MMA Tycoon - gra online

Outcast, ale ten black belt jakiś dziwny, nie próbował poddac, choć widziałem jednego takiego kiedyś gdzieś:P



Za to rzucił Toba ciekawie "Brooker has moved round to his opponent's back and is looking for a suplex! Oh snap! He's tossed Richards clear over his head and slammed him to the mat!" ;)



Hightower,wczesniej nie zauwazylem, no to mnie zaskoczyles z tymi zapasami na 12 i td/to na 1 i obalaniem, no ale tez nie wiadomo jakie TD mieli tamci. Dylemat mam, a jutro tworze fightera, bo czwartek...
 
Bo w czwartek pobierana jest opłata za gym, a od razu chcę nowym wbić do jakiegoś drogiego. Jakbym wbił w poniedziałek czy wtorek zaplacilbym wpisowe 600, a juz w czwartek kolejne 600, tak dobije po 00:55 z czwartku na piatek i zaczne trenowac od piatku rano placac tylko raz sumę wpisową i od razu tak jakby tygodniowke az do nastepnego czwartku.
 
To zamierzasz od poczatku robic sparingi albo secondary skills? :P Mi tam szkoda wydawac 600 zamiast 50 na cardio i weights ;)
 
W sumie racja...



Powiedzcie, czy wówczas ćwiczac cardio i weights istotna jest liczba osób, które też będą to trenowac w tym czasie?I czy istotna jest czystość i jakość sprzętu w gymie?
 
Liczba osob nie, czystosc nie jestem pewien i jakosc sprzetu tak.



idz do tego za 50$, szkoda marnowac kase na tego za 600 :p
 
Pytanko jedno-mam zawodnika ktory mial 4 gwiazdki w boxie.Głownie cwiczył boks + teraz dodatłem zapasy i nagle spadło mojemu zawodnikowi do 3 gwiazdek ale w statstach nic mi nie spadło nadal mam box na 12 punches na 10striking def. na 11 a agility weszło mi na 10 ostatnio wiec jak mogla mi gwiazdka spasc? czy to dlatego ze sparingi mam z samymi zawodnikami co maja 3 gwiazdki? przez to ze sparuje z zawodnikami z gorszymi parametrami boksu to znaczy ze nigdy nie wejde na wyzszy level?
 
Gwiazdki zaleza tez od morale i zmeczenia. Zawodnik, ktoremu morale spadlo niemal do zera mial wszedzie po pol gwiazdki albo jedna ;)



A po sparingach z gorszymi parametry tez rosna, ale wolniej.
 
Wlasnie czy morale maja wielki wplyw na to jak walczy zawodnik ? Bo mam zdecyodwanie lepszego zawodnika niz przeciwnik ale mam bardzo niskie morale. Jak je poprawic?
 
Nie ma za co. Aha, na razie polecalbym dac mu ze 3 sesje odpoczynku, ma 77% energy a najlepiej jest nie schodzic ponizej 90 (odpoczynek przywraca chyba cos kolo 5% czyli mozna 10 odzyskac przez niedziele).
 
Rzeczywiescie troche mało ma energy, czyli w takim razie zrobie mu odpoczynek na najblizsze dwa dni.
 
Poradźcie jak mam ustawić pojedynek w stójce. Gość ma taki sam boks jak ja (8) i to jest jedyna możliwosć gdzie może ze mną wygrać. Niestety to jest tez jedyna mozliwosc gdzie ja moge z nim wygrać :) Na pewno mnie zaatakuje agresywnie więc jak odpowiedzieć ??



a) agresywnie - ale na ile procent ?



b) z kontry - na ile procent ?
 
znaczy co do ogólnej taktyki to wiem co robić tylko pytanie jak ustawić boxing jezeli mam ten sam poziom i wiem że rywal bedzie agresywny.
 
mimo wszystko podlinkuj :P skoro wiesz, że będzie agresywny, to są dwie opcje. Albo ustawisz kontre i bedziesz liczył na to, że go znokautujesz (w innym wypadku Cię wypunktuje), no albo agresja, żeby na punkty nie przegrać. Ja tak to widzę
 
chyba zdecyduje sie na kontre ale taką na 60-70%







moj



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=150852



jego



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=138361
 
będzie ciężko. W bookmaherce obstawiłbym Twoją przegraną. Nie wiem co masz robić, jeśli masz KO power to ustaw kontratak, jeśli nie, to może spróbuj agresywnie powalczyć i co jakiś czas zaskoczyć obaleniem
 
dlaczego obstawiał byś przegraną :) ?



boks mamy równy, plus ja mam punches na 12. nie pamietam czy jet KO power.



Nie będe probowal obalen bo zaloze sie ze gosciu tworzyl zawodnika z dobrym boksem i wrestlingiem (plus obrona obalen) bo bjj sobie dotrenował. A ja mam takedown off tylko 3 wiec duze prawdopodobienstwo ze sie obroni a ja dostane kontre i po walce.



Jeszcze duzo czasu do walki, stawiając ze pojedynek potoczy sie w stojce przy wyrownanych umiejetnosciach, cwicze cechy fizyczne bo najszybciej idą w gore a w tym przypdaku moga miec kluczowe znaczenie
 
czemu? bo typ 2 razy wygrał przez KO, Ty ani razu. Myslalem ze bardziej w bjj poszedłeś, ale punches na 12 dają nadzieję ;) Postaraj się przebić ten jego box i powinno być dobrze
 
Na dystans w stojce go nie wezmiesz, wyzszy jest, punches masz dobre, a jakie striking defence?



Ogolnie typ ma nokauty, ale glownie obalal i zasypywal ciosami, wiec mysle, ze powinienes sie nastawic na sweepa z dolu i bedac u gory poddac go.



W stojce to ja juz nie wiem, kiedys spory counter przy wyrownanym boksie i accuracy daloby Ci decyzje po pojedynku bokserskim. Moze z racji jego nie walczenia w stojce mozna sprobowac jakos i z stay standing na 100%...a jak obali to poddac.



Gwiazdki zależą od umiejetnosci, energii, morale jak i doswiadczenia w walkach.
 
Moje 18 letnie ja powoli zaczyna jakos wygladac :P



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=147633



Kondycja&Siła 11



Uefo pytanie do ciebie, jakie miał Tontyl staty zanim go wpusciles w QFC? Bo "ja" w grze jestem podobnie zbudowany jak Tontyl :p
 
striking defense mam na 8.



jak mnie obali to będzie głupi. Ja mam purple belt, submissions na 12 a on niebieski pas dostal niedawno bo na poczatku mial white
 
@sethcab - szczerze Ci powiem, że nie pamiętam :P Popracowałem trochę nad nim, ale nie za dużo
 
noodles,wielu takich glupich:P Mi ostatnio PEtkovicia,red belta obalili i po minucie tego zalowal;)



To stojki zlej nie powinienes miec, ale nastaw sie na accuracy, pozotaje kwestia agresji/kontry, ale u mnie to ostatnio lezy i kwiczy, wiec wole nie doradzac, ale zasieg masz mniejszy.



Dziś chcę stworzyć tego 18latka później, ale wciąż nie wiem konkretnie co mu wbić. Rozumiem, że polecane najmniej kondychy i sily, zeby to wytrenowac na start, a potem pozostale skille, zapewne tak czy siak BJJ. Za malo tych pkt do przydzielenia secondaries dla mlodego...
 
Dobra nie moglem wytrzymac i kliknalem te QFC, walka ogolnie do wygrania tylko jedna rzecz mnie zastanawia. A wiec przedstawiam fight:



Jakub Kaminski - http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=147633 - siła i kondycja na 10 (pomylilo mi sie tam w poscie wyzej) -



Wersja dla leniwych nie klikajacych w linki - 0-0-0, 18 lat, 7 box 2 mt 2 wr 9 bjj [purpura]



vs.



Hernando Crespo - http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=154728



20 lat, 0-0-0, dopiero co stworzony z tego co sie orinetuje po ID (moge byc w bledzie tutaj) wiec moze nie ma cardio, 4 box 4 mt 7 zapasy 1(?) bjj







Walka niby do wygrania w kazdej plaszczyznie ale ten gosc jest strasznie dziwnie zbudowany. 151 cm i 130lbs wagi (zbije do 119 jak nie bedzie nic trenowal). Ktos ogarnia jak klincz wpływa na wzrost? Bo obalac to on mnie moze to go poddam w 1 minucie, ale boje sie przejebania w klinczu :P
 
Menadzer debiutuje, ten zawodnik tez, Ty masz doswiadczenie;)



Punktuj w stojce, nie sadze by do klinczu poszedle, a jak pojdzie to ustaw ciagniecie gardy i subsy...



On jest dziwnie zbudowany?Ja jedna z pierwszych walk mialem z gosciem 150cm/300lbs ;P
 
Back
Top