MMA Hour. #kącikbaja

@baju
O której naszego czasu jest to mma hour z Asią?
zaczyna się zawsze chwila po 19, nie wiem jak kolejność - nie ma jeszcze rozpiski czasowej. czuję, że da Asie jakoś na początek, bo dzisiaj dużo gwiazd które lubią zostawiać na potem. jak będzie już szczegółowo to napiszę. :)
 
zapierdalałem do domu aż miło, LaFlare + Roufus już byli, Elias Theodorou teraz wjeżdża, a po nim już Asia!!! Vitor miał być pierwszy, ale chyba wystawił Ariela. mam zamiar zrobić osobny temat z tłumaczeniem wywiadu Asi. :)
 
Asia na telefonie z Arielem! :)
B_rTOrOWwAErpjX.jpg
 
Baju jest sprawa, bo teraz się zaczną konfy z Rorym i Robbie i jestem ciekaw co panowie będą gadać i fajnie by było, jak byś mi tak streszczał co i jak , bo u mnie z angielskim jest blado.

Tu jak coś to ci daje pierwszy wywiad.

 
Hahah, wiedziałem, że Ci podpasuje. Myślę o wolnym czasie w pracy, można byłoby go wykorzystać odpowiednio. :-)
Tu już nie chodzi o samo tłumaczenie, bo to akurat MMA Hour niemal w całości obejrzałem live, ale Ty potrafisz z tych tłumaczeń taką historię ułożyć, że to się zajebiście czyta. #wazelinkanawieczór
 
Jestem jak najbardziej za. Teraz mam malo czasu. Newsy uzytkownikow chujowo dzialaja. Wiec ten temat bylby zbawieniem dla mnie.
Dopiero wczoraj dowiedzialem sie, ze w ten weekend Piotrek walczy
 
zróbmy to... :)

wiem, że nie każdy gościa lubi, ale ten wywiad według mnie może wielu osobom zmienić nieco opinie, ja już od jakiegoś czasu "marudę" darzę sympatią, może widzę jakieś podobieństwa, haha.

Tim Kennedy!

Tim_Kennedy.jpg



- Tim w programie był 2.5 miesiąca temu, kiedyś z Arielem się mocno hejtowali (Kennedy strasznie go jebał, nawet mu groził, lol), teraz Tim uwielbia Ariela, wszędzie go followuje i według niego on jest najlepszym dziennikarzem jeśli chodzi o MMA. temat schodzi na program, w którym Tim występuję - "Hunting Hitler", premiera jest 10 listopada na History HD bodajże (8 odcinków). Ariel, jako "dumny Żyd" był nawet w Oświęcimiu, interesuje się historią swojego narodu, ogólnie bardzo dużo wie o II WŚ. TK był w Izraelu aby poznać trochę tą kulturę, ma wiele książek na ten temat, podczas pobytu jednak chciał poznać "z pierwszej ręki" jacy są Ci ludzie, ciężko o komunikację, hermetyczne środowisko, jako Amerykanin musiał się trochę dokształcić żeby nie wyjść na głupka. :) teraz o samym programie - Tim ma być tam "field guy" czyli gość działający w terenie, gdzie idzie śledztwo tam wbijają się z całą ekipą, Argentyna, Peru, Niemcy i jeszcze kilka państw. Kennedy był idealnym kandydatem, jest mocny w "szukaniu ludzi", po prostu - większość życia spędził na poszukiwaniu złych ludzi, dużo przy tym technologii, trzeba mieć jakieś umiejętności, ogarnia bardzo dobrze wiele narzędzi (szczególnie nowych technologii jak radary, drony), ma wiele też kontaktów, które były przydatne. TK w przeszłości (w armii) był częścią zespołu (Special Forces), którzy odnieśli wiele sukcesów w terenie (jakiegoś drugiego, najważniejszego dowódce złapali). musiał jednak pójść na "casting", ale History doskonale wiedziało kogo chcą na tą rolę - nie miał problemów z dostaniem się.

- Ariel zadał dobre pytanie - dlaczego w ogóle History interesuje się w tym momencie poszukiwaniem Adolfa. rok temu został wypuszczony dokument, który mówił, że przez wiele lat (wydając pełno hajsu) FBI i CIA szukało Hitlera w południowej Ameryce. jaka jest oficjalna informacja o śmierci fuhrera wszyscy wiemy jednak nie ma żadnego dowodu potwierdzającego śmierć Adolfa - badanie niby jego ciała potwierdziło, że była to kobieta. Amerykanie założyli, że Adolf spierdolił jakoś z bunkru więc teraz Tim z ekipą mieli znaleźć ślady gdzie udał się Hitler po domniemanej ucieczce. TK mówi o tym, że niemożliwym byłoby aby Niemcy nie mieli jakiejś metody ucieczki, jakiegoś wyjścia ewakuacyjnego, które pozwoliłoby na przeżycie AH - potwierdza to przykładem ile ścieżek ma prezydent USA aby spierdolić w jakichś kryzysowych sytuacjach. Hitler miał hajsu tyle, że mógł kupić praktycznie całe państwa więc śmierć w smutnym bunkrze wydawała im się podejrzana. miał na poszukiwanie 6 miesięcy, zorganizowali wielki research, zatrudnili wielu specjalistów, doktorów, archeologów aby przejrzeli całą dokumentację, wszystko to co mogło dać im jakieś wskazówki. drużyna była bardzo konkretna, najlepsi specjaliści w USA praktycznie, nie było problemu, z którym nie mogliby sobie poradzić. min. znaleźli bunkier w Argentynie, nazistowska kryjówka, wszystko było przygotowane do przeżycia wiele lat, były w nim pieniądze niemieckie, pełno puszek z żarciem z ~1940, ogólnie przeczesali cały teren praktycznie, nie zdradza jednak szczegółów. końcowym rezultatem miała być poprawka tego, że Hitler umarł smutno w bunkrze - nie ma po prostu na to żadnego dowodu, twierdzi, że "zmienili historię" (huh), spotkali pełno nazistów, wnuków, prawnuków, którzy lubili się "chwalić" historiami dziadka, pradziadka, ogólnie Kennedy wiele rzeczy wyciągał z takich właśnie ludzi. odwiedzał wiele klubów w Ameryce Południowej, MMA, BJJ - naziści uwielbiają się bić (tak twierdzi) więc biegał po klubach i próbował z wielu osób w ten sposób wyciągnąć informację - poprzez trening (totalnie pod przykrywką, kamery, mikrofony ukryte #Bond).

- wróćmy do MMA - Tim 2.5 miesiąca temu rozważał emeryturę, teraz jednak otrzymał informację, że dostanie wygranego walki Hendo - Belfort, twierdzi, że jest całkowitym przeciwieństwem Bispinga - będzie bił wszystkich zawodników, którzy używali PED. :lol: Anderson Silva, VB, Hendo, to jego cele. rozmawiali z agentem TK, UFC jest zainteresowane wszystkimi zestawieniami, Kennedy chciałby jednak najbardziej Vitora jeśli ten wygra z Danem. rzuca też propozycją, że pobije Spidera w walentynki, haha. Tim również bardzo chciałby zmierzyć się z legendą Fedorem, strasznie mu na tym zależy, to widać. zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praktyce. :)

ciężko było troszeczkę, bo wiele historycznych smaczków, nie chciałem rzucać konkretnym nazwiskiem dowódcy, którego min. Tim złapał, Zarkawi? wymówił to jako "Alkawi" (był to drugi człowiek, którego chcieli - zaraz po bin Ladenie), tak mi się przynajmniej wydaję, ale nie mogę nic na ten temat znaleźć w necie. mam nadzieję, że się spodoba, heeeeej!!!
 
Tim złapał, Zarkawi? wymówił to jako "Alkawi" (był to drugi człowiek, którego chcieli - zaraz po bin Ladenie), tak mi się przynajmniej wydaję, ale nie mogę nic na ten temat znaleźć w necie. mam nadzieję, że się spodoba, heeeeej!!


Zarqawiego złapali chyba w 2004-05, to na te lata przypada służba Tima w wojsku? Jeżeli tak, to skubaniec łączył służbę za granicą z karierą w MMA, szacun :O

Edit: sprawdziłem, służy od 04, więc musiał być ceniony skoro wziął udział w tak dużej operacji już na starcie kariery w wojsku :)
 
Last edited:
Kurwa a ja go wyzwałem( ale przeprosiłem-chodziło o narzekanie na sponsorów) a widzę że koleś jest mega kozakiem. Szacun dla gościa że brał udział w takich akcjach! Mnie takie coś w chuj jara! Baju wytrwałości i żebyś się nie zniechęcał za szybko:wink:
 
Też mam "skłonności" (lol) do kibicowania żołnierzom, ogólnie mam mega szacunek do Sealsów, czy Marines i ogólnie tego poczucia patriotyzmu u Amerykańskich żołnierzy/jednostek specjalnych. Niech walczy i nie kończy kariery jak Stann (miał 33 lata, mógł powalczyć!).
 
Też mam "skłonności" (lol) do kibicowania żołnierzom, ogólnie mam mega szacunek do Sealsów, czy Marines i ogólnie tego poczucia patriotyzmu u Amerykańskich żołnierzy/jednostek specjalnych. Niech walczy i nie kończy kariery jak Stann (miał 33 lata, mógł powalczyć!).
ciężko kibicować np. takiemu Coltonowi Smithowi, ale ogólnie Tima nazywać płaczkiem (Romero i jego stołek) to jakaś padaczka znając go jako człowieka. :)

pamiętaj też, że służy może od 04, ale te Special Forces rządzą się swoimi prawami, Tim był pewnie "tylko" jednym z wielu w tej ekipie.

@Arlovski coś mi świta, ale nie jestem pewien - jak coś znajdę konkretnego to napiszę. :)
 
Tylko baju nie płacz, że temat z Warsaw Shore ma np. więcej wyświetleń!!!!!!!!
jak będę jakkolwiek "płakał" to dam znać. :)

nie będę robił nic z wczorajszego, bo mnie nikt w sumie stamtąd nie interesuję (Royce Gracie vs. Ken mnie zmiażdżyło), ale mam zamiar coś starszego ogarnąć ciekawego.
 
Back
Top