MMA Tycoon - gra online

Jak można rozwiązać kontrakt z organizacją bo została mi w kontrakcie jedna walka a mój "pracodawca" nie odpisuje na maile nie chce mi dać walki a kasa się kończy ...
 
Kurde, troche mnie draznią te wszystkie zmiany, nawet mmatycoon gametiming w googlu nie wyszukuje i nie wiem czy cos w tym zostalo zmienione?Cos czytalem,ze trening ma byc o innej porze, ale nie wie czy to tez weszlo czy tylkotrening trwa dluzej niz trwal, a to dosc istotne;)



Piotrek, jesli maz klauzule nieaktywnosci w kontrakcie, a na pewno tak jest, to po tylu dniach od braku walki mozesz zerwac kontrakt. Jak nie masz to szukaj sponsorow lub przelej z menadzera kase na tego fightera jesli Ci na nim zalezy.
 
B2K oba treningi zaczynają się o 30 min wcześniej niż dotychczas (np. był o 11 to jest o 10.30) i zostały przedłużone o pare minut ale łącznie trening nie trwa więcej niż 15 min
 
Witam, mam prośbę. Pomógł by mi ktoś ustawić taktykę dla mojego zawodnika ? Walczy 15.07.11r.



Mój zawodnik: http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=1359







Przeciwnik: http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=71415
 
Dałem edit, wybaczcie ale jestem nowy i na maila z aktywacja czekalem 3 dni.







Screen: http://imageshack.us/photo/my-images/202/screentz.png/
 
Przemek sory :-) musiałem:)







Ze względu na długość walki chciałem skończyć jak najszybciej. Liczyłem się z tym, że będziesz obalał i zasypiesz mnie gradem ciosów więc ustawiłem sobie żeby poddawał z pleców:)







http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=320216
 
Przemek ale zostawiłeś mu 1900$ to prawie miesiąc treningów w gymie za 600$ tygodniowo:(



Jak Ci nie zależy na kasie to mogłeś mi je oddać:P
 
Pytanko do VIPowców. Lada dzien kupuje VIPa, głównie z myślą o otworzeniu organizacji.



Jak ciężko jest na początku (i z czym)? Czy trzeba mieć jakiś kapitał żeby zacząć? Ile w miare? Kto z rockersów w jakim mieście ma organizacje bo niechcę nikomu robić konkurencji. I jeszcze jakieś dodatkowe pro-tipy mile widziane :)
 
Na początku może być ciężko, zależy do jakiego miasta trafisz. Kapitał to kredyt 50 tys dolarów + ewentualnie Twoje odłożone. Ja mam orga w helsinkach, i to chyba jedno z cięższych miast do prwoadzenia organizacji, drogie kontrakty, mało zawodników. Zrób sobie organizacje najlepiej w rio de janeiro, chłopy tam biorą kontrakty po 500/500/500, mam tam swojego niezrzeszonego zawodnika, więc mógłbym od razu dołączyć. Zapraszam też do naszego {mojego i born2killa) alliancu ;)
 
Hm no ale z tego co czytałem to chyba stfu ma organizacje w Rio a niechciałym robić konkurencji :P
 
Chłopaki mam do walki 19 godzin i oczywiście problem z taktyką







mój fighter- http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=141621







A to moja przyszła ofiara - http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=105338







Jaką taktyke obrać i jak ustawić suwaki.
 
Sethcab, właśnie stfu zakończył grę, więc bądź spokojny. w 2 miesiące dorobił się 400 tys na tej organizacji, więc chyba się opłaca w rio :P
 
Hmm, powiem Ci, że ciężko o taktykę. Koleś prawdopodobnie to wygra. Ale w statystykach wyczytałem, że na wszystkie jego 9 walk, koleś w clinchu nic nie robił tylko obalał. Licz na to, że może przez przypadek ustawił też tak suwaki i dąż do clincu, daj 'stall' i ustaw tak, żeby Twój fighter pracował z pleców nad poddaniem. Chyba że liczysz na swoje zapasy, wtedy mozesz probowac go obalic.
 
Czemu zakonczyl grę;)?

Panowie dostalem propozycje kontraktow w stylu 8k/3k/3k 10k/4k/4k i z St.Petersburga 15k 7,5k i 15k za wygraną, ale tam i poziom wyzszy sporo...dla moich dwoch trenujacych w Montrrealu, poniewaz federacja moich 3 pierwszych fighterow przestala istniec.

Shadow albo gość będzie tępy bedzie Cię obalal tak jak w ostatniej walce i nic się nie nauczyl albo powinien walczyc w klinczu, a ja to na przyklad bym walczyl uzywajac nog i head kickow i z dystansu od Ciebie;] hmmm, patrzac od strony Twojego postawilbym na proby obalen...albo zaznaczyc, zeby pozwalal sie obalac i tam probowac poddac. Spore wyzwanie, on ma kilka scenariuszy, Ty tylko jeden, zalezy glownie od tego co on ustawi. Ostatnio odrzucilem walkę z typkiem 12013 wszystkie primaries i purple belt, gdy moj mial tylko zapasy takiej mocy, a reszta slabsza. Wysmialem goscia, stwierdzilem,ze to do niego niepodobne, jak ktos ogarniety moze dac tak nierowna walke, gdzie jedna ze stron nie ma szans na wygraną. Badajcie rywali, nie bierzcie w ciemno, federacji szukajacych fighterow jest sporo, a z lepszym bilansem i latwiej kontrakt dostać, a zbyt szybko podejmujac decyzje o ten kontrakt potem moze byc trudniej;)

EDIT: Właśnie się lognąłem, a tu juz 8 ofert...

Fighter
Piotr Nawrocki
Org
Synchronicity
Org Base
Signing Bonus
30000
Base Pay
8000
Win Bonus
8000

Chyba jednak wybiore jakas srednia/dobrą oferte, ale zeby moc cos tam zdzialac, np fighterzy ok.100k ID, a nie kilkudziesięciotysięczne...
 
Ja nie prowadze, dlatgo liczyłem, że Uefo pomoże jak może :)Na pewno lepiej nie szaleć, moim zdaniem lepiej też robić równe walki, bo inne ludzi odstraszają...jesli pasy mają jakieś koty, to mlodzi nie maja motywacji by przystapic,bo nigdy ich nie zdobeda. Pare razy widzialem, ze kotów mają tylko na ME, ale np nie startują o pasy, ciekawy podzial. No i zeby nie byc zbyt dobrym wujkiem, kontrakty z głową. Im lepsi tym wiecej zechcą, więc moze zatrudniac mlodych/niedoswiadczonych na start,zeby rozruszac trochę. Tylko, ze to domniemanie, sam myslalem o tym, ale trzeba miec czas jednak, zeby sie tym zajac, zwlaszcza samemu;)



Przydalyby sie opisy przed galą, po gali, fajny element, no i trzeba miec dobry kontakt z ludzmi walczącymi, lojalnosc wzrasta :)
 
No opisy przed i po gali będe robił, też mi się to strasznie podoba :) Mam nadzieje że jakoś to będzie, myślę że w następnym tygodniu otworze, zależy ile kasy mi po weekendzie zostanie ^^



Tylko teraz żeby nazwy nie powtórzyć, jest jakaś wyszukiwarka organizacji po nazwach?
 
No ta ale dam Unfamous, a ktos bedzie miał Unfamous Fighting Championship i później będzie nie fajnie :P



(to taki luźny przykład, pierwsze słowo które mi wpadło do głowy)
 
sethcab, masz moje błogosławieństwo ;)







Mnie niestety wykupił gigant, ZUFFA :D







Tak na serio skonczyłem, ponieważ nie miałem głowy się tym zajmować, bardzo fajnie się prowadzi org, piszesz z ludźmi, nowe kontrakty, walki, ciekawe przeżycie.



sethcab, mogłeś wcześniej dać znać o organizacji, dałbym Ci moją z całą kasą (200 tys $), a tak to przepadło, cała kasa powędrowała do mojego Alliance, koledzy się podzielili i śpiią na pieniądzach ;]
 
Okej no to prawdopodobnie od następnego tygodnia wystartuje. Ile mam czasu na oddanie tego kredytu? :P
 
Dużo czasu, spokojnie oddasz, jak na jednej gali na początku bedzie do przodu 10-20 tys $, potem coraz lepiej ;D
 
Ja też się chyba porwę na VIPa i założę organizację. Za trzy miechy niecałe trzy dychy to mało, a ile zabawy. Nie mam konta na PayPalu. Przez kogo na forum mogę kupić VIPa i jakby to wyglądało?
 
No dokładnie, vip to dobra sprawa. Sethcab - ciężko o writerów, do pisania relacji z gali, po 1 mało jest chętnych, a po 2 to dosyc drogie. Chyba że sam ogarniasz angielski na tyle. Generalnie to ciężko coś doradzić w sprawie organizacji, nie ma jednej złotej reguły na to żeby się udało. Jeśli zatrudniasz fighterow to staraj się zatrudniać takich od aktywnych menadżerów, bo to potem strasznie wkurza jak dasz typowi signin bonus 1500 a on nawet 1 walki nie zawalczy, pieniądze wyrzucone w błoto. Ja myślę , że 'najgorsze' mam już za sobą i teraz moja org będzie tylko rosnąć w siłe
 
Back
Top