Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Anglia :
Jon-Jones-686546.jpg

Chorwacja :
3O6IYCZQ_400x400.jpg

:beczka:
 
Podśmiechujki z football coming home to tak je do końca bo jeszcze mecz o trzecie miejsce.


Anglia z jednym celnym strzałem przez 120 minut, także pretensje tylko do siebie mogą mieć.


Napędzili mi Chorwaci stracha ale na szczęście pocisneli z serducha i z ambicji. Rzadko się zdarza, że w finale turnieju jest drużyna której kibicuje od początku.
 
Nie mów hoop, to dziwny mundial. Ja liczę na zmielenie wszystkich faworytów - i sukces Słowian.
Portugalia też miała nie przeskoczyć. Wiem, że słaby argument, ale nadzieję zawsze można mieć.
Nawet sobie nie wkręcam. Wolę się miło zaskoczyć.
Chujki jakby przegrały, to bym się chyba że szczęścia popłakał :beczka:
I do tego Chorwacja mistrzem :tellmemore:
@rash oczywiście, że żabojady.
 
O, Bogowie, Bóstwa i półbóstwa Słowian - dziękuję Wam że tak skutecznie pokazujecie swoją moc. Mam nadzieję, że wszystkie kolorowane drużyny europejskie zobaczą, gdzie jest ich miejsce. :werdum:
 
O, Bogowie, Bóstwa i półbóstwa Słowian - dziękuję Wam że tak skutecznie pokazujecie swoją moc. Mam nadzieję, że wszystkie kolorowane drużyny europejskie zobaczą, gdzie jest ich miejsce. :werdum:
że niby anglia kolorowana? ::really::
 
na ostro, ale bekowo jest
Swoją drogą to chyba lekki problem ma. Drugi raz w ciągu ostatnich dni na bani w programie na żywo. Wiem, mistrzostwa fajnie się pije do meczu, ale to jednak nie siedzenie na kanapie, a po meczu w kime, tylko trzeba gadać przed 10 tysiącami osób, a tu troszkę plątanko i troszkę pierdolenie.
 
Swoją drogą to chyba lekki problem ma. Drugi raz w ciągu ostatnich dni na bani w programie na żywo. Wiem, mistrzostwa fajnie się pije do meczu, ale to jednak nie siedzenie na kanapie, a po meczu w kime, tylko trzeba gadać przed 10 tysiącami osób, a tu troszkę plątanko i troszkę pierdolenie.
jak na taka faze to poza dykcja i tak dobrze gada
 
Swoją drogą to chyba lekki problem ma. Drugi raz w ciągu ostatnich dni na bani w programie na żywo. Wiem, mistrzostwa fajnie się pije do meczu, ale to jednak nie siedzenie na kanapie, a po meczu w kime, tylko trzeba gadać przed 10 tysiącami osób, a tu troszkę plątanko i troszkę pierdolenie.
Ajwen i lekki problem? Chyba bardzo poważny.
 
Martwi mnie to , że Chorwaci są po trzech dogrywkach. To tak jakby zagrali mecz więcej od Francuzów.
 
Swoją drogą to chyba lekki problem ma. Drugi raz w ciągu ostatnich dni na bani w programie na żywo. Wiem, mistrzostwa fajnie się pije do meczu, ale to jednak nie siedzenie na kanapie, a po meczu w kime, tylko trzeba gadać przed 10 tysiącami osób, a tu troszkę plątanko i troszkę pierdolenie.

Jest po udarze, dlatego mówi dosyć niewyraźnie.
 
To udar miał kilka dni temu? Podczas fazy grupowej normalnie się prezentował.

No raczej nie. Iwan jest alkoholikiem, zresztą pisze o tym w swojej książce, więc możliwe, że znowu nie wytrzymał i sobie golnął.

Edit. Rzeczywiście, nawalony jak meserschmit. :lol:
 
Back
Top