MMA ATTACK 2 - wymyślmy rozpiskę

Kosti Gluchov - Poslki Pitbull



Sanchez ? (kotoklwiek w sumie) - Masakra



Borys - Sobotta 2 (dobra walka byla)



Gorilla - Misaki (albo cos z EU ciekawego)



Górski - Held



Uszol - ktokolwiek , chce zobaczyc Uszola



Jotko - ktos z PL
 
@Madzer
Ale coś nie halo. Bo KSW daje wyłączność na Polske. A teraz Llorent podpisał kontrakt z MMA Attack, więc musiał mu się skończyć z KSW.
 
Eliano



Górski - Held



Nie masz dla Maćka litości :) a w jaki sposób dostałby teraz 3 rundę jak walczyłby z Polakiem? :)
 
Na szczęście Marcin wyręczyłby sędziów i poddał szybko Górskiego :) Nie ten poziom w parterze.

@Sebbeks
To się zgraliśmy :)
 
@marcinmarcin86
Do decyzji by nie doszło w tej walce, Held skończyłby przed czasem Górskiego, który nie ma parteru.
 
Górski powinien dostać przeciętnego strikera, tak żeby wyeliminować możliwość walki w parterze. Jeśli Górski walczy w stójce, to się dobre ogląda, w parterze zawsze zamula. Niedzielko byłby bardzo dobrym rozwiązaniem, już walczył na MMA ATTACK, więc jest prościej go zareklamować niż kogoś zupełnie nieznanego.



Nowe twarze, które bym chętnie zobaczył to - Nastula, Uszol, Fijałka, Halman.
 
@Sebbeks


Mógł podpisać kontrakt z MMA Attack, będąć nieświadomym tego, że ma kontrakt na wyłączność w Polsce z KSW. Pamiętasz sytaucję Zikica , który miał walczyć na BOTE 2? Dopiero kilka dni przed galą Anglik zorientował się, że nie może wystąpić, ze względu właśnie na restrykcyjny kontrakt z Konfrontacją.
 
@Sebbeks



masz absolutną rację







Ja bym chciał żeby pierwsze 3 walki podczas mma attack to byli goście z małym rekordem, fajnie się ogłąda chłopaków z ogromną chęcią pokazania się



Na Ksw Extra fajną walkę dał taki chłopaczek, który wszedł na zastępstwo, jak on się nazywa?
 
@Madzer
W sumie to nie wiemy jak to jest po zablokowaniu go przez Bellatora. Może coś uległo zmianie, albo miał kontrakt na jedną walke.
 
@up


Dokładnie. Póki nie wystąpi gdzie indziej, nie będzie nic jasne.


Co nie zmienia faktu, że chętnie zobaczyłbym go w walce, np. z Grabowskim.
 
Oj z Grabowskim to nie zawalczy jak się przygotowują do walk i Llorent przyjeżdża na walke Damiana do Warszawy.
 
Ma być chyba wywiad od Escobara z Lloretem jeśli dobrze zrozumiałem, więc może dowiemy się czegoś konkretnego...
 
Z tego co wiem był blokowany przez Bellatora i KSW. BFC nie wiąze go już żadnymi ograniczeniami jednak z KSW ma deal do (o ile mnie pamięć nie myli) do maja. Konfrontacja na razie nie zamierza go wystawiać.


Niedługo pojawi sie wywiad zrobiony przez Escobara.
 
@Sebbeks


Osobiście, chętnie obejrzałbym jednak tą walkę. Przecież nie są "teammates", tylko wspólnie trenują. Dla mnie to jest różnica, która umożliwia zestawienie ich w oficjalnym pojedynku, jeśli wyraziliby na to zgodę.
 
co by sie wyroznic zrobilem w wersji graficznej :D







mmaa2.png
 
Noo zoom jakby tak wyglądała rozpiska drugiej gali to bym na pewno nie był zawiedziony :)
 
Nastula vs Temistokles Tarasiewicz



Grabowski vs Arlovski



Drwal vs Vasilewsky



Held vs Madadi



Kita vs Lloret II



Sobotta vs Crawford



a prowadzący galę: Robert Burneika :P taki joke
 
W sumie Juras nie traci roboty, bo zoom nie dotrze do menagerów tych zawodników :P
 
Nastula vs Temistokles Tarasiewicz




W końcu jakaś rozsądna propozycja dla Nastuli. (btw *TErEsiewicz).




W sumie Juras nie traci roboty, bo zoom nie dotrze do menagerów tych zawodników :P


W sumie według oficjalnych informacji Juras nie jest pracownikiem MMA Attack. To miała być jednorazowa przygoda.
 
No sorry ale Minowa jest zajebistą propozycją dla Nastuli...



... skoro federacja sprowadza Ricco Rodrigueza czy Mamute Ferreire to nie sądzę żeby miała jakiekolwiek problemy ze sprowadzeniem Minowy, który z pewnością chętnie przyjedzie zawalczyć bo DREAM mu tego nie zapewnia zbyt często...
 
Rzeczywiście Teresiewicz jest lepszą opcją...



Ja osobiście chętniej kupiłbym bilet na galę z walką Nastula - Minowa w ME niż Nastula - Teresiewicz. ;)
 
@GLF
Nie oficjalne info od Razora jest takie, że na następną gale Juras też będzie matchmakerem
 
Każdy podchodzi do tej zabawy w sposób jaki chce. Dla mnie ważne jest zachowanie choć szczątek realizmu, dlatego przykładam dużą wagę do rachunku ekonomicznego. Moim skromnym zdaniem zatrudnienie Nastuli na dużej gali ma sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy jego przeciwnikiem będzie Mariusz Pudzianowski. Dlatego też w mojej wizji MMA Attack dla Pana Pawła nie ma miejsca. Walka z Minową byłaby kosztownym freakshowem, który w Polsce by się nie sprzedał.



Nie lubię także miss-matchy, a że sceptycznie podchodzę do poziomu jaki w tej chwili prezentuje Mistrz Olimpijski z Atlanty'96 to wolę go oglądać z przeciwnikami pokroju Teresiewicza (są to zawodnicy z tej samej kategorii wagowej, będący na podobnym etapie kariery), jako gwiazdę gal pokroju STC czy Champions Night. {Ten akapit może nie odnosi się tyle do Minowy, co propozycji typu Grabowski czy Sylvia.}



Podsumowując: wg mnie, zarówno ze sportowego jak i ekonomicznego punktu widzenia, Teresiewicz w zestawieniu z Minową/Grabowskim/Sylvią jest o wiele lepszą opcją.
 
Ja przy układaniu swojej rozpiski w tym temacie uznałem ze Cholewa jest gotowy na ryzykowne posunięcia, których skutkiem może być poniesienie 'kontrolowanych' strat (oczywiście tylko przy okazji organizacji pierwszych eventów).



Więc zaproponowałem zawodników którzy są znani ale przy tym możliwi do sprowadzenia, może masz konkretne informacje ale uznałem że skoro Minowę zatrudniły w tym roku mniejsze Japońskie organizacje pokroju Heat czy Gladiator to do Polski też by przyjechał...
 
Minowa bez problemu do ściągnięcia.



Ja widze ME Nastula vs Sapp i mają walke pokroju kolejnych pojedynków Pudziana,



Ewentualnie jeżeli szukają Freaka to Szymon Kołecki kiedyś wspominał że chętnie by zawalczył Oliwa chyba też.



Kołecki vs Oliwa też było by niezłym Freak show który pewnie przyciągnoł by sporo osób.
 
zoom - skoro napisano że będzie to na pewno będzie, cierpliwości.



A pomysł na Poznań z Uszolem nie wydaje się taki zły.
 
Back
Top