MMA ATTACK 2 - wymyślmy rozpiskę

imho przeceniacie zarówno popularność jak i formę Nastuli. Druga z rzędu żenująca walka wieczoru byłaby grubą przesadą.
 
a Vasilevski dla Drwala to dużo lepsza opcja niż Leites. Tańszy przeciwnik, dużo ciekawsza walka.
 
Minowa może dla nas, mainevent ma się sprzedać, a Sylvie wszyscy znają. Na Minowę nikt nie przyjdzie.



A jak Nastula sobie z kimś poradzi to raczej mam to gdzieś.



Teresiewicz? Kolejny bu pierwszej minuty nie wytrzymał. Widziałem jego walkę z Celińskim i Nastuli też by problemu nie zrobił. Poziom taki jak Masudy.



Sapp też dobrym rozwiązaniem.
 
walka Nastula vs Pudzian wystrzeliłaby MMAA o 10 klas wyżej, jeśli chodzi o oglądalność
a ja też chętnie bym taką walkę obejrzał (i pewnie nie tylko ja)
Pudzilla ma kontrakt z KSW, ale kto wie na ile kolejnych walk? ja bym się cieszył, gdyby MMAA zdołała go w przyszłym roku zakontraktować

jednak póki co, to chętnie jako main event drugiej gali MMAA obejrzałbym Grabowskiego z Gluhovem/Silvią/Arlovskim/Rogersem

co do freak fightów to nich zorganizują Saleta vs. Gołota na zasadach szachy i boks :-)
 
Zakładając,że walka będzie w Katowicach:



Paweł Nastula vs Tim Sylvia



Damian Grabowski vs Konstatin Głuhov



Michał Kita vs Eddie Sanchez



Tomasz Drwal vs Tor Troeng



Borys Mańkowski vs Luigi Fioravanti



Marcin Held vs Ivan Buchinger



Maciej Polok vs Ulas Aslan



Mateusz Strzelczyk vs David Kozma



No i z 3,5 tysiąca ludzi by było myślę.
 
A Ja chciał bym zobaczyć; Grabowski-Gonzaga , Kita-Sanchez, Drwal-Carvalho , Mańkowski-Sobotta II , Nastula-Thompson , Górski-Horodecki, Polko-Barrantes. było by całkiem przyjemnie i na taką galę bym pojechał. Tylko jeszcze żeby było 3x5 min. :)
 
Ja bym chcial Chrisa Horodeckiego w Polsce zobaczyć, w jednym z wywiadow mowil ze bardzo by chcial zawalczyc w Polsce. Ale Polski młotek chyba ma kontrakt z Bellatorem. Ja dla Horodeckiego pojechalbym na gale :D
 
Ja bym idąc dalej drogą psztryczków w nos dla KSW zrobił galę rewanży, na której bym zestawił:



jako lekki freak: Paweł Nastula - Alexander Emelianenko (tylko organizator musi na to uważać i ewentualnie mieć jakieś zastępstwo)



o pas wagi ciężkiej: Michał Kita - Damian Grabowski



Tomasz Drwal - Dave Branch



Robert Jocz - Tor Troeng



Robert Radomski - Domingos Mestre



Borys Mańkowski - Peter Sobotta



Maciej Górski - Michał Mankiewicz



Łukasz Sajewski - Michał Elsner
 
Pawel NASTULA VS James Thompson/ Tim Sylvia/ Brett Rogers



Damian GRABOWSKI VS Sergei Kharitonov/ Eddie Sanchez/ Andrei Arlovski/ Gabriel Gonzaga



Marcin HELD VS Niko Puhakka/ Daisuke Nakamura



Tomasz DRWAL VS Vyacheslav Vasilevsky/ Denis Kang/ Patrick Cote



Michal KITA VS Eddie Sanchez/ Konstantin Gluhov/ Rogent Lloret



Michal FIJALKA VS Toni Valtonen/ Vinny Magalhaes/ Robert Drysdale



Borys MANKOWSKI VS Peter Sobotta/ Bruno Carvalho/ Keita Nakamura



Piotr NIEDZIELKO VS Norbert RYBAK



Norbert Rybak - mistrz amatorow Angel of Fire do 77 kg, w boksie walczy w 75 kg.
 
Ogólnie licze na jakieś miłe zaskoczenie:)



Choć dla Drwala chętnie zobaczył bym Cote.



A jeżeli chodzi o Freak fight to najlepiej Nastula vs Bob Sapp.



Czytałem kiedyś wywiad w którym Szymon Kołecki mówił że chętnie by zawalczył w MMA być może warto by było spróbować go zakontraktować.
 
Jest na youtube wywiad z M. Najmanem (tele 5), podczas którego "wie, ale nie powie", mówiąc o rewanżu z Pudzianowskim. Nie wiem jak wygląda kontrakt M. Pudzianowskiego, ale być może jest luka, która pozwoli na rewanż pomiędzy nimi w K1? Tylko co na to Polsat? Oczywiście zawsze zostaje brat Krystian i ja osobiście b. chętnie zobaczyłbym taką walkę. Polski "Ricardo Rodriguez" vs największy hell polskiego światka sztuk walki/polski Michael Cole (zostając w klimatach WWE).



Na plakaty wrzuca się tylko nazwiska, zdjęcia robi odpowiednio, nawet w progamie telewizyjnym byłoby: "MMAA 2 - Pudzianowski vs Najman". Oczywiście coś takiego doprowadziłoby już do totalnej wojny pomiędzy KSW a MMAA.



Jednak te kilk/kilkadziesiąt sekund walki jest tego warte :D
 
Luty 2012
Miejsce: Polska
Transmisja: TVN Turbo

Walki wieczoru


Open K-1: Marcin Najman vs. Bartnik

Open.: Paweł Nastula vs. Kawaguchi

Główna karta:


Open.: Michał Kita vs. Sanchez

Tomasz Drwal vs. Sakurai

Borys Mańkowski vs. Puhakka (wstepnie juz dogadane)

Maciej Górski vs. Reed

Ja bym dal taka rozpiske. Mniej walk, bo dali 3 rundy.
 
Górski vs Reed to głupi pomysł niech Reedy dostanie w końcu kogoś z piórkowej(Pioskowika lub Abramiuka).



A Nastula niech walczy tylko Freak fighty.
 
nie wiem, ale mysle, ze w 77. jak znacie Borysa to sie go pytajcie. chyba nie robi z tego tajemnicy.
 
ja mysle, ze Nastula musi dostac kogos znanego juz u nas. japoniec to dobry wybor. jest tani, i znany. Sapp to z 15-20 000 euro. Japoniec za 5 przyjedzie.
 
@Kokos



Sapp jest znany dużo bardziej niż Yusuke zaryzkuje stwierdzenie że Sapp to najbardziej rozpoznawalny zagraniczny fighter w Polsce.



A Yusuke przegrał z Pudzianem więc wielkiej chwały występ w Polsce mu nie przyniósł.
 
Puhakka nie walczy z Winnerem jutro to raz. Dwa Borys to będzie trzymał w tajemnicy, bo nie został w ogóle ogłoszony na karcie walk.
 
Sapp faktycznie jest znany glownie z netu, i eurosport, jak puszczali jego walki w K-1. w sumie fajnie by bylo zobaczyc jego walke w Polsce :) choc wiadomo, ze szybko by sie poddal. nie wiem jak chca przeplac, to ich sprawa.
 
Podejrzewam że Sapp vs Nastula będzie kosztować podobnie lub mniej od Najman vs Saleta.



Sapp przegra w efektonym stylu i wszyscy będą się cieszyć:P
 
Kukul24



Co trwałoby krócej wg Ciebie: Nastula - Najman czy Nastula - Sapp? :)



Ja dalej swoje: Krystian Pudzianowski - Marcin Najman. Niestety szanse, żeby namówić P. Świerczewskiego, są chyba marne.
 
obaj dostana mniej niz Najman. Nastula ile moze chcec za walke? z 3-4000 euro. a Sapp pewnie z 15 000 wezmie. a moze nawet da sie jeszcze zjechac z cena, w koncu dostaje wpierdol wszedzie ostatnio.
 
"Co trwałoby krócej wg Ciebie: Nastula - Najman czy Nastula - Sapp? :)"







dobre pytanie :D
 
Myśle że Sapp wytrzymał by jakieś 30 sekund dłużej:)



No i dał by się ładniej Znokautować:)
 
|93+|: Paweł Nastula (4-4-0) vs. Bob Sapp (11-8)
|84|: Tomasz Drwal (19-4-1) vs. Patrick Cotó (16-7)
|93+|: Michał Kita (11-6) vs. Eddie Sanchez (13-5-0)
|77|: Boryś Mańkowski (11-4) vs. Bruno Carvalho (13-5)
|93|: Michał Fijałka (8-2) vs. James McSweeney (6-9)
|77|: Piotr Hallmann (8-1) vs. Peter Sobotta (8-5)
|70|: Maciej Górski (10-6) vs. Edvardas Norkeliunas (13-8-2)
|66|: Mariusz Pioskowik (6-4) vs. Johnny Frachey (14-9)
 
Back
Top