MMA Hour. #kącikbaja

a mozna obijac tez top30 w postaci Shieldsa, Marquardta i Burkmana i byc 5. btw - kazdy ktory jest wyzej niz on ma walke.
 
bydlo nie fani... nie racza zadoscuczynic rzygowin intelektualnych, a do mojej kancelarii nie masz wejscia bez szoly sredniej... niemniej jednak powinienes pobierac jakies oplaty od tych polglowkow za napierdalanie referatow.
 
@baju zrob rachunek sumienia i pierdolnij sie w piers, w ten czas Pan Zbychu zrobi z ciebie madrego zyda i nauczy zarabiania pieniedzy na ludziach glupszych.
 
To Rory ma jakies emocje? Myslalem, ze to robot. srs
emocje byly wyrazane w bardzo nieemocjonalny sposob, haha. :D

totalnie puste 'I just want to hurt someone' albo 'I'm just going to fuck someone up'. :D
 
@haha czyli dokladnie to co zawsze. Wybrakowany pakiet z trashtalkiem mu wgrali. Swoja droga chetnie bym zobaczyl brutalne KO na Rorym w wykonaniu Hendricksa
 
wywiad telefoniczny z Rorym MacDonaldem.

GsGTDBW.jpg


- Rory zostal 'pozbawiony' TS'a (jeszcze na tamten moment sytuacja byla jasna, zestawienia = JH - RL, RM - HL). przez caly wywiad slychac oddech McDonalda z telefonu, haha. #creepy Rory nie dostal jeszcze kontraktu na walke z Hectorem, jedynie zgodzil sie na nia slownie. jest podekscytowany, Hector jest dobrym zawodnikiem, zestawienie samo ma sens, jest zadowolony z walki. nie rozmyslal nad decyzja, nie chce czekac na walke o tytul, chce walczyc z zawodnikami na poziomie wiec bedzie gotowy. byl rozczarowany gdy obiecany titleshot zostal mu odebrany, 'little heartbroken', byl sceptyczny gdy tylko uslyszal, ze dostanie w nastepnej walce szanse na pas, wedlug niego nie nalezy ufac wszystkiemu co sie czyta wiec wolal poczekac zeby sie nie nastawiac, ALE - i tak bylo mu smutno. uwaza, ze Robbie wygral walke dosyc 'czysto' i nie widzial tam zadnych kontrowersji - byl pewien, ze UFC bedzie chcialo jego walki z RL po walce brodacza z Ruthlessem. MacDonald probowal 'licytowac' z UFC aby otrzymac TS jednak zdecydowali sie na JH. w tym momencie chce tylko i wylacznie 'skrzywdzic kogos', 'wyzyc sie na kims', haha.
smile.png
#CanadianPsycho

- teraz UFC nic nie mowilo o tym czy dostanie TS'a po ewentualnej wygranej z Hectorem, ale nawet jakby obiecali mu cokolwiek to i tak by nie uwierzyl - ma wyjebane na to co federacja mu powie po tej sytuacji. nie zgadza sie z wieloma wyborami organizacji, ale to nie jego zadanie aby podejmowac pewne decyzje. Rory ma nowego menadzera, ze starym ma dobry kontakt lecz po prostu poroznili sie w jakims aspekcie. uwaza, ze ostatnia walka HL nie byla jego najlepsza, ludzie nie powinni zawsze oczekiwac 'najlepszych' wystepow od zawodnikow, ma duzy szacunek dla Lombarda, bedzie ciezko trenowal aby go pokonac. wedlug niego Hector jest utalentowanym, agresywnym zawodnikiem - tak jak kazdy z top5. czul sie dobrze gdy ludzie staneli 'za nim' w tej sprawie, probowal dawac RT wiekszosci twittom - chcial przekonac UFC troche, ze popelnili blad, ale plan sie nie udal - jednak docenia wsparcie. probowal kontaktowac sie z Dana przez smsy, ale sam prezydent nawet nie odpowiedzial - mozliwe, ze Rory ma zly numer, haha.
smile.png


- opowiada sytuacje gdy pojechal do NY aby zrobic material dla Fightlandu na ktorym przymierzal garnitur ktory zostal mu obiecany po materiale - jednak nigdy go nie dostal.
biggrin.png
wszyscy oszukuja MacDonalda! mowi, ze musi w koncu zaczac 'rozpierdalac' ludzi zeby zaczeto go brac na powaznie, haha! po tym wszystkim rozmawiaja wlasnie o sapaniu Rory'ego do telefonu, ma flip-phone (z klapka oldschool) ktory mega dziwnie ogarnia glos - kazdy oddech (sap) MacDonalda byl w tym wywiadzie slyszalny, brzmialo to jakby byl mega wkurwiony - idealnie do pewnych tresci.
biggrin.png
zrezygnowal ze smartphone'a, bo tracil za duzo czasu na przegladanie czegokolwiek, teraz czuje sie 'wolny'. podobalo mu sie doswiadczenie jakim bylo Metamoris - moglby zrobic to jeszcze raz. planowal troche poodwiedzac gymy w LA gdy byl tam w odwiedzinach jednak byl za bardzo zmeczony - po walce z Tareciem z miejsca zaczal trenowac na JT. nie chce zeby ludzie 'plakali' nad jego sytuacja - ma wyjebane, bedzie niszczyl nastepnych ludzi w oktagonie jesli bedzie trzeba - nie obchodzi go na ten moment czy walka bedzie o jakis pasek czy nie. jest troche 'pissed-off', a przede wszystkim jednak jest ZMOTYWOWANY.

ach ten Canadian Psycho nasz!
smile.png


@Rory MacDonald - sorry za obsuwkę. :)
 
Rory to jest niemożliwy pierw ktoś wybiera za niego nutę na gale i jeszcze możliwe, że ma zły numer do łysego
biggrin.png
Strasznie mi się podoba ta motywacja u Rorego. Wygląda na to, że Red King będzie robił im piekło w klace, zacznie od Hectora, a skoczy na Robbim :)No, a łysemu nigdy nie wybaczę, że tak wychujał Rorego.

Wielkie dzięki baju:)
 
Dzięki za streszczenie. Nie miałem w tym tygodniu czasu na oglądanie, bo robiłem inne rzeczy.
Rory'ego lubiłem kiedyś mocno. Potem zaczął mnie denerwować, a teraz znowu jestem na etapie "lubienia". ;) Oby dostał w końcu wymarzonego TS'a, bo mu się należy. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzałbym jego rewanż z Lawlerem. Przy aktualnej polityce UFC jednak może dojść do tego, że jak Rory w końcu dostanie walkę o pas, to mistrzem będzie już ktoś inny.
 
Dzięki za streszczenie. Nie miałem w tym tygodniu czasu na oglądanie, bo robiłem inne rzeczy.
Rory'ego lubiłem kiedyś mocno. Potem zaczął mnie denerwować, a teraz znowu jestem na etapie "lubienia". ;) Oby dostał w końcu wymarzonego TS'a, bo mu się należy. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzałbym jego rewanż z Lawlerem. Przy aktualnej polityce UFC jednak może dojść do tego, że jak Rory w końcu dostanie walkę o pas, to mistrzem będzie już ktoś inny.

idealnie ten sam stan, kiedys mega go lubilem, potem kibicowalem Ruthlessowi, a teraz wrocil do 'łask' - psychol na propsie. :)
 
Chcieć sobie może, ale czy nim jest. ;) Do Aresa - Boga wojny to w sumie też mu było trochę daleko. :D
 


jest niezle, ale rowniez tydzien zajebany wiec bedzie wjezdzac mocno stopniowo. :)
 
@baju z tego co pamiętam, to nie miałeś też przypadkiem streszczać newsów z newsy mma userów z tych stronek co często wrzucacie z @VoRaNeK ? Bo ludzie chyba pisali, że czasem nie chce się wchodzić tam a tu na miejscu by było :D
 
@baju z tego co pamiętam, to nie miałeś też przypadkiem streszczać newsów z newsy mma userów z tych stronek co często wrzucacie z @VoRaNeK ? Bo ludzie chyba pisali, że czasem nie chce się wchodzić tam a tu na miejscu by było :D

but who cares? :)

kurwa Kimbo goscinnie w MMA Hour, hahah! YOU FEEL ME?
 
Ja np. cares :D bo czasem patrzę po linkach, że coś ciekawego może być, ale nie chce się przedzierać przez multum treści, żeby dojść do sedna :D
 
Co za lenie... :D

Z PVZ dobry wywiad był, ale o tej szkole to chyba już raz rozmawiali ;) Resztę chyba zaraz sobie nadrobię, skończyłem na Werdumie w samochodzie, a że nie chce mi się na egzam uczyć... :D
 
Co za lenie... :D

Z PVZ dobry wywiad był, ale o tej szkole to chyba już raz rozmawiali ;) Resztę chyba zaraz sobie nadrobię, skończyłem na Werdumie w samochodzie, a że nie chce mi się na egzam uczyć... :D

mam to samo, notatki przeplatam mma hour, ogladalem jedynie od Werduma, jutro moze ponadrabiam, teraz jestem na AJ oldschoolowym, haha. :D
 
nic ciekawego, robil tylko swoje miny, haha. strasznie chwalil Ariela, cieszyl sie z pasa, wspominali sub na Fedorze i jego 'historie', nic szokujacego. TJ'a musze obejrzec. :)
 
swietny temat, props za checi, props za robote, props za zdanie o jonsie i mcgregorze elo
 
Back
Top