MMA Tycoon - gra online

Wysłałem.







Ogólnie to spróbwalem swoich sił u buka w grze. Postawiłem 200$ na Evansa i 180$ na Belforta na Galę UFC 133. Ciekawiej bedzie mi się ją oglądało :)
 
Ground strikes: 110 (110) ;-) i Rico Pinheiro wygrywa 30:24 , nowy bilans 4-1, jedna wygrana przez TKO i trzy decyzje...



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=340096



A najmlodszy z moich fighterow Krol straci menadzera na dniach, tylko jeszcze chce wyciagnac od niego 4k zielonych, podpisal chyba kontrakt tylko dla kasy, nie by wygrywac, wiec chce 2k za podpis oddac organizacji, a 2k dac na nowego fightera, ktorego chyba wezme z free agentu 1 raz, zobaczyc kogo tam moge znalezc z obecnym hypem:)



Jest tu ktos zaufany kto ma Sklep z ciuchami badz odzywkami?U kogo moglbym prac pieniadze, bo w Gilopie nie mogę ;P



PS: I oświadczam, że nowy purpurowy pas w mojej stajni trafił do syna - Ufcowskiego juniora :) a wkrotce walka z typkiem 1 wrestling, purple belt, zobaczymy czy sie uda przelezec na nim czy moze jednak jego purpura bedzie wystarczajaca, oby nie, bo przy takiej roznicy zapasow nie powinien nic zdolac wyciagnac;/przy moich 12 sub defence,12 submissions i mocnym balansie.
 
1312187647Untitled-3 copy.png
1312203282carnage 70.png
 
Troche wyglada jak zle nasycenie kolorow w tv;P sorry za komentarz, ale staralem sie bys chociaz argumentujący;) ale widac, ze troche czasy wlozone...Ten po prawej jednak lepszy mi sie wydaje;)
 
More than 1000 total skill points OR more than 4 wins. (chodzi o 2 level tych szybkich walk)







Jak obliczyć ten 1000? dodać skill z wszystkich 3 tabelek? dodałem z 2 i już mam ponad tysiąc a co dopiero jeszcze z 3.
 
B2k ten po lewej jest dla mnie więc robiłem na przysłowiowe odwal sie, a po prawej dla gościa z pieniadze no to trzeba było popracować:D



Dzięki za krytyke, możesz troche rozwinąć co masz na myśli? ^_^
 
(jak cos czekam na odpowiedz jak obliczyć ten 1000skills - mój poprzedni wpis)







Tak sobie myślę Ci co mają organizację może zrobią gale narodowościowe np. POLSKA vs BRAZYLIA itp. do tego fajny plakacik i interes się kręci:) 8 vs 8 może ciężko będzie zrobić ale 4 vs 4 już nie. Polacy, Finowie, Brazylijczycy i Amerykanie np. I nazwać to TURNIEJ 4 NARODóW :) innym organizacjom gul skoczy:)
 
Dzięki stary :D dobry pomysł, zrobię chyba Polska vs reszta świata, albo Finlandia reszta świata, albo finlandia polska. Zaraz ogarnę ;)
 
Co do obliczania sumy skillsów, to znam 2 sposoby.



1) Tak jak było wspomniane patrzeć wszystkie po kolei i dodawać. Tylko trzeba pamiętać o jednej rzeczy przez którą ja się kiedyś pomyliłem, że Wonderful (12) nie oznacza, że jest 120, tylko między 110 a 120. Jeśli się nie ma VIPa, obliczenia są bardzo orientacyjne, bo skillsów mamy chyba 21, czyli pomylić się można o ponad 200. Jak jest VIP, to można sprawdzić z 4 razy większą dokładnością ;)



2) Zdecydowanie dokładniejszy sposób, ale wymagający VIPa. Wchodzimy w Skill Maintenance, tam przy nazwisku każdego fightera mamy coś w rodzaju "Physicals 75.9%, Primaries 51.1%, Secondaries 41.2%" (takie są u mojego najlepszego zawodnika zgarniętego z Free Agent :P). Mnożymy Physicals przez 900, Primaries przez 600, Secondaries przez 1650 i dodajemy :)
 
Czeka mnie cieżki pojedynek Grappler vs Striker

Moj zapaśnik (+ prawie Superb BJJ): http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=126059
Przeciwnik: http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=104882

1.Mam pytanie do doświadczonych w takich walkach jak ustawiacie suwaki żeby skutecznie obalać gości którzy są przygotowani do obrony obaleń. (ma proficient zapasy i jak sądze dobre td def oraz jest raczej dobrze przygotowany fizycznie) Mój ma wonderful Zapasy, wonderful Takedown i wonderful Speed.

2. Czy ktoś próbował kiedyś w takiej sytuacji dać bardziej agresywnie wykorzystując dużo low i body kicków żeby nagle zaskoczyć obaleniem?

Prosze również o jakiekolwiek opinie dot syt. Grap vs Strik, jak ktoś chce to może pisać w grze na priv (dostep przez link do mojego fightera).
 
Powinieneś go spokojnie obalić. Ja bym ustawił suwaki tak : 80% low kicks, 80% leg, 100% kick, Counter gdzieś tak na 30%, takedowns tak na 30%, no i tam w parterze to już sam powinieneś kombinować.



Co do 2 pytania, to wiem , że low kicki się dobrze sprawdzają, jeśli chcesz obalić typka, miałem kiedyś taką walkę, ale linku nie podam, bo nie pamietam kto to walczył :P Mam nadzieję, że masz dobry striking defense, bo ustawianie tych suwaków tak jak podałem ma sens tylko wtedy gdy striking def jest na dobrym poziomie. Jeśli nie, to raczej musiałbyś zaryzykować i szybko spróbować obalić.



Mam w piatek event, czy znajdzie się jakiś dobry człowiek, żeby zrobić plakat na "kości zostały rzucone" ? :



/DOCUME%7E1/Adamos/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png/DOCUME%7E1/Adamos/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png/DOCUME%7E1/Adamos/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.pnghttp://mmatycoon.com/orgnewevent.php?eid=708997
 
A do kiedy deadline?



I jakby co to napisz jaki format to ma być i rozdzielczość (240x290 czy jakaś większa i to się potem samo skaluje).
 
To zrobię ten plakacik. Powinien być jeszcze dzisiaj (przy czym dzisiaj to może oznaczać również późno w nocy ;] )
 
Mam problem w usatalaniu taktyki :). Pomożecie ziomeczki?



Dostałem dość trudną stylistycznie walkę dla mojego zapaśnika.



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=146491



Pewnie będzie rzucał swoim przeciwnikiem na ziemie jak kukiełką, z tym że ma tylko 2 w BJJ 6 w Def Grapling i 1 w balance.



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=148344



A on ma purple belt. Myślałem nad tym żeby go przewrócić i spróbować szybko skończyć GnP, albo jakoś skontrolować w klinczu (mam Klincz na 11), obalać i wstawać. A wy co radzicie?
 
Panowie, chcę sprawdzić, czy podobnie myślimy dobierając jak najlepszą taktykę na tego pana:



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=149975



Jak widać zupełnie olał MT i zapasy. Poniżej mój japończyk, który jest czarny.



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=150124
 
metjeor przegrałeś :P chyba że go przeklinczujesz przez 3 rundy.



ogólnie nie czaje takiego rozdawania na równo wszystko.
 
Wielkiego doświadczenia nie mam, ale spróbuję się pomądrzyć ;)



@metjeor - kijowo to wygląda, ale jak dla mnie w grę wchodzi klincz, jeśli masz dobre takedown defence i chyba jeszcze balance (no i rzecz jasna clinchwork). Wtedy możesz go obić, chociaż jest ryzyko, że gość wcale nie ma beznadziejnego clinchwork, a to w połączeniu z wysokim zapewne punches może oznaczać kłopoty. Rozważyłbym też trzymanie się na dystans i lowkicki, on prawdopodobnie nie ma o nich pojęcia.



@Kolczu - w żadnym wypadku bym gościa nie obalał, bo może się to szybko i nieciekawie skończyć. Raczej obijanie i kontrola w klinczu (jeśli masz dobre takedown defence, do tego chociaż trochę punches/elbows). Ewentualnie tak jak metjeor możesz próbować trzymać się z daleka od niego i walić low-kicki ;)
 
@sethcab, @outcast



Mój Misaki jest zawodnikiem wszechstronnym :D.



Clinchwork mam na 8, w klinczu go łokciami zabiję, obrona przed sprowadzeniami i przed dźwigniami na 8 i 10. Z balancem skopałem, bo tylko na 5, ale za to sku***syn szybki jest, na 8 :d
 
dla mnie walka wcale nie jest przegrana. Obalasz i całkowity Lay & pray, tzn : Mało agresji w parterze, duzo lezenia i uwazania na dzwignie. Kolczu - sorka, zle powiedziałem, tzn. slider w strone counter, takzeby w wiekszosci byl counter, na 70%. Tzn licząc od lewej to siódma duża kreska. Mam nadzieję że ogarniesz te chaotyczne tłumaczenie, troche pijany jestem bo czemu nie.
 
Uefo- machne Ci ten plakacik, ale dopiero jutro wieczorem, bo jestem po wyrwaniu dwóch zębow i jakoś nie mogę się skupić :)



Ale, tak jak pisałem poprzednio, pomysł już mam. Ciuchy też zacznę projektować dopiero po ogarnięciu.



Też bym coś wypił, ale niestety nie mogę :)
 
Boicie sie obalac;)



darosanok - masz pewnosc, ze go poddasz?purple vs purple, moze uzywa boksu, ale cos potrafi w parterze, z reszta po mojej ostatniej porazce brown belta z purplem to nic mnie nie dziwi;P



Jeszcze pozostaje kwestia Twego Ground and pound, to dobre do decyzji, sedzia nie zdejmie, a mozna kontrolowac walke majac zapasnika.



Co do takedowns...Nie wiem, ale co przegralem w parterze i typ musial miec strasznie skrajnie try takedowns w stojce...ja robie podobnie od pewnego czasu, oczywiscie zawodnikami, ktorzy maja ku temu argumenty. Daje try takedowns na 30-50%, gdy chce obalic;...i od paru walk, ktore mialy taki gameplan sie udawalo. Najciekawsze, ze wkrotce moj boxer walczy z MT i pierwszy raz bedzie na powaznie staral sie popracowac na ziemi,a ma zapasy prawie na 9, blue belt, i subsy na 12, przy white belcie rywala...



Kolczu - ciezki fight. Szkoda, ze tak pozno pytasz, poradzilbym trenowac MT i prowadzic ta walke w stojce...jakie masz striking defence,agility i punches?ewentualnie kicks tez?



Chyba wolalbym prowadzic ta walke w stojce, liczac,ze MT 3 wygra z MT 2 ;) i te 3cm wyzszego wzrostu sprawi, ze bedziesz trafial i ugrasz decyzje lub znokautujesz. Tu kwestia jakie macie szczeny, trzebaby popatrzec na poprzednie walki i opis, jaki mieliscie pod avatarami postaci. W parterze raczej nie masz szans white vs purple, chyba, ze gosciu totalnie nie probowalby poddan, ja tak kiedys white vs brown przelezalem na ziemii wiekszosc czasu do deyzji;)



Metjeor - masakra, ciezkie wyzwanie, nie dostac ciosu lub nie klepac;) tak jak Uefo mowi, lay and pray, jedyna nadzieja, kontrola, moze advance positions, zeby COS sie dzialo, a i z mounta tak szybko nie zdejmie jak z gardy. No, ale moze byc kotem na ziemi i szybko bys z gory...
 
Back
Top