Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Jebana Brazylia robi wszystko, żebym nie trafił dokładnego wyniku... Minutę wcześniej miałeś dziadu skończyć. W końcu by były 3 pkt do typera Gienka.

Islandia skończy z trzema remisami, Argentyna ogra Nigerię i ma awans.
 
No to Argentyna ogrywa Nigerię i ma pewny awans. A ten zespół im leży, do tego murzynom po jednej wygranej zawsze może odpierdolić.
 
Przypuszczalny skład na Kolumbię: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Jędrzejczyk, Rybus - Góralski, Krychowiak, Kownacki - Zieliński - Lewandowski.
Oby sie sprawdził ten skład bo wydaje mi bardziej optymistyczny niż poprzednio.
 
Przypuszczalny skład na Kolumbię: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Jędrzejczyk, Rybus - Góralski, Krychowiak, Kownacki - Zieliński - Lewandowski.
Oby sie sprawdził ten skład bo wydaje mi bardziej optymistyczny niż poprzednio.
Nawałka usunął Cionka i Milika? Jeden mecz za późno.
 
Nawałka usunął Cionka i Milika? Jeden mecz za późno.
Może go w końcu ktoś opierdolił bo takie upychanie w podstawowym składzie syneczka Milika chuja daje. Mnie cieszy powrót na obrone Jędzy pomimo, że forme w sezonie miał w kratke tak ma w sobie coś takiego, że potrafi ostro kryć a na Euro to rozegrał mecze życia w szczególności walcząc w powietrzu.
Góralski moim zdaniem też zasłużył choć z metra cięty to bardzo waleczny. Może nie być tak chujowo z tą Kolumbią. Przynajmniej są te zmiany a nie uparł się na jedną jedenastkę.
 
Przypuszczalny skład na Kolumbię: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Jędrzejczyk, Rybus - Góralski, Krychowiak, Kownacki - Zieliński - Lewandowski.
Oby sie sprawdził ten skład bo wydaje mi bardziej optymistyczny niż poprzednio.
Nieszczęsnego cwaniaczka wyjebać i będzie ok.
 
Ja licze, że chociaż odpadniemy z honorem, po walce i pięknym meczu. Jak zagrają tak jak z Senegalem to niech spierdalaja z kraju.
 
Back
Top