MMA Tycoon - gra online

No przeciez mowie ze sie wachałem :P Obydwaj u mnie walczycie z tego co sie orientuje i mi sie pomyliło który z was to który.
 
Obecnie jestem w PTT. Podoba mi się ta inicjatywa, ale głupio tak odejść tym bardziej że do ally dołączyłem jakiś miesiąc temu. Jeszcze pomyślę.
 
Oj tam PTT, z nami jestes od poczatku gry a w PTT od miesiaca :P







Edit: Tylko jest problem, nie widze opcji zeby stworzyc Alliance, ktos sie orientuje ? ^^
 
POLECAM Granaty (Reduce Energy Loss) po 20$ teraz są i jest ich pełno, ja podomawiałem swoim fighterom, choć nie chcę nadmiarowo tego robić, bo wkrótce paru może poleciec...



http://mmatycoon.com/nutritionpublic.php?ncid=2204
 
@outcast - no nie widze tego :(



@B2k - dzieki za wiadomosc, kupilem po 20 kazdemu mojemu fajterowi



@xmax No to jest nas troche, napisalem do Mike'a gdzie ta opcja jest.
 
MMARocks ;)



Co ja;D? Sethcab, 20?Każdego chcesz tyle zachować, ja w sumie nie pomyślałem i chyba zaraz zakupię na menadżera ze 100 sztuk i będę dawał tym, którzy zasługują i nie wypadną z pod moich skrzydeł ;)
 
Eee tam co to jest 20, 400$ a beda mieli przez dluuuugi czas :P







Ja tez bylbym za MMARocks wiec sa juz 3 osoby za ta nazwa, zobaczymy co Uefo powie jak sie zgodzi no to robimy to :p
 
Ciezka walka mnie czeka, zawodnik teoretycznie slabszy ale czesto klinczuje i tam masakruje przeciwnikow kolanami i lokciami. Moj zawodnik to stojkowicz z exceptional boxing i respectable MT. Przy clinchwork na poziomie 9 wdawac sie w walke w klinczu i uzywac dirty boxing ? Co jest najwazniejsze zeby unikac klinczow?
 
Jak z parterem? Jezeli masz lepszy pas to proponowalbym pull guard i try takedowns na maksa, nawet jak ci sie nie uda to po prostu spadniesz na plecy a tam jest juz twoj - zakladajac ze masz lepsze BJJ.



Co jest najwazniejsze zeby unikac klinczow? Napewno clinchwork i siła.
 
Pasy oboje mamy blue. Ja poddania mam mediocre, obalenia woeful wiec walka w parterze raczej nie oplaca sie.



Punches sensational



Clinchwork poki co proficient (trenuje)



striking defense exceptional



strength exceptional



Moglbym sprobowac walki w clinchu ale boje sie ze ma zbyt duza przewage w MT:



Ja exceptional boxing respectable MT remerkable WR i blue belt



Przeciwnik respectable boxing remerkable MT respectable WR i blue belt.



W sumie jest wyzej ode mnie w rankingu, wygrywa glownie dzieki swojemu MT







EDIT: Mam 20 dni na poprawe mojego clinchu i MT
 
Mogłby mi ktoś wytłumaczyć jak ten koleś to robi, że sprzedaje je za bezcen i to w takich ilościach? Przecież Q160 powinny kosztować 4x więcej.
 
Nie wiem ile koszt zamówienia tego wynosi, ale jak ktoś Ci kupi 2tysiące po 20dolców, a 500 po 50 dolców, bo droższe to zauważ kto więcej zarobi;) ale fakt, za tyle to widzę pierwszy raz, a kupowałem za 30/50 i 75 już, a używam niemal od startu, bo gość prowadzący byl szefem moich pierwszych trzech zawodników, no i teraz każdy u mnie leci na granatach. Chyba, że trenuje siłę lub cardio...lub traci bądź robi wagę;)
 
Może właściciel sklepu z tymi odżywkami przecenionymi na 20$ chce się po prostu pozbyć zapasów przed zmianami w systemie (działanie suplementów i sklepów). Inna sprawa, że nie wiadomo jeszcze jakie dokładnie będą i kiedy wejdą w życie.
 
A coś wiesz?Szczerze mówiąc nie lubię tych zmian w trakcie rozgrywki, chyba, że są wyraźnie pomagające WSZYSTKIM.A tak to jak po 60minutach meczu jednak dojść do wniosku, że jedna z drużyn prowadzi 1:0..."bo tak".
 
Wiadomo tylko, że zmiany będą. Póki co trwa dyskusja na forum gry co dokładnie ma być zmienione, propozycje, które zapamiętałem, to przykładowo
- ustalenie minimalnej (a może też maksymalnej) ceny dla suplementu w zależności od jakości. Więcej granatów za 20 pewnie by nie było :P
- ustawienie jakiejś "daty ważności" suplementów, żeby nie dało się ich składować
- bylo kilka propozycji, żeby te lepszej jakości odżywki na krócej starczały, żeby trochę wyrównać szanse dla nowych graczy, bez kasy (ale możliwe, że różnica jakościowa między najlepszymi a średnimi suplami by wzrosła)

I pomysły, do których ja bym nie miał zastrzeżeń, bo pomógłby właścicielom sklepów naprawdę zarabiać (z czym teraz jest podobno krucho)
- sprzedaż "zewnętrzna" produktów zależna od hype'u - czyli, że niby kibice i zwykli goście z siłowni też kupują sobie w najbardziej znanych sklepach. Pojawiły się bezsensowne zastrzeżenia, że to może popsuć ekonomię w grze, bo pieniądze pojawiają się znikąd. A forsa dla organizacji po każdym evencie to co, zrzutka od wszystkich graczy? :P I jakoś nikt nie marudzi.
- zawodnicy sponsorowani przez daną firmę mieliby większy wpływ na jej hype (i jeśli ta poprzednia opcja też by przeszła, to pośrednio również na zarobki).

Całe info można znaleźć w spoiler/news, nad newsem o zmianie aptitude. Swoją drogą to chyba ciągle działa, w tym tygodniu jeszcze jakiegoś zawodnika przerabiałem, zostało na trochę dłużej niż tydzień :P
 
Z doświadczenia wiem że już kilka podobnych gier przeglądarkowych głownie opartych na menadżerce w różnych sportach padło przez ciągłe "ulepszanie" silników, zasad, itp. Mam nadzieje że tutaj panowie nie przedobrzą.


I jeszcze jedna rzecz, żadna zmiana tak naprawde NIE JEST na korzyść nowych graczy, przede wszystkim dlatego że zwykle jest wymyślana przez doświadczonych menadżerów którzy chcą zmienić to co im jeszcze nie pasuje. A czas bezpośrednio po takich zmianach to moment w którym najbardziej doświadczeni odskoczą tym mniej ogarniętym/nowym jeszcze bardziej.
 
Back
Top