



Choć zanotował sweepa raz co mnie zaskoczyło, z moimi lepszymi zapasami i BJJ, no ale niedługo to potrwało i byłem w mount'cie ;)



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=352845



A mimo niezlego GnP, BJJ to bylo moje pierwsze skonczenie przed casem...ale nie ostatnie w co wierze, z reszta kieruje sie na brown belta,BJJ juz na 9;P Jedyne submission na gali, więc "liczę" na sub of the night;)
 
Lol Freire vs Hood na IFC 11 to jest dla mnie zagadka tygodnia :D Tarken sie pewnie wk#$%wi



B2k dzieki za rade juz zmienilem mu trening ;p
 
Kurde, nie moge edytowac. Izuno wskoczył na BJJ 13++



Jeden skok i bede miał 18latka z czzarnym pasem, powinien sie wyrobic spokojnie bo zostało mu jeszcze jakies 15+/- dni do urodzin :)
 
Ja nie kumam jednego. Po co chcesz wbijać na 14? Rozumiem gdybyś miał już zaklepaną walkę to ok, ale po co pokazywać wszystkie karty przed walką. Jak rywale zobaczą, że masz czarny pas to mogą się nie zgodzić na walkę. a tak widzą ma brązowy pojade go a Ty na tydzień przed walką wbijasz na czarny i koleś ma sraczkę...
 
On i tak nie zawalczy przez dluzszy czas, a po prostu chce miec ta czern, pozniej nie lubie miec jakis ukrytych przewag, juz walka z B2k gdzie go zbajerowalem zeby byl w stojce nie dala mi prawie w ogole satysfakcji..



@darosanok - to rozkminilem z twojego projektu :P



HIiLy.jpg




fmYqR.jpg
 
@Born
Jak będe miał spokojnie troche czasu to zmontuje jakiegoś avatara, pokaże ci i najwyżej wtedy będziemy dopracowywać.
 
Troche obroniłem, ale poddać się nie dałem :P mimo, że sporo prób było :D Wejdź sobie w szegóły walki. A do tego Tarken był zamroczony raz :P
 
No mi niestety nie udalo sie obronic przed poddaniem. 1 takedown i niestety walka nie wrocila do stojki, gdzie mialem zdecydowana przewage. Pare combosow doszlo, pewnie niski lvl sily spowodowal ze nie znokautowalem przeciwnika. Coz frycowe zaplacone czas wznowic treningi i mam nadzieje ze sethcab w pozniejszym czasie umozliwi mi rewanz :)
 
Back
Top