MMA ATTACK 2 - wymyślmy rozpiskę

Blade

Legacy FC
Lightweight
Kogo byście chcieli zobaczyć na następnej gali MMA ATTACK [ modlę się o to by się odbyła :) ] ?



Kogo z poprzedniej gali chcielibyście zobaczyć znowu, kogo już nie i kogo nowego :)



1. freakfight - Paweł Nastula vs Tank Abott NEW



2. Heavyweight - Michał Kita vs Eddie Sanchez



3. Heavyweight - Damian Grabowski vs Peter Graham



4. Heavyweight - Rafał Dąbrowski vs Zuluzinho 2 NEW



5. Light heavyweight - Michał Fijałka vs Atilla Vegh NEW



6. Middleweight - Tomasz Drwal vs Ryuta Sakurai



7. Welterweight - Borys Mańkowski vs Marcus Aurelio







Oto moja gala marzeń spod szyldu MMA ATTACK.
 
Ja mam inny postulat w kwestii MMA ATTACK 2 (o ile taka gala się odbędzie) - 3 rundowe walki. Myślę, że większość zawodników byłaby w stanie kondycyjnie to udźwignąć.
 
Albo od razu zrobić 3 rundy, z czego ostatnia 3 minuty. 5 minut, 5 minut, 3 minuty. Kompromisowe rozwiązanie.
 
Tsatsiki: Graham dzięki pokonaniu Alexandra Emelianenki stoi bardzo wysoko w rankingach, obok Sancheza to byłby najwyżej notowany zawodnik na gali.
 
3 rundowe walki - oczywiscie jestem ZA. Ale nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze zawodnicy pokazali, ze sa gotowi na 3 rundy.



Poza tym Vegh w zwiazku z kontraktem w bellatorze, moze byc ciezki do sciagniecia.
 
w jakich rankingach? chyba fightmatrix! Damian musi walczyć z solidnymi fighterami a nie kickbokserskim kelnerem którego odklepie gdy tylko walka przeniesie się na glebe
 
Walka wieczoru:



Kita - Grabowski



Glowna karta:



Nastula - Lungu



Dabrowski - Gluhov



Drwal - Leites



Borys - ?



Gorski - ?
 
BjPenn: Borys Mankowski tez walczyl dla KSW i nie ma wylacznosci. Kostja rowniez walczyl dla KSW, a pozniej obijal sie na galach w Polsce, a nawet mial walczyc z Grabowskim na MMA ATTACK. Moze jednak z ta wylacznoscia nie jest tak strasznie. Dla Drwala widze oprocz Sakuraia:



- Patrick Cote



- Misaki



- Kazuhiro Nakamura



Dla Grabowskiego:



- Graham



- Alexander Emelianenko



- Brett Rogers



- Monson



- Abe Wagner (pokonal Tima Sylvie przez TKO)
 
Drwal vs Babalu



Kita vs Sanchez



Grabowski vs Monson



Mańkowski vs Winner



Burneika vs Bazelak:-)
 
Tsatsiki: Damian Grabowski przedewszystkim powinien bic zawodnikow wysoko notawanych, ktorzy sa w zasiegu. Akurat tak sie zlozylo, ze Graham pokonal Aleksandra, wiec dobrze by bylo go odklepac. Jak Hunt wypunktowal CroCopa, to Fedor jakos nie mial zbyt wiele skrupulow by odmowic walki temu jednoplaszczyznowemu zawodnikowi. To jest podobna sytuacja.
 
1. freakfight - Paweł Nastula vs Tank Abott NEW


2. Heavyweight - Michał Kita vs Eddie Sanchez


3. Heavyweight - Damian Grabowski vs Abe Wagner/Brett Rogers/ Monson/ Graham/ Alexander Emelianenko



4. Heavyweight - Rafał Dąbrowski vs Zuluzinho 2 NEW


5. Light heavyweight - Michał Fijałka vs Baga Agaev NEW


6. Middleweight - Tomasz Drwal vs Ryuta Sakurai /Patrick Cote/Thales Leites


7. Welterweight - Borys Mańkowski vs Marcus Aurelio
 
Borys Mankowski tez walczyl dla KSW i nie ma wylacznosci. Kostja rowniez walczyl dla KSW, a pozniej obijal sie na galach w Polsce, a nawet mial walczyc z Grabowskim na MMA ATTACK. Moze jednak z ta wylacznoscia nie jest tak strasznie.




Borys i Gluhov walczyli w turniejach, Sakurai w ekstrafighcie, było to już raz wyjaśniane że zawodnicy turniejowi (oprócz zwycięzców) nie mają tej wyłączności na terenie naszego kraju




Damian Grabowski przedewszystkim powinien bic zawodnikow wysoko notawanych, ktorzy sa w zasiegu. Akurat tak sie zlozylo, ze Graham pokonal Aleksandra, wiec dobrze by bylo go odklepac. Jak Hunt wypunktowal CroCopa, to Fedor jakos nie mial zbyt wiele skrupulow by odmowic walki temu jednoplaszczyznowemu zawodnikowi. To jest podobna sytuacja.


Graham jest "no name", z Hunta robili gwiazdora w Japonii po walkach w mma i k1, pokaż mi jakiś ranking oprócz fightmatrixa w którym Graham jest wysoko notowany? z resztą jedno oczko wyżej w rankingu od Damiana więc WTF? już wolę dla Damiana niżej notowanych (wg FM) ale z lepszym nazwiskiem jak Whitehead czy Duffee :-)
 
Albo od razu zrobić 3 rundy, z czego ostatnia 3 minuty. 5 minut, 5 minut, 3 minuty. Kompromisowe rozwiązanie.


5,5,3 jak dla mnie to fatalny pomysł, tak samo jak 2x5. Czy my w Polsce musimy tworzyć jakieś dziwne rozwiązania, nie możemy przyjąć światowych standardów? Obecnie system 3x5 i 5x5 jest stosowany we wszystkich poważnych organizacjach, nawet Dream zmieniło ostatnio format i zlikwidowało 10-cio minutową pierwszą rundę.



Dodatkowo nielegalne są ciosy zadawane łokciami. Jeżeli zabrania się łokci dlatego, że powodują rozcięcia to powinno się pozwolić na używanie kolan w parterze. Coś za coś. W Japonii także nie można używać łokci, ale dozwolone są inne techniki.



Gdzie jeszcze na świecie stosuje się system 2x5 i ogranicza ciosy w parterze do tych zadawanych dłonią?
 
nawet Dream zmieniło ostatnio format i zlikwidowało 10-cio minutową pierwszą rundę.


No niestety Dream tez ulegl, a szkoda bo 10-minutowa pierwsza runda byla super rozwiazaniem.



Poza tym, Originator ma racje. MMAA stara sie byc "innowacyjne" na polskim rynku, wprowadza klatke, to mogliby zrobic jeszcze jeden krok naprzod i zdecydowac sie na te 3 rundy. Chcemy sie liczyc na swiecie to musimy wprowadzac swiatowe standardy.
 
Tsatsiki: Dzięki za wyjaśnienie kwestii wyłączności, nie wiedziałem o tym wcześniej. Dla Grabowskiego od Duffee, czy Whiteheada wolałbym Bretta Rogersa, bardziej znany i wyżej notowany zawodnik, który obecnie ma bana w Strikeforce i UFC, więc można się na nim wybić lepiej niż na Duffie czy Whiteheadzie.
 
Nastula z Radomskim... mogłoby być ciekawie! Kita z Grabowskim jako grim&evil. Fijałka vs Kręcicki. Drwal z Sakuraiem, albo polecieć po całości i mu Santiago ściągnąć. Mańkowski... może Hallmann, albo Chlewicki. Ja bym zobaczył chętnie jeszcze raz Sikońskiego i Niedzielkę, niekoniecznie w rewanżu... Włodarek vs Baziak?
 
mma-attack-logo.jpg


Marzec 2012
Miejsce: Polska
Transmisja: TVN Turbo

Walka wieczoru


Open.: Paweł Nastula (4-4) vs. Ikuhisa Minowa (50-32-8)

Główna karta:


Open.: Michał Kita (11-6) vs. Damian Grabowski (14-1)
84 kg.: Tomasz Drwal (18-4-1) vs. Dave Branch (9 • 2)
93 kg.: Robert Kręcicki (6-2) vs. Vinny Magalhaes (9 • 5, 1 NC)
Open : Karol Celinski (7-3) vs. Daniel Omielanczuk (6-3-1, 1 NC)
77 kg.: Borys Mańkowski (10-4) vs. Yuya Shirai (20-10)
70 kg.: Maciej Górski (10-5) vs. Andre Winner (12-6-1)
 
nie wiem czy Kevin Randleman po ostatnich porazkach nie zakonczyl kariery sportowej, cos mi sie obilo o uszy, reszta moze byc
 
Ryuta Sakurai walczy w WW ile razy można to pisac po za tym ma kontrakrt z Strikeforce :P
 
A no tak...Mój błąd, ale Ryute łatwo ściągnąc by było, obija się teraz na lokalnych galach Deep :P
 
@slivex



Dzięki, totalnie o tym zapomniałem - jest Minowa w zastępstwie ;)



@Sebbeks



Górski strasznie mówił że oczekuje klasowych zawodników, ze nie chce obijać kelnerów i dostawać walk 'na przetarcie' no więc niech ma ;)
 
Back
Top