Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Viva la France! Wspaniała, młoda, pełna wigoru drużyna! To są mistrzowie na lata!!! Brawo!!! Jak za czasów Zizu!!! :deniroclap:::snoopd::
 
Ta, kraj upadły. Gospodarka hula, PKB wysokie, firmy kwitną. Ale nie odpowiadaj mi, proszę.

I szanse zostania okradzionym, wyruchanym, zabitym na ulicy 7000 razy większe niż w większości Europejskich krajów. Faktycznie, jak na kraj o potencjalne imperialnym, ma czym zaimponować. :jjsmile:

P.S. Gospodarka hula w okolicach 2,5% i to na kredytach i żerowaniu na konsumpcji (nawet na ukrytych sektorach i szarej strefie).
 
Last edited:
I szanse zostania okradzionym, wyruchanym, zabitym na ulicy 7000 razy większe niż w większości Europejskich krajów. Faktycznie, kraj o potencjalne imperialnym, ma czym zaimponować. :jjsmile:

P.S. Gospodarka hula w okolicach 2,5% i to na kredytach i żerowaniu na konsumpcji (nawet na ukrytych sektorach i szarej strefie).
Rozmawiam z Francuzami i po prostu powiem: mniej wykopu. Tam nieźle pióra mózgi. Chciałbym tak upadać jak Francja.
 
Rozmawiam z Francuzami i po prostu powiem: mniej wykopu. Tam nieźle pióra mózgi. Chciałbym tak upadać jak Francja.

Ja nie chciałbym upadać jak oni, bo oni mają bardzo duży potencjał na rozwój i po prostu przykro się na to patrzy.

P.S. Ja też mam znajomych Francuzów i to bardzo lewackich, a sami są osrani dość mocno całą sytuacją gospodarczą i nie tylko. Dla takiego kraju, to przy obecnym mierniku/sposobie liczenia PKB 5-6% to jest optymalny wzrost.
I na wykop nigdy nie wchodzę ;)
 
Ja nie chciałbym upadać jak oni, bo oni mają bardzo duży potencjał na rozwój i po prostu przykro się na to patrzy.

P.S. Ja też mam znajomych Francuzów i to bardzo lewackich, a sami są osrani dość mocno całą sytuacją gospodarczą i nie tylko. Dla takiego kraju, to przy obecnym mierniku/sposobie liczenia PKB 5-6% to jest optymalny wzrost.
I na wykop nigdy nie wchodzę ;)
NA co się przykro patrzy? Co tam oprócz rozchulanego socjalu (na których ich stać nota bene, nie tak jak nas) się dzieje? Zamachy? Fakt, to gowno, i sami Francuzi to przyznają, ale mówią też że życie toczy się normalnie, mają pracę dobrze zarabiają, nie ma strachu w społeczeństwie. Nasze media to wyolbrzymiają wypaczając realna ocene stanu państwa. A jaki jest stan państwa? Francuskie firmy na potęgę budują w UK, mają bardzo dobrze rozwinięty sektor hutnictwa, produkując stale, o których nawet nam się nie śni, żeby opanować te technologie. Samochody? Panie daj nam boze jedną markę w tym naszym dumnym i biednym kraju.
 
:fjedzia:

fce95eac472c0.png
 
Back
Top