MMA Tycoon - gra online

A nic po prostu mam tam fajtera i zobaczyłem znajome nazwisko w mailu :P Tak myślałem że to ty.
 
A Twój to który?:)



Zobaczymy, 1 walka z Royem Gracie 02.07, ciężko może być, on ma brown belt, ale roznica w zapasach i moim TD na 12 nie powinna mu pozwolic sprowadzic walki na glebe...planuje obijac go boksersko.
 
Teraz już wiem, że rok w tej grze to 3 miesiące;) Syn skończył 19 lat przedwczoraj, a nawet nie zauważyłem ;) 29 marca stworzony fighter, 29 czerwiec urodziny. Co lepsze sprawił sobie najlepszy prezent jaki mógł ośmieszając rywala, który jakis czas temu poddał go gilolyną 8 sekund przed koncem zdominowanej przez mojego fightera niemalze walki. W rewanzu juz oczywiscie (3 rundowe obijanie twarzy rywala). Gosc mial 4-0 po tamtej wygranej i walczyl z moim 5-0 Navrao, ten go poddal bez problemu, a teraz chlopak ma juz 4-2, choc powinien miec 3-3, a w sumie to 3-2 i nie walczyc drugi raz ze mną ;)))



Sethcab to Twój Oliveira i moj CJ Johnson poddali tego samego zawodnika - Escobara, tyle, ze moj szybciej:P a jestem jeden plusik od purpury dla niego:) Ogolnie chyba z 3/4 cisne na purpure, w tej chwili maja BJJ od 5 do 7:)



PS: Tak patrzę, że jest wiecej polskich nazwisk w Bellumie. Z resztą Rucinskim poddalem Khalidovva menadżera Łukasza Korczyńskiego, kto się za tym nazwiskiem kryje:)?



Ja w ciągu 2 tygodni mam 3 walki o pas, z ustalonych na tą chwilę ośmiu, a czwarta to jutrzejsza walka mojego mistrza z federacji Bar Fights w Amsterdamie, ale nie o pas, aż mnie zdziwili :) Co gorsze, wszystkie te pojedynki to pojedynki z nudnymi klinczerami, no jeden z nich bodajże nadawalby się na clinchera, wysokie MT i wrestling, ale akurat glownie obala;)
 
A reminder to set your fighter aptitude before around 8pm GMT tonight. If you haven't done it by then, your fighter will be given random aptitude settings. - O CO CHODZI bo nie rozumiem?
 
Chodzi o to, że jeśli nie ustawiłeś sobie tych nowych suwaków do 20 to musisz kupić sobie vipa albo męczyć się liczyć na szczęście. Trochę przesadzają z wspomaganiem vipów =/ Czytając opis naivera miałem nadzieję, że ta gra będzie inna...
 
Mi nadal nie podoba się pomysł ze spadaniem skilli...



A gdzie te Aptitude jest? Bo wcześniej mogłem znaleźć ale teraz mam jakies zaćmienie...
 
To ja nawet nie wiem o co chodzi z postawą ;) ale niech sobie bedzie random, raz trzeba agresji, raz kontry ;)



Wydawalo mi sie,ze weszly, tak jak te graficzne zmiany i widok z kim sie sparuje jesli sesja przekracza 10 uczestnikow.
 
http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=331827







jak mogłem przegrać mialetm tyle poddań.
 
Shadow, miales tyle prob,nie poddan :P a to, ze nie byly efektywne to jeszcze gorzej. Ponadto zadał Ci kilka ciosow w parterze, jak i stojce, sytuacja wyrownana jest tylko w obaleniach, gdzie miales jedno wiecej...Tak czy siak nie masz się czego wstydzić, ładna walka jak na róznicę klas zawodników.
 
Jakiś rady co do tego pojedynku? :D







Mój fighter:



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=142280



Przeciwnik:



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=129164



Mam jakieś inne możliwośći niż skontrowanie jednego z jego obaleń? :P
 
Masakra, że Wy takie nierówne walki przyjmujecie ;) gościu ma dość stary id i widac, żep odtrenował fightera...Nie wiem nic o secondaries skillsach, ale ja bym chyba dał na stay on the outside na maxa, stay standing na maxa, accuracy na 80% i próbował bronić obaleń. Może się obronisz przed obaleniem i wypunktujesz w stójce, ale będzie megaciężko. A on ma opcję, walki w stójce kopnięciami, walki w klinczu, gdzie Cię zabije swym Wrestling+MT lub obalenie i GnP lub LnP lub nawet submission, w zależności czy ma jakieś skille z tej dziedziny...
 
Oj tam xD Nie miałem wielkiego wyboru... Wiem, że pewnie przegram, ale przynajmniej dostanę kasę ;p



BTW Nie lepiej byłoby dać na damage na 70%? Ma trochę gorszy boks, więc istnieje jakaś mała szansa, że trafię go przy próbie sprowadzenia/wejścia w klincz, bo jakoś nie bardzo wyobrażam sobie przewalczyć 3 rundy z takim zapaśnikiem.
 
Non-vipowie nie widzą tego jak im został przydzielony ten skill maintenance ?
 
Mozesz tak sprobowac, jeszcze nigdy nie postawilem na dmg,wiec sie nie wypowiadam ;) Ale trzeba miec tez powera, siłę lub dysponowac hidden skillsem KO Power, bez tego nie wiem czy tak latwo jest walnac i skonczyc.
 
A propos zapasnikow i obrony przed ich obaleniami. Moj mistrz z Amsterdamu, w wadze do 155lbs, po 2 wygranych walkach o tytul(a starcie 0-1...)walczyl nie o pas, z drugim mistrzem federacji, ale w waze 145lbs. Po ciezkich treningach, z wrestlingu na 1 (obecnie 4 i dwa plusy) tak skonczyl lzejszy z mistrzow.



Weight

156.6 lbs


Energy

0.67 %

http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=328803

PS: Swoją drogą tak skończył, że waży prawie tyle co ja po walce, musiał łądnie spuchnac :D Choć oczywiscie tu chodzi o to,ze ma malo energii i stad mniej moze zrzucic...
 
Łał dopiero teraz zauwazylem ze tamten typek mail wrestling na 12, co za tragedia z jego strony. Musiał mieć chyba z 5 albo 6 takedown offence i slabe fizyczne atrybuty ze nie umial pozadnie obalic.
 
Bylem ciezszy, wiekszy, TD na 12, stay on the outside, only standing, wiec umiejetnie trzymany byl dystans, a w parterze z reszta po jednym z 20 prob udanych obalen szybko zostal zesweepowany dzieki mojej purpurze ;) A o 3 w nocy moj zapasnik na 12, z boxem na 7 i blue beltem bedzie staral sie bronic obalen grapplera z brazowym pasem, ale zapasami na 2...teoretycznie powinno sie udac przy moim TD jeszcze na 12;) no i zobaczymy co stojka pokaze i moj boks przeciw jego boxowi na 4 i MT na 3. Zasieg mam ciut wiekszy.
 
No i mój zapasior z Los Angeles wypunktował boksersko brown belta, który ani razu nie opróbował obalić, myslal pewnie, ze ja pojde w lay and pray phi:D



A menadzer zawodnika mial bilans 116-42-2 (1 NCs), teraz ma 43 porażki.http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=326079



Z ostatmich 13 walk wygralem 11, 1 porazka i 1 remis.A ostatnie 18 to 15 wygranych, 2 porazki i remis:)
 
A ja wygrałem walkę w której gość mnie obalał przez 3 rundy a ja pod koniec (4:54) wyciągnałem Kimure :D
 
Gdzieś to widziałem, a sam podobnie przegrałem walkę o czym pisałem, zażądałem rewanżu i już nie obalalem, trzymalem walke w stojce, co tez wychodzilo, no i w rewanzu zaprocentowalo;) mam dwie ze swoich porazek zrewanzowane rywalom:)
 
Tyle że ja bym w stójce gościa zniszczył, także przegrał tam gdzie był najsilniejszy :P
 
Dostałem dziś takiego maila:

One of your fighters, Marko Sinisalo, attended an amateur MMA show to support cancer research. A popular move amongst local fans.


Zawodnikowi nie skoczył ani hype ani popularność, ani nawet nie dostał żadnych pieniędzy (co logiczne w przypadku amatorskiego turnieju) [strike]ale i tak fajnie że coś takiego jest.[/strike]



/edit/ Spadło mu trochę energii.
 
O, ten koleś walczy u mnie :) Wkrótce chyba zrobię tak, że będą dwie gale w tygodniu - challangers i główna, bo mam coraz więcej fighterów i coraz dłużej trzeba czekać na walki;p
 
Tylko nie zapomnij, ze niekazdy chce walczyc co 2 tygodnie;)



PS: Kto z graczy ma paypala i mozna mu zaufac tu z forum?
 
jasne, ale aktualnie mam 100 aktywnych fighterów, zakładając że jedna gala to max 20 fighterów to trzeba u mnie czekać na walkę 5 tygodni. Lipton troche
 
Back
Top