MMA Tycoon - gra online

hah ale to była ekscytująca walka, na końcu mój wygrał choć już przegrywał po dwórch rundach :)



http://www.mmatycoon.com/fightcommentarypbp.php?FTID=394868
 
Zapraszam wszystkich! :)



EMb41.jpg



t0jGB.jpg



http://mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=54511
 
Nie ma konkretnych, najlepsze po prostu Reduce Energy Loss.



A mój fighter wkrótce walczy z twórcą tematu i człowiekiem, który jest trzecim menadżerem w grze, nie lada wyzwanie, aczkolwiek nie daje sobie większych szans :D A walka w federacji innego z kolegów - Uefo, w grze Gilop Wilcox i federacja Genesis w Helsinkach.



Pozdrawiam obu Panów :)))
 
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. I odrazu mam sprawe do Uefo. Móglbym prosic Ciebie o pomoc przy wykupieniu konta VIP?
 
Czy można rozwijać efektywnie strikera nie inwestując w jego Muay-Thai? Można polegać na samym boksie, czy jak nie rozwinę mu innych umiejętności w stójcie to będzie przegrywał?
 
Wasyl, podbij do Gilopa w grze.



Kojee, można, ale lepiej, żebyś potrafił uderzać, najlepiej nokautować, a jeśli nie miał więcej zadanych ciosów niż on kopnięć, ale ciężko wygrać ilością ciosów z ilością kopnięć, np. low kicków. Z mojego doświadczenia jednak MT góruje w stójce zwykle boks, choć sam mam głównie graspplerów z boksem, a MT dwóch może z 15, reszte w tej kwestii kuleje dość.
 
Born2kill, faktycznie walka nam się szykuje. Masz przewagę w stójce, a ja zapewne w parterze, będzie ciekawie :)
 
Nie chciałem, chciałem dopiero ewentualnie o pas, po co mamy się wybijać po drodze, gdy tylu jeszcze mogło nam do budowania rekordu posłużyć, a tu mamy walkę o #1 contendera.



Wolałym pokonać 10 czy 20 menadżera w grze, ale z obcego kraju niż kolegę z forum, Polaka, a przede wszystkim kogoś dzięki komu wogle wiem o tej grze :D



Mam nadzieję, że świat tej gry jest na tyle rozległ, że już więcej nie będę musiał. Jak dotąd mierzyłem się z forumowiczów z Sethcabem. Nieudanie, ale mnie oszukał :D
 
A to nie wiedziałem, że to o #1 contender. Ale to dobrze, nabiera zatem ta walka jakiejś wagi i sensu. Nadmienię Ci, że Sosnowski to zdecydowanie mój fastest learner ze wszystkich. Z drugiej jednak strony jego confidence stoi na żałośnie niskim poziomie, co objawia się tym, że po porażce jego morale spada niemal do zera.
 
Aż tak?Hmmm,no widzisz, ja jeszcze ten etap, że nie wiem dokładnie kiedy spada i że to confidence niskie ;D Przepaść nas dzieli:P



Choć zauważyłem, że zawodnik przegrywający w swojej płaszczyźnie zdecydowanie bardziej traci morale...walka na decyzję to też mniejsze odcięcie niż przy przegranej przed czasem.



No po ostatnich wygranych wskoczyliśmy na 3 i 4 miejsce w dywizji.



A Eddie Brock to nie moj zawodnik ogólnie, wzialem z FA, ale fajnie "wygląda" i cieszę się, że go dostałem, choć L'ka się zbliża do rekordu ;D
 
dziwna ta gra, ja mam wszystkich na fast learner a jeden się rozwija jak szalony a drugi w wielkich bólach
 
@Born2kill. Sorry, ale nie do końca zrozumiałem Twoją wypowiedź. :) W końcu MT jest lepsze w stójce, czy boks? I czy nie trenując MT zawodnik mi się będzie dobrze bronił przed kopnięciami?
 
Noodles, zaznaczenie Fast Learner dodaje do learning speed 30 pkt. Więc jeśli masz wybitnego pecha, to twój gość z zaznaczonym learning speed ma learning speed na poziomie np. 31 pkt, bo gra przy kreacji wylosowała mu 1 pkt (ze 150 max), a ty dodałeś do tego 30, co w sumie powoduje, że i tak masz głąba.
 
Kojee, nie będzie się dobrze bronił, na wyższym etapie będziesz musiał mieć i MT wysoko i Kicks z resztą też. Ja preferujęboks, bo jest bliższy memgo sercu :D ale jeśli mam na przeciw fightera MT to zwykle dążę do parteru, bo moi niezbyt cokolwiek z MT potrafią poza dwoma.



Dziś u mnie w alliance dwa pojedynki kickboxerskie i w obu wypadkach MT wygrało z boksem ;)



Tak jak Naiver napisał. Ponadto dochodzi też kwestia aptitude, tego co się ustawia przy tworzeniu. Jeśli sam ustawiałeś bądź i nie to możesz mieć różnie rozłożone paski tego co i jak szybko przyswajasz. Załóżmy kondycyjnie będziesz szybko powiększał płuca, ale słąbo będziesz się rozciągał. Szybciej Ci będzie szło BJJ, a wolniej boks. To oczywiściep rzykłądy, może być odwrotnie, tego nie wiadomo, to widać dopiero jak się trochę zawodnika potrzyma i potrenuje, powalczy nim.
 
Ok, dzięki za pomoc. W takim wypadku trzeba będzie się wziąć za jego MT i trochę go obkopać. :)
 
@michi972



1. wybierasz w zakładce ( my fighters ) przy nicku zawodnika opcja need contract - wtedy tylko trzeba być cierpliwym ;p



2. gym najpierw wybierasz, albo zostajesz przydzielony do takiego publicznego z automatu, ale nie dokońca pamiętam



3. jak rozpoznać że trenuje? To proste w profilu fightera na dole po prawej masz w jakim gymie ćwiczy, oraz jeśli ma wybraną opcję "full time" to znaczy, że jest w treningu, lecz pamiętaj ze gdy będzie miał mało energii to zmień na "no training"



4. Suple znajdziesz w zakłądce possesion tak jak i ciuchy i tam po prostu odznaczasz je gdy chcesz użyć ;]
 
1. Part Time oznacza trening nie peły, czyli nie codziennie



Sam trening ( dni, oraz rodzaj ) możemy wybrać klikając w gym w którym jesteśmy



2. Usunąć zawodnika można w zakładce "my fighters" klikając napisa SACK, który ma kolor czerwony



3. Zawodników możesz mieć max 4 klikając w zakładce "my fighters" pierwszą opcję - create new fighter







Z kontem premium można mieć ich aż 15 ;]
 
Z premką10, ale jak jeszcze dokupisz za dość niemałą kasę w porównaniu do opłaty premium to można mieć ich i 15;)



Ja tak mam, a i tak teraz mnie tydzień do najbliższej walki czeka :)
 
Tego to nie wiem, ale wiem, że jak premium się skończy to zostanie Ci 4+5 dokupionych, więc minimum 9...więc ogólnie da się grać bez premium, a z większą ilością:)



Nie pisałem tego złośliwie Sledzik:)
 
Czy można sprawdzić hidden statsy (np. Natural KO Power, Granite Chin itp.) swojego zawodnika? Pytam, bo zatrudniłem już jakiegoś istniejącego zawodnika i chcę sprawdzić czy ma Granite Chin.
 
@Kojee
można sprawdzić tylko patrząc na keys to victory poprzednich jego walk, szczególnie przy pierwszych walkach to wychodzi bo potem jest zakrywane przez nabyte umiejętności, nic więcej się nie dowiesz.
 
Back
Top