MMA Attack 2 - podsumowanie userów

Ma ktoś informacje na temat oglądalności? Sam Polsat Sport to przecież nie wszystko, na jednym ze streamów w szczytowym momencie było około 200 tysięcy oglądających.
 
siemka



mam pytanie co za podkład leciał podczas ogłasania wyniku walki bo chce zrobic trailer takie podsumowanie gali i chce dac ta nute.
 
@Cannibal



Chodzi Ci o muzyke po samej walce ? Jesli tak to wiem tyle ze jest to soundtrack z gladiatora a kawalek wykonuje Enyav



"bubi potwierdzam,w kato niezłe suczki, tylko lubią mieć po kilku gachów na raz..."







Niewiele ładnych, wiele bardzo sukowatych i wyzywających. A widziałem Panią Agatkę z bliska i na żywo lepiej się prezentuje niż przed kamerą.
 
Jeśli chodzi o sam Polsat Sport, to myślę, że miliona nie było (mogło być około 500-600 tysięcy), ze względu na słabą dostępność tego kanału; ludzie ratowali się stream'ami, na pl sport jak już wspomniałem w szczytowym momencie (walka Burneiki z pajacem) było ponad 200 tysięcy, przez co ten stream padł nawet na jakiś czas, ale było też jeszcze drhtv i parę innych ze sporą frekwencją.
 
Ja odniosłem wrażenie, że Lenartowicza zjadła trochę trema, że czasem nie wiedzial dokładnie co powiedziec i ciut się gubił. Ale ogólnie zwalił bym wine właśnie na tremę związną z "pierwszym razem", ogólnie jego występ ocenił bym na dobry i myślę, że na następnej gali będzie o wiele lepiej.
 
Ja się nie zgadzam z przedmówcami. Announcer mimo, że nie jest to Bruce Buffer był całkiem niezły. Lepszy niż Kasta, a do Bielenika nawet nie ma co go porównywać.



Co do MMA Attack 3 to rozpiska może być naprawdę powalająca z nóg. Jakby wystąpili Grabowski, Drwal i Held na jednej gali to chyba bym oszalał ze szczęścia ;)
 
Watpie ze byla az tak duza ogladalnosc. Gdyby walka poszla w otwartym Polsacie to mysle ze na luzie poltora miliona by bylo sadzac po ilosci ludzi ktorzy siedzieli na streamach (pewnie razem z pol miliona). Mam wrazenie ze Polsat troche po macoszemu obszedl sie z MMA Attack. Duzo niedociagniec pojawilo sie z ich winy. Kiepskie grafiki, slaba praca kamer,zerowa reklama tej gali w tv. Skoro placili im jeszcze za ta transmisje to mogliby sie bardziej postarac. Ten freakfight byl wielka okazja na rozreklamowanie. Wszyscy wiedzieli ze bedzie walczyl Najman z Burneika ale nikt nie wiedzial ze na MMA Attack. Jezeli nic sie nie zmieni w zakresie reklamy i transmisji to moze byc ciezko ze stworzeniem takiej marki jak KSW (ludzie ich ogladaja nawet bez freakow).



Lenartowicz na duzy plus mimo ze pare razy pomylil rekordy. Bardziej mi sie podobal niz Kasta i jego pseudo angielski. Powinni jednak ustalic jasny schemat wedlug ktorego zawodnicy sa zapowiadani (zsynchronizowany z zaprojektowanymi grafikami na ekranie ktore mogly by byc znakiem rozpoznawczym jak w UFC). Announcerowi przydal by sie takze jakis catchphrase.



Co do tej maty w oktagonie to jak juz ktos napisal mogliby dac inny kolor. Odnioslem wrazenie jakby byla sliska.



Fajnie by bylo gdyby zezwolili na uzywanie łokci.



Swietne sedziowanie, nie bylo zadnych walkow ani faworyzowania Polakow.



Na pewno gala duzo lepiej zorganizowana i z wiekszym rozmachem niz jedynka ktora ogladalem na zywo. Wieksza hala i frekwencja robi juz swoje. Nie wiem jak to wygladalo w TVN Turbo jednak Polsat sie nie popisal jezeli chodzi o realizacje. Szkoda ze chociaz z 50 tys ludzi ktorzy siedzieli na streamie nie wykupilo gali na ipli. Widzialem ze nie trzeba teraz juz instalowac tego ich playera tylko mozna ogladac przez strone jak na zwyklym streamie wiec nie powinno byc klopotow technicznych. Wlasciciel jest naprawde spoko dlatego warto wspomoc chocby po to zeby organizacja dalej sie rozwijala.



Co do rzeczy poza gala to trzeba podkreslic fajna reklame Pitbulla i swietne koszulki ktore wypuscilo MMA Attack. :D



Na kolejnej gali fajnie by bylo zobaczyc Drwala,Nastule i koniecznie Grabowskiego. Jezeli chca konkurowac z KSW to powinni Damiana zakontraktowac na wylacznosc i mocno go promowac. Moze walka o pas w hw? Taki mistrz by sprawil ze pas mialby wartosc.



Edit:



I błagam Pana Dariusza Cholewe zeby nie organizowal zadnych walk kobiet. Juz lepiej zeby zamiast tego zorganizowal walke freakow albo stworzyl ich cala dywizje zeby sie bili o pas freak championship albo tv championship jak we wrestlingu ale niech nie popelnia tego bledu.
 
jak wyjdzie, ze bylo ok 300 tys, to chyba tylko cala moja rodzina, przyjaciele i znajomi ogladali mma attack, bo nawet babcia ogladala Najmana i koksa;-)



A z 2 strony jak na kanale tvn turbo co nikt go nigdy nie oglada wykrecili 300 tys to na ogolnopolskim kanale sportowym musiala przynajmniej banka peknac.
 
Cholewa w wywiadzie po gali powiedzial ze spodziewa sie 300 tys ale szkoda czasu na domysly. Mam nadzieje ze jutro pojawia sie pierwsze dane dotyczace ogladalnosci wiec zobaczymy jak bylo. Mam nadzieje ze rzeczywiscie ta banka peknie i kolejna gala zobaczymy na otwartym.
 
500-600 tys. oglądalności to szczyt marzeń dla MMA Attack. Wątpię, ażeby było aż tyle. Natomiast ppv na ipli wykupiła pewnie śladowa ilość odbiorców
 
co do oglądalności z portalu mmania.pl

Ponad 400 tysięcy osób oglądało średnio całą galę MMA Attack 2, która odbyła się 27 kwietnia 2012 w katowickim Spodku - wynika z badań przeprowadzonych przez firmę AGB Nielsen Media Research. To niezły wynik. Największym hitem transmisji - czego można się było spodziewać - był pojedynek Hardkorowy Koksu vs. Marcin Najman. W kanale Polsat Sport zobaczyło go blisko 750 tysięcy widzów. Dla porównania zwycięstwo Damiana Grabowskiego nad Eddie'em Sanchezem widziało ok. 455 tysięcy fanów MMA.



Wszystko to oznacza jedno: następna gala MMA Attack - o ile rzeczywiście federacja ta nadal będzie współpracować z tą sama stacją - pojawi się najprawdopodobniej w otwartym kanale Polsatu. A już na pewno pojedynki z głównej karty MMA Attack 3, która ma być zorganizowana w październiku 2012.
 
Godny wynik, powyżej oczekiwań właściciela. Jak poleci MMAA 3 na otwartym i dołoży się do tego ciekawą rozpiskę można spodziewać się, że milion pęknie.
 
Czyli aż tak bardzo nie przesadziłem ze swoimi szacunkami rzędu 500 - 600 tysięcy. Łatwo można wyliczyć, że samą walkę Burneiki na żywo obejrzało ponad milion osób, tj. 750 tys. Polsat Sport + ipla ( raczej nie więcej niż kilka tys.) + streamy (sam pl sport ponad 200 tys.). Dla porównania ostatnie KSW z nr 18 średnio w otwartm Polsacie oglądało 1,5 mln ludzi (szczytowy moment - 2,7 mln), natomiast w Polsacie Sport całą galę śledziło około 400 tysięcy ludzi. Podsumowując, wyniki dają duuuużą nadzieję na MMA Attack z nr 3 w otwartym Polsacie, chociaż nie bądźmy tego tacy pewni, nie znamy wszak układów Polsatu z Kawulskim i Lewandowskim, nie wspominając o wszystkich innych czynnikach biznesowych, marketingowych, itp.
 
Raczej nie odważe sie zajmowac stanowiska, ale nie wydaje mi sie aby KSW miało jakikolwiek wpływ na Polsat i to co bedzie w otwartym a co nie. W tej współpracy to Polsat rozdaje karty.
 
No tak, w sumie masz rację. Moim zdaniem duży wpływ na to, czy MMA Attack wyląduje w otwartym Polsacie, będzie miało to jaki będzie freak-fight... Smutne, ale prawdziwe. Jakbym mógł coś doradzić panu Cholewie, to zastanowiłbym się nad pojedynkiem Nastuli z Saletą; to mogłoby się sprzedać.
 
czy w tych szacunkach wliczeni sa widzowie "nielegalnych" streamow, bo osobiscie odwiedzilem kilka i bylo w nich po 30-40tys widzow, a takich stron pewnie bylo wiecej.
 
Ludzie siedzący na nielegalnych streamach nie przynoszą pieniędzy, więc byłoby to bezsensem.
 
Back
Top