Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Szkoda, że Chorwaci grają ciągle na to samo skrzydło, jakby tak częściej zmieniali skrzydło, Angole już by piach dupami połykali ze zmęczenia...
 
Obie drużyny dzisiaj niedysponowane, więcej ambicji niż umiejętności.
To nie brak umiejętności, to emocjonalne podejście do walki i błędy z tego wynikające. Jak staniesz naprzeciwko przeciwnika, i chcesz mu z poziomu emocji wpierdolić, to wchodzi potężna dawka adrenaliny, i słabniesz i zaczynasz popełniać błędy. A szkoda, bo Chorwaci na chłodno mogli wpieprzyć ze dwie bramki więcej, a nie czekać ponad pół godziny na wyrównanie...No i bokiem, bokiem!
 
czy był kiedykolwiek chujowszy półfinał pod względem gry z obu stron?
obie drużyny kopiące się po czole
jedna lagi, druga bez pomocników wrzutki na nikogo
 
mecz może i lepszy pod względem emocji
ale mówie o tym co robią obie drużyny, o ich jakość, celność podań, liczbe wypracowanych sytuacji
 
Modrić dla mnie bohater Chorwatów. Co facet tyra na boisku to się w głowie nie mieści. Życzę mu żeby przywalił w 120 minucie bramę z 30 metrów.
 
Karny. i powinna być jedenastka.
Może wcześniejszy post trochę przesadziłem, ale na chłodno to mógłby karnego podyktować. Bramkarz nie trafił w piłkę tylko w nogi. Jakby to było starcie dwóch piłkarzy z pola to faul Anglika 100%, nie wiem czemu bramkarze traktowani są inaczej.
 
Może wcześniejszy post trochę przesadziłem, ale na chłodno to mógłby karnego podyktować. Bramkarz nie trafił w piłkę tylko w nogi. Jakby to było starcie dwóch piłkarzy z pola to faul Anglika 100%, nie wiem czemu bramkarze traktowani są inaczej.
Tak samo jak nie rozumiem dlaczego na środku boiska gwizdane są byle dotknięcia a przy rzucie karnym nie gwiżdżą nawet takich wycinek jak Kompanego na Brazylijczyku w ćwierćfinale.
 
Back
Top