MMA Tycoon - gra online

Kur...to moj Goryl,sily 10,punches 12, TD na 13, counter bylo 60%, dmg 40% i nie potrafil zamroczyc rywala niestety...a nawet rzadko trafial, a agility tez na 10;/



Uefo ,nie lepiej slabszemu dac po prostu 200 na 30 dni np?Nie dosc,zeotrzymuje tyle co ten lepszy to na 60 dni...a w ciagu tego czasu to mozemy sponsorowac goscia co ma 0-3 ;P



Mi mozesz wszystkim dac cos tam, ale juz moze nie 1$ :D nic nie mam z tego,ze przejalem tą funkcję, kasa pilnie niepotrzebna, ale nikt sponsoringow nie chce dawac i jak tu dorobic cos do stanu kasy zawodnikow?
 
60 dni to gorzej przeciez.... bo wychodzi dziennie mniej kasy. Wlasnie to jest dlugoterminowa inwestycja, poniewaz nie wiemyczy on bedzie gosciem 0-3 czy moze 3-0 co by nam sie bnardzo oplacilo :)







Pawel - zostaw swoje ID i ja im wysle sponsoringi godne ich umiejetnosci.







@Zlatan - Dobrze się bawisz dostarczając mi tyle pracy ?:D
 
Uefo jeżeli przypadkiem posłałeś 2 razy to sory za akceptajce drugiego, jeżeli nie to masz jeszcze dwóch :P 143532 i 139536
 
@Bron
To Cie teraz rozwale. Mój ma agility na 5 :D Flexibility 4 speed 10 kondyche 13 balans 6. Ale mam ustawione 100% stay on the outside.
 
Ja tez mialem;) dajcie spokoj, nic z tego Goryla byc nie moze, moj pierwszy twor, boxer bez ko power to jednak porazka, a nie sądze bym wczesniej mu to wlasnie dal...



Uefo, ale mi zaspamowalo skrzynke w grze zaakceptowanymi sponsoringami,masakra;D
 
@Born
Ale być może to sprawa taktyki. Też nie mam KO power i daje rade. Dla mnie ważniejsze dla boxera jest granite chin, zresztą jak dla każdego zawodnika,
 
Ale taktyka przecież wyglądałą podobnie;)



Zobaczymy co dziś mój obecnie topowy fighter zdziała, walczy z brown beltem z zapasami na 7, ja mam zapasy na 12, purple i def grappling na 12, za to on w stojce 1-1,ja 9-1 ;) ale znajac zycie mnie obali ;/
 
O której godzinie, w czwartki, ściągana jest opłata za gym? Wiem, że już ktoś na to pytanie odpowiadał ale ten wątek jest cholernie długi ;)
 
o 22:55 czasu GMT, który masz podany w "Map" w prawym górnym rogu mapki, ewentualnie w Polsce jest wówczas 00:55 z czwartku na piątek. Także dołączać do nowego gymu po tej godzinie, a uciekac ze starego przed ta godziną by nie pobrali oplaty na nowy tydzień.



Wygralem 5 z ostatnich 6 walk, moj topowy fighter i "ja" w grze co cieszy, a jeszcze bardziej cieszy sposob, w pojedynku dwoch grapplerow wygral zapasnik przz Ko;)



"Wisniewski cracks Test's jaw with two stiff jabs then ducks low and throws a soul-severing right uppercut to the mouth!! Test slumps to the ground with blood on his lips. The referee steps in before Wisniewski can do further damage! This one is done, son! Ladies and gentlemen, after 0:56 of round 1, we have a winner by way of KO (Punch). Pawel Wisniewski!"



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=365059
 
No jak noc z czwartku na piątek to jak może być inaczej;P Piątek, godzina 00:55 owszem, choć niektórzy zrozumieli by to pewnie jako piątek wieczór dlatego napisałem konkretniej...
 
Pomożecie mi? Dostałem oferty kontraktowe z 2 federacji. Pierwsza to http://www.mmatycoon.com/orgpublic.php?oid=462 i oferta 1700-1700-3000. Druga to http://www.mmatycoon.com/orgpublic.php?oid=462 i oferta 12000-4000-4000, tylko w tej drugiej są mocni zawodnicy. Oceńcie czy mam szanse z tym zawodnikiem http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=143532
 
@sethcab: chciałem. Ale doproszenie o to idzie mi tak samo spektakularnie jak o sponsoring ;p



@sebbeks: bierz tą lepszą. Pieniądze nie śmierdzą a matchmakerzy i tak ustawiają walki wg. hype+pop więc na jakiegoś mega pakera raczej nie trafisz.
 
Nierówną walkę można odrzucić, takie wysokie oferty zwykle są z miast, gdy musisz zmienić baze zawodnikowi.



Jesl iten fighter to Twój, to musisz jeszcze dużo trenowac zanim coś dalej będzie działał, moim skromnym zdaniem. Jak na start to i tak bardzo ciekawie wystartowałeś z tym 4-0;) Wszystko zalezy od menadżera, gdzie i co chce osiągąć tym fighterem, czy chce kiedyś sięgnąć o pas, czy po prostu walczyć w dobrej organizacji, ale być daleko od pasa raczej.
 
@xmax pisałem kilka stron temu zeby napisac do mnie w grze :P Jakub West - sethcab



B2k sprawdz chat ;P



@Sebbeks - jak NY no to tylko i wylacznie VFC Kimmy'ego. Świetnie prowadzona organizacja, mnóstwo bonusów no i właściciel równy człowiek.



http://www.mmatycoon.com/orgpublic.php?oid=2853
 
Tego to się nigdy pewnym nie jest, ale oczywiście zbyt trudne wyzwania należy odrzucac. Czyli na pasie Ci nie zalezy, to zarabiaj i licz, ze kogoś rownego Ci znajdą, a jak nie to niech się walą, przynajmniej za podpis zgarnales.



Ja też chcę wygrywać!;) Zwłaszcza chcę obronić pas 20.10 i by Navrao po 2 porazkach w koncu wygral. Obaj walczą na gali MLC 18: Ufcowski jr vs George.
 
A ja sie pochwale - pierwszego dnia nasz alliance wystartował pięknie



VBIBJ.jpg
 
Nie dosc, ze mozna się wkurzyc porażką to jeszcze te avatary...e tam, to jest dobre na forum, to nie dla mnie, bądźmy dorośli :)



PS: Czy temat o Mma Tycoon jest jedynym, w którym kaczka się nie wypowiada;P?
 
@B2K: Ta, też to zauważyłem. Jak Kaczka śię zarejestruje trzeba będzie skasować topic, przenieść się gdzieś indziej i udawać, że nie gramy.
 
Po prostu na shoutbox alliance'u :P



A co do pomyslu - spadaj! :D Ja dzisiaj przegrywam bo walcze u siebie w organizacji i ustawilem walke glownie dla dobra IFC a nie dobra mojego fightera ^^
 
jak podbudowac morale-tylko kupując mu ciuchy ?:D czy jest jakis inny sposob bo to te ''zakupki'' nie pomagają
 
Back
Top