MMA Tycoon - gra online

no zobaczymy, ale grunt by odawało mi się bronic jego dzwignie. twoim zdaniem dam rade wybronic je? ogladajac jego walki moge stwierdzic ze rzuca sie po obalenie od razu i chce poddac
 
Piotrek to dane po walce:



kombinacje 14 (udane 3)



w klinczu w głowę 1( 1)



obalenia 3 (3)



praca na ziemi 2 (2)



Twój przeciwnik:



obalenia 1 (0)



praca na ziemi 15 (3)



uderzenia w parterze 1 (0)



próby poddania 5 (0)
 
Najwazniejsze pytanie to jaki masz defensywny grappling:) jeśli mniej niż 12 to raczej porażka



Obala i zasypuje gradem ciosów.







Edit. luknałem Waszą pierwszą walkę i tam błędem były próby poddania takiego zwierza z pleców.
 
To nie bierz tej walki. Znawcą nie jestem ale masz z 5% szans na zwycięstwo. 1 czy nawet 2 miesiące nic nie zmienia. ( to jest moje zdanie)
 
Mam siłe i kondyche na 13. Co teraz ?



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=154106
 
ZDECYDOWANIE zapasy teraz, ciekawe jeszcze jakie masz Takedown Off., długa droga, no ale tak to jest z młodymi;)Później Striking Def. jeśli nie masz na MINIMUM 8,agility niezbędne też do unikania ciosów w stójce.
 
zapasy, takedown def, takedown off na 1...



Kiedy jest pobierana opłata od klubu ? Ze środy na czwartek czy z czwartku na piątek ?
 
Właściciel mojej organizacji sprawił mi cudowny prezent, sprowadził na jedną walkę (nie o pas) zawodnika z ID ok 60k kiedy mój gość ma 120k, żeby to wygrać potrzebuje chyba cudu.



przeciwnik: http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=68759
 
Adib, oj to trenuj, trenuj...



Oplata zbierana jest o 23:55 w czwartek.



Daro nie gadaj glupot :P Twoj Sobieski to najleposzy Polak w grze, potancz chwile, obal i trzymaj, uderzaj lub poddaj, w zaleznosci co preferujesz. ID to nie wszystko, u mnie to sie zwykle wiaze z tym,ze mam 8-1-10-purple, a rywal 12-9-13-brown i mam zagwozdke, tu nie ma takiej przewagi,chocby w primaries. Dasz radę:)



PRzemek, rozumiem, ze pytales o walke, ktora byla w dzien, w ktorym pytales:P? Nie o tą z sylwestra...Jak o tą to...smieszne,ze obaj macie 225cm i 300lbs;] obijaj go w stojce boksem, obys nie obrywal kopniec, ostatecznie mozesz tez dac z 5-10% w strone try takedowns czyli 90-95% stay standing i czasem obalic,moze Twoj blue da rade poddac white'a ;)
 
Cyran, polecam, wejść w Highstreet, wybrać miasto, w którym jest fighter. Przejrzeć dostępne gymy publiczne. Szukać wśród gymów, gdzie ilość fighterów na trenera nie jest zbyt wysoka, gdzie jest czysto i jest dobry sprzęt, a chyba nawet najważniejsze - tak dobierać gymy, żeby to co jest tam trenowane odpowiadało temu co chcesz by dani zawodnicy trenowali. Jak któremuś poasowałby inny gym to nie ma co na siłę trzymać ich w jednym. No, ale to już trzeba samemu poszukać, bo nikt nie wie jakie masz ukryte skille i co by Ci najlepiej pasowało.
 
Szczerze mówiąc liczyłem na to, że jakiś przedsiębiorczy forumowicz prowadzi jakiś własny invite only gym ;p
 
Właśnie się zarejestrowałem powybierałem treningi itp.







lecz może mi ktoś wytłumaczyć jak tu można zakontraktować walki?? Oraz widziałem opcję, że można mieć więcej niż jednego zawodników, ale to chyba nie na tą chwilę jak zacząłem grać?
 
Można mieć więcej zawodników, a zeby walki kontraktowac to jest qfc, albo organizacja Ci bedzie przydzielac walki jesli dostaniesz oczywiscie wczesniej kontrakt.
 
Mając podstawowe konto możesz mieć maksymalnie czterech zawodników, po zakupie VIPa ta liczba zwiększa się do 10. Sloty na fighterów możesz też kupować osobno.



Co do kwestii bukowania walk, to sposoby są dwa. Pierwszy to QFC czyli walka ustawiana przez komputer w dwa dni po wyrażeniu przez ciebie chęci do stoczenia takiego pojedynku. Problem w tym, że komputerowy matchmaker nie bierze pod uwagę żadnych kryteriów i istnieje duża szansa, że w swojej pierwszej walce twój zawodnik zmierzy się z kimś znacznie lepszym (i zapewne przegra). Drugi sposób to podpisanie kontraktu z jakąś organizacją. Jeżeli chcesz, żeby ktokolwiek zainteresował się twoimi fighterami, upewnij się, że w zakładce My Fighters mają oni zaznaczony kwadrat Need contract. Dzięki temu będą obecni na liście, z której właściciele organizacji łowią nowych zawodników. Teraz pozostaje ci tylko czekać, ewnetualnie samemu coś podziałać i napisać do któregoś z tych właścicieli z prośbą o kontrakt. Oczywiście na początku interesują cię wyłącznie organizacje z miast, które są bazą dla twoich fighterów. Po podpisaniu kontraktu bukowaniem walk zajmuje się już sam właściciel federacji lub jego pracownicy.
 
Dzięki za info ;]







Wziąłem QFC i zobaczymy co będzie, oraz opcja " need contract " jest zaznaczona ;]
 
http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=18633
LOL

Przy okazji: przy trenowaniu Agility i Speed jakie suple ? Z góry dzięki.
 
Back
Top