MMA Tycoon - gra online

Mój zawodnik ma Woeful (3) boxing, Mediocre (5) Muay Thai, Respectable (7) wrestling and holds a blue belt in Brazilian Jiu Jitsu.
a przeciwnik Superb (10) boxing, Abysmal (2) Muay Thai, Useless (1) wrestling and holds a purple belt in Brazilian Jiu Jitsu.
Jak ustawić suwaki by mój zawodnik wytrzymał 3 x 5minut przez obalanie kilka ciosów i wstawanie przy kondycji 7 i jak ustawić by mnie przypadkiem nie poddał :D Mój zawodnik http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=138110
 
na twoim miejscu próbowalbym sprowadzenie i tam w zaleznosci co masz lepsze suwak na maksa GnP albo proby poddania. Ogolniie ciezko widze to tez widze bo twoj przeciwnik ma purple ale moze Ci sie poszczesci :) Niech sie bardziej doswiadczeni wypowiedzą
 
No właśnie poddać raczej go nie poddam ubić też tego nie widzę tylko nie wiem czy mi kondycja pozwoli na 3 rundy ;///
Ground n Pound Competent (6)
Takedown Off Strong (9)
Takedown Def Mediocre (5)
Submissions Mediocre (5)
Defensive Grap Competent (6)
 
no wlasnie to jest lipne tworzenie zawdonika bo starales sie mu dac wszystkiego porowno a najlpiej dac mu jedna zajebista cechę ktorą bedzie konczyl pojedynki. Ale moze ci sie poszczesci bo np przeciwnik zla taktyke ustawi. Ustaw na maxna GnP



Np wczoraj wygralem z typem ktory mial o 3 pkt lepszy boks o 5 chyba wrestling o iles tam MT a bjj mial takie samo czyli blue belt. Myslalem ze ciezko bo bedzie chcial walke toczyc w stojce, a obalic go tez bedzie ciezko bo mial 12 wrestling. Ale on sam w pierwszej akcji zdecydowal sie na takedown no i co prawda mamy ten sam belt ale biedak nie przewidzial ze moje sb to 11 i tak po paru sekundach wygrałem :)
 
Teraz wiem żeby dawać jedną ceche wieksza ale to mój pierwszy zawodnik więc nie przewidziałem tego :D
 
Piotreks - nie sprowadzaj do parteru, to bankowo. Jak tam z Twoimi stójkowymi umiejętnościami?
 
A ja uwazam, ze z jego MT i wrestlingiem powinienes lapac go w klincz i obijac czymkolwiek.



Mam wkrotce kilka walk z klinczerami i sie cholernie obawiam, jedna o pas z typkiem 3-0, ktory ma na rozkladzie mojego zapasnika, oby go moj brown belt z niezlymi zapasami jakos obalil, bo jak nie to po walce i 5 rundach bedzie decyzja i 200 kolan na brzuch przyjete, bo tak walczy ten typ, skutecznie, ale kure**o monotonnie.



W stojce masz gorsze szanse, w parterze z jego purple beltem pewnie tez, wiadomo, ze blue moze poddac blue. Ja np w walce z Mamedem mialem lepsze jedynie BJJ, on purple, ja brown, box gorszy, MT gorszy, wrestling o 1 gorszy, ale pozwalalem mu obalac i wciagnac go w moja grę, 1:20 i po walce i nagroda sponsoring 1k na 30 dni za walke wieczoru ;)
 
ja bym na jego miejscu sprobowal w parterze, bedzie punktowal za obalenia a nóż widelec wytrzyma 3 rundy i wygra przez decyzje
 
A noz widelec tak myslalem ostatnio, 5 na 5 obalen, troche ciosow, wygladalo spokojnie, skoro nie poddal mnie gdy lezalem na nim kilka minut, to czemu mial mnie poddac bedac zmeczony, spocony i zniechecony walką?A poddal blue belt vs blue belt, ja Sub defence na 11, 8 sekund przed koncem gilotyna...Teraz mam rewanz i ani razu nie przeniose walki na matę i oby jemu sie to nie udalo, a moze dowioze decyzję w stojce, bo dodam, ze w stojce tez w tej walce przegranej gilotyną wygrywalem, no ale insytknt zapasnika wygrywal, niestety nie walkę :/



Nie zapomnij, że dzięki BJJ po minucie moze znalexc się u gory, zwlaszcza jesli bedziesz zbyt agresywny i nie kontrolujacy, a wtedy zapasnik na plecach, z blue beltem przeciw komus kto poddaje bez problemu i ma lepszy kolor...ciezka sprawa. Nie wiem jak Twoj clichwork, ale przy takiej roznicy w MT i wrestlingu lacznie miedzy Toba, a nim, tam bym szukal szansy na decyzje lub nawet KO po kolanie/lokciu.
 
Na bank nie parter :) Koleś jak wygrywał to tylko przez submission, więc ma to wyćwiczone. Born2Kill dobrze mówi, najlepszą opcją jest clinch.







Edit : W sumie on ma wyćwiczone bjj , więc może rozrywać clinch, ale mimo wszystko próbowałbym.
 
W pierwszej sporo prob poddan, sporo grapplingu, jednak on zadal cios decydujacy szybciej niz Volkov dal rade go poddac.

A to jego ostatnia porazka, wlasnie z klinczu...

"
clinch.gif

Postinen rushes Volkov and pushes him back against the cage in a clinch.
Volkov has had enough of the clinch and is looking to separate.
Volkov tries to break free but Postinen pushes him back against the cage.
Postinen is pressed up against the cage. Volkov has hold of a leg and is looking to drag Postinen down to the mat. Postinen avoids the attempt though and has circled away. We're back to striking at a distance.
knockdown.gif

Postinen lands a big right hand that sends Volkov crashing to the mat! Postinen stays standing though and waves Volkov back to his feet!
Volkov looks for a takedown here. Will he get it? Postinen is fending him off so far but Volkov persists. Nope, Postinen circles away and we're back to standing.
Raumo Postinen has stuffed three takedown attempts in the round now. That's going to take a lot out of Sergey Volkov.
clinch.gif

Postinen pushes Volkov up against the cage in a clinch.
Postinen lands with a left to the head.
The crowd cheering loudly, showing their appreciation for the quality fight we're seeing here.
Postinen creates some distance for himselfand unleashes a massive uppercut that sends Volkov's eyes rolling into the back of his head! Volkov drops to his knees and Postinen pours it on with more strikes until the referee steps in to end the bout!

Ladies and gentlemen, after 0:39 of round 1, we have a winner by way of TKO (Strikes). Raumo Postinen!"
 
Kurde, zrobiłem sobie sparbota, ustawiłem w tym samym gymie na Wrestling Drills tych samych zawodników, i tak jakby nie trenują bo nic energia nie schodzi. Wtf?
 
Może masz tak dobre odżwyki Reduce Energy Loss i dobrą kondychę ?



Ogolnie od 27 mialy byc zmiany w grze, ktore podawane byly pare stron temu. Sparboty mialy sie mniej sprawdzac, zobaczymy co to bedzie, bo ciezko mi bylo do konca pojac nie wdrazajac sie za bardzo, bo jakies to pokrecone ;)
 
Nie mam w ogóle odzywek na tym fajterze, a kondycje na 5 więc wątpie. Sparbot ma ciągle 100% kondycji. Po za tym nie trenujemy sami tylko tam jest gdzie ustawiłem jakieś 5-6 osób zawsze, więc niewiem wtf...
 
http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=143799



http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=145166
 
nie ogarniam. Ustawiaj ich w terminach, w których jest parzysta liczba fighterów. Może ostatnim razem Twój fighter sparował z jakimś randomem, a sparbot nie miał partnera i sobie siedział na ławeczce. Jedyne racjonalne wytłumaczenie jak dla mnie.
 
Nom. Ale przecież i tak nie można wszystkich sesji ustawiać na sparingi wrestlingu, bo fighterom wolniej skill rośnie i gdzies tak po 5 sesji narzekają, że mają dość ( wiem z autopsji)
 
Chodzi mi o to, że napisałeś "Może ostatnim razem Twój fighter sparował z jakimś randomem, a sparbot nie miał partnera i sobie siedział na ławeczce"



I tak przez cały tydzień bym miał akurat takiego pecha? Bo to już tydzien minął od kiedy ustawilem sparbota i mojego zawodnika. Coś tu jest nie tak.
 
Ja bym prosił kogoś bardziej ogarniętego niż ja o przybliżenie o co chodzi z nową opcją Aptitude(zdolności) . Jak to wpływa na fighterów i za co w ogóle odpowiada ?



EDIT: sorry zle się wyraziłem za co odpowiada to nie no bo oczywiste ,że za umiejętności . Tylko w jakim stopniu i co z nimi robią te suwaki.
 
sethcab a Ty przez cały tydzień dzień w dzień sparujesz?



Jeśli masz ustawione normalnie 3 sparingi w tygodniu + około 6 treningów z trenerem lub siłownia to energia musi Ci spaść.



Jeśli Ci w ogóle po sesji treningowej nie pobiera enrgi to ja bym się skontaktował z Twórcą gry:)







Edit: jeden ma 95% a drugi coś koło 80% energi więc nie wiem o co Ci chodzi:)
 
AM sparingi PM cardio, potem Cardio wywaliłem żeby sprawdzić czy Energia spada i nie spadała...
 
Jednak nie ważne, bo własnie mi wskoczył Wrestling na piąteczke :P Czyli działa, ale strasznie mało energi bierze, wow.
 
Ale wstyd, trzy posty pod rząd no ale nie moge już edytowac :/



Paweł Wiśniewski to ktoś od nas chyba? Powodzenia w turnieju Bellum :P
 
Mój jeden post został bez odzewu,więc jeszcze raz:







Oto mój przeciwnik - http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=103393







a to mój fighter - http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=141979







Jaką taktyke obrać,bo jest bardziej doświadczony niż ja.
 
Łał, znowu kogoś z naszych wydymali.







Lay & pray.



chyba że czujesz się na siłach i dasz radę go poddać. Ale generalnie ustaw suwaki tak, żeby obalić na początku rundy, nie czekając, aż on Cię uderzy, bo tu może być 1 cios i finish.
 
Żeby nie było! To nie mój zawodnik :D znalazłem przed chwilą :) http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=142452
 
Sethcab, a ktory to Twoj zawodnik, ze zainteresowany Bellumem jestes ?:)



Karol Rucinski to tez moj zawodnik, walcze o pas wkrotce;) Stad nie ma go w turnieju.



A Zenon Styper to czyj zawodnik?;) Wkrotce walczy z moim 18letnim 0-2, ktory jak tego nie wygra idze na bezrobocie;)



A Pudzianow to pelno, widzialem nawet jakiegos megawypasa,ze statmi powyzej 12;]



Shadow, ja bym trzymal dystans i sprobowal obalic jak najszybciej, a tam nie wiem jakie masz secondaries skills, ale patrzac na purple belta moze udaloby sie go poddac, zalezy od Waszych sub offence i defence. W kazdym razie parter pozostaje, zawsze mozna podominowac rywala, poprzechodzic pozycje, nawet bez ciosow.
 
Back
Top