Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

:pray::pray::pray::pray::pray:

DiKt6QVXUAAQojW.jpg
 
Ja nie chciałbym upadać jak oni, bo oni mają bardzo duży potencjał na rozwój i po prostu przykro się na to patrzy.

P.S. Ja też mam znajomych Francuzów i to bardzo lewackich, a sami są osrani dość mocno całą sytuacją gospodarczą i nie tylko. Dla takiego kraju, to przy obecnym mierniku/sposobie liczenia PKB 5-6% to jest optymalny wzrost.
I na wykop nigdy nie wchodzę ;)


:joe::joe: Hubi to jest kraj rozwinięty, rozwój takiego kraju w okolicach 2-3% jest bardzo wysoki, to tak jak dla Polski 6-7%
 
Niech ktoś powie naszym eskpertom z cohones, że widok czarnoskórego człowieka we Francji nie był już niczym dziwnym podczas rewolucji francuskiej. :wink: No ale wiadomo, white pride i Polska mistrzem Polski. :lol:
 
Rozmawiam z Francuzami i po prostu powiem: mniej wykopu. Tam nieźle pióra mózgi. Chciałbym tak upadać jak Francja.
Moja kuzynka jest z Francuzem, jednym z najlepszych snajperów w armii (w sumie oko na pewno ma dobre, kuzynka cud dziewczyna) , i aż się na jakąś wiochę, gdzie ludzi nie ma, przeprowadzili, żeby udawać normalną egzystencję. Żeby im jakiś dulidambuli dziecka nie zgwałcił. Więc spoko. PKB? Hehehe, prawdziwe ichnie PKB nie ma się nijak do tego, co napisałeś.
 
NA co się przykro patrzy? Co tam oprócz rozchulanego socjalu (na których ich stać nota bene, nie tak jak nas) się dzieje? Zamachy? Fakt, to gowno, i sami Francuzi to przyznają, ale mówią też że życie toczy się normalnie, mają pracę dobrze zarabiają, nie ma strachu w społeczeństwie. Nasze media to wyolbrzymiają wypaczając realna ocene stanu państwa. A jaki jest stan państwa? Francuskie firmy na potęgę budują w UK, mają bardzo dobrze rozwinięty sektor hutnictwa, produkując stale, o których nawet nam się nie śni, żeby opanować te technologie. Samochody? Panie daj nam boze jedną markę w tym naszym dumnym i biednym kraju.

Na to, że mógłby to być jeden z potężniejszych krajów w dziejach, przy obecnej koniunkturze, a przez własne spierdolenie to niszczy. I nie porównuj do Polski, bo nigdy nie napisałem, że u nas jest cudownie, bo mamy podobny problem, że nawet w 1/3 nie wykorzystujemy sytuacji, aby osiągać większy rozwój.
 
P.S. Iwan najebany jak się patrzy w stanie mundialu. Ledwie co tam siedzi, nie wiem czy na kacu popił, czy dzisiaj zachlał i ledwie siedzi.
 
P.S. Iwan najebany jak się patrzy w stanie mundialu. Ledwie co tam siedzi, nie wiem czy na kacu popił, czy dzisiaj zachlał i ledwie siedzi.
Najlepiej stroił ostatnio jak Stano zakończył program po 48 minutach bo Andrzej pierdolił o Modriciu orzełku.
 
Najlepiej stroił ostatnio jak Stano zakończył program po 48 minutach bo Andrzej pierdolił o Modriciu orzełku.

Około 26 minuty jak się zaczął ajwan wypowiadać.. Napierdolony jak ta lala. Podsyłam link:



P.S. Przecież ten Rakitić to grał tak chujowo przez większość mundialu, że miałem problem z akceptacją jego w "11" Chorwacji, a Kowal go wrzucił do drużyny turnieju.
 
Last edited:
Na to, że mógłby to być jeden z potężniejszych krajów w dziejach, przy obecnej koniunkturze, a przez własne spierdolenie to niszczy. I nie porównuj do Polski, bo nigdy nie napisałem, że u nas jest cudownie, bo mamy podobny problem, że nawet w 1/3 nie wykorzystujemy sytuacji, aby osiągać większy rozwój.
Aha czyli z kraju upadłego już Francja awansowała do kraju z aspiracjami imperialistycznymi. Zmierzamy w dobrym kierunku :)
 
Najlepiej stroił ostatnio jak Stano zakończył program po 48 minutach bo Andrzej pierdolił o Modriciu orzełku.
Jaszczomp.
Około 26 minuty jak się zaczął ajwan wypowiadać.. Napierdolony jak ta lala. Podsyłam link:



P.S. Przecież ten Rakitić to grał tak chujowo przez większość mundialu, że miałem problem z akceptacją jego w "11" Chorwacji, a Kowal go wrzucił do drużyny turnieju.

To chyba ci się rakitic i z innym iciem pomylił, bo specjalnie go obserwowałem jak wszyscy podniecali się modriciem i był to w jego wykonaniu bardzo dobry turniej
 
Nie no wczoraj tragedii z Iwanem to nie było. Ale z tym Lorrisem w najgorszej jedenastce Kowal dowalił. Chociaż to bardziej były nie najgorsze jedenastki a jedenastki rozczarowań.
 
Rozmawiam z Francuzami i po prostu powiem: mniej wykopu. Tam nieźle pióra mózgi. Chciałbym tak upadać jak Francja.
Orest OBUDŹ SIĘ! ZESRAŁEŚ SIĘ!

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/new...ciestwie-trojkolorowych-radiowozy,nId,2607046

"Centrum stolicy zaczęto jednak pustoszyć tuż przed północą. Grupy chuliganów i bandy z imigranckich gett zaczęły rozbijać witryny sklepowe i dokonywać kradzieży, a szturmowe oddziały policji musiały użyć gazu łzawiącego i armatek wodnych."
 
Orest OBUDŹ SIĘ! ZESRAŁEŚ SIĘ!

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/new...ciestwie-trojkolorowych-radiowozy,nId,2607046

"Centrum stolicy zaczęto jednak pustoszyć tuż przed północą. Grupy chuliganów i bandy z imigranckich gett zaczęły rozbijać witryny sklepowe i dokonywać kradzieży, a szturmowe oddziały policji musiały użyć gazu łzawiącego i armatek wodnych."
Ja pierdole. Bylem w Paryzu. Kurwa piekne miasto w sensie budynkow i zagospodarowania przestrzeni bardzo mi sie podobalo. Dlatego nie rozumiem jak mozna robic taki chlew mieszkajac w tak ladnym miejscu.
 
Ja pierdole. Bylem w Paryzu. Kurwa piekne miasto w sensie budynkow i zagospodarowania przestrzeni bardzo mi sie podobalo. Dlatego nie rozumiem jak mozna robic taki chlew mieszkajac w tak ladnym miejscu.

Kurwa przecież u nas czasami debile ganiajacy się bo ten za x klubem czy ten za y, potrafią swoje własne miasto demolować :D
 
Co do 11 rozczarowań kowala to później w Hyde parku mówił że specjalnie wrzucił Lorisa i Pogbe żeby sprowokować ludzi do dyskusji. I że babol Lorisa to widział cały świat i już takiego więcej w finale ms nie zobaczy
 
Back
Top