Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze


Pozostaje zyczyc samych sukcesow, Kuba ma w tej sytuacji szanse zaliczyc jeszcze dwa Mundiale i pobic rekord Dudka, jesli chodzi o najstarszego reprezentanta Polski.
E: komentarze pod tym newsem sa bezkonkurencyjne.
 
Last edited:
Błaszczykowski kapitanem i Polska wraca w rankingu na swoje miejsce. RIP polska piłka
Zbyszek coś ty kurwa najlepszego narobił? :danaillegal:
I bez tego wraca, bo 8 miejsce na świecie to totalne nieporozumienie. :juanlaugh:

A co do kandydatury... we will see what time will tell. Nie zamierzam nikogo skreślać na starcie. Może akurat taki Brzęczek okaże się dobrym selekcjonerem. Zobaczymy.
 
Akurat Brzęczek nie powinien być gorszy od Nawałki lubi stawiać na młodych nie przywiązuje się do nazwisk... może dlatego że dany klub gdzie Jerzy był trenerem nie mógł utrzymać przy sobie zawodnika :mamed: . Ja tam go nie skreślam co włoski trener mógłby zmienić przy naszych poliglotach heh
 
a co za różnica czy brzeczek czy dupowicz czy jakiś inny kutasinski będzie selekcjonerem to i tak nic nie zmieni dalej będzie chujnia z grzybnia lol
Niby roznica nie jest wielka, ale to szukajac porownan w MMA, troche tak jakby Janek po niepowodzeniach w Ankosie zdecydowal, ze jego trenerem bedzie Daniel Omielanczuk, bo sie znaja i bardzo lubia :lol:.
 
Kurwa co to się poodpierdalało. Za tydzień rusza liga, a my bez trenera i napastnika...

Jeden dobry sezon i na selekcjonerkę...albo Boniek zna przyszłość i wie coś czego my nie wiemy albo się właśnie porządnie kompromituje i jeszcze na dokładkę wywraca Wisełce świat do góry nogami :p
 
Co ciekawe Modric wcale nie wyróżnia się biegowo na tle zespołu. Przejrzałem staty z wczorajszego meczu i Luka przebiegł w ciągu 126 minut trochę ponad 12 km (mniej niż średnia zespołu), a jak już biega to głównie spacerkiem/lekkim truchtem. Sekret tkwi chyba w inteligentnym poruszaniu po boisku.

Swoją drogą, Subasić przebiegł wczoraj ponad 5 km... Lekki szok dla mnie.

Dobry tekst widziałem gdzieś w necie: Chorwacja ma Lukę, a Polska ma luki :)


Wrażenie jest takie pewnie dlatego, że Luka jak biega, to potrafi zrobić to w 110 minucie meczu, biorąc piłkę na 40 metrze od swojej bramki i przebiec z nią na przyśpieszeniu pod pole karne przeciwnika. Więc każdy jego ruch jest zauważalny, bo wykonuje ogromną pracę z piłką.


O i już nawet jest artykuł na weszło o MVP tych mistrzostw:

http://weszlo.com/2018/07/12/takiego-lidera-chcemy/
 
Na Nawałkę też psioczyłem, jak go wybrali, a okazał się dobrym - jak na nasze realia - trenerem, także może warto dać mu szansę. Jednak nie na to liczyłem. Zibi zaskoczył wszystkich.
 
Tam musi być nie tylko dobry trener, ale przede wszystkim psycholog z twardą ręką, co będzie krótko te- rozbestwione jak pański bicz- panienki trzymał za ryj.
Żeby nie było sytuacji, że każdy sobie tam treneruje, tworzą się grupki pomiędzy zawodnikami, a zgodni są jedynie przy kieliszku.

Nikt tego bydła tam nieogarnie, a już na pewno żaden polski trener, bo za dużo koneksji.
 
Przynajmniej nie będzie wielkich oczekiwań i presji, to nasi chłopcy nie zamkną się w sobie jak im nie będzie szło.. 90 procent kadry do wyjebania a grają tylko aktywni klubowo
 
Tylko jeden gość mógłby zrobić porządek w tym burdlu:
images
 
To dojebali z tym selekcjonerem. Ja bylem za kims z innego kraju. Nie wierze ze to pyknie. Bedzie znowu to samo. Albo sie nie zakwalifikuja do nastepnego turnieju w ogole, albo nie wyjda z grupy i tak do usranej smierci. Dlatego wole zagranicznego bo mysle ze tu potrzeba swiezego spojrzenia z inna mysla trenerska. Nie polakow, ktorzy znaja te same metody ktore nie daja sukcesow. Bo taka zmaiana to pozostawanie w tym samym klimacie ponownie. Zawiodlem sie na Zybim
 
To dojebali z tym selekcjonerem. Ja bylem za kims z innego kraju. Nie wierze ze to pyknie. Bedzie znowu to samo. Albo sie nie zakwalifikuja do nastepnego turnieju w ogole, albo nie wyjda z grupy i tak do usranej smierci. Dlatego wole zagranicznego bo mysle ze tu potrzeba swiezego spojrzenia z inna mysla trenerska. Nie polakow, ktorzy znaja te same metody ktore nie daja sukcesow. Bo taka zmaiana to pozostawanie w tym samym klimacie ponownie. Zawiodlem sie na Zybim
Andrzej by ich postawił na nogi, przewrócił, postawił, przewrócił, postawił, aż by im się kurwa tego pionu moralnego chciało. To byłby trener na miarę możliwości. Plus ten śmieszny gość z jakiejś zagranicznej reprezentacji, który w przerwie czy na koniec meczu w szatni trzydzieści liściów rozdaje na dzień dobry. To by funkcjonowało.
 
Back
Top