Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Po dotychczasowym meczach to chyba najładniejszy byłby finał Meksyk - Chorwacja, ale obie reprezentacje lubią sobie coś spierdolić przy okazji fazy pucharowej więc szanse na taki finał oceniam gdzieś w granicach błędu statystycznego. No i póki co tylko Chorwaci są pewni że zagrają dalej.
 
Chorwacja poniżyła Argentyne ostatnią bramką :D Argentynie to już nawet nie należy się wyjście z grupy po tym co grają. Szkoda Messiego, bo go taka słaba gra drużyny tylko przytłacza.
 
Chorwacja :heart::heart::heart:

Messi kończy karierę (znowu?) po turnieju?

Tymczasem, na trybunach, Diego z ekpią ...

DgPFo5YV4AAYenh.jpg
 
Last edited:
Chorwacja poniżyła Argentyne ostatnią bramką :D Argentynie to już nawet nie należy się wyjście z grupy po tym co grają. Szkoda Messiego, bo go taka słaba gra drużyny tylko przytłacza.
Ale najlepsze jest to, że wciąż mają szanse. Przy remisie Islandii i Nigerii, Argentyna wciąż jest w grze. Wystarczy "tylko" wygrać z Nigerią i liczyć na to, że Chorwaci nie przegrają na koniec.
 
No i słowiańska siła górą. Ale tak to się dzieje gdy Dana White bierze się za trenerkę reprezentacji Argentyny. Kumple Cropopów i Miociciów rozjebały w pył lalki z aspergerem aż się narkotytowy diego rozpłakał jak picza. Prawdziwa wygrana rozpoczęła się od, o dziwo - uderzenia sprzedawcy z mcdonaldsa! Rozjebał system, a potem to już tylko dożynki, bo argentyńskie karakany to nie germanie grający do końca z podniesionym czołem.
 
Ale najlepsze jest to, że wciąż mają szanse. Przy remisie Islandii i Nigerii, Argentyna wciąż jest w grze. Wystarczy "tylko" wygrać z Nigerią i liczyć na to, że Chorwaci nie przegrają na koniec.
Wiem, dlatego napisałem, że się im nie należy. A Nigeria to nawet może wygrać z Islandią, wtedy też cały czas Argentyna ma szansę.
 
Kurwa obstawiłem Chorwatów i liczyłem na jakieś 1:0, ale to jaki piach grała Argentyna to przechodzi pojęcie. Zajebiście mi się oglądało jak ich Chorwaci klepią.
 
Ale najlepsze jest to, że wciąż mają szanse. Przy remisie Islandii i Nigerii, Argentyna wciąż jest w grze. Wystarczy "tylko" wygrać z Nigerią i liczyć na to, że Chorwaci nie przegrają na koniec.

Przy wygranej Nigerii też są w grze. A Islandia nie ogra Nigerii, Argentyna wyjdzie z drugiego miejsca i mam nadzieję, że ktoś wtedy wjedzie sankami w ryj Otamendiemu.

Jak Modrić nadal tak będzie grał, to przy tej drabince może dopchać Chorwatów do półfinału nawet.
 
Chorwacja :antonio:

tylko nozna pomarzyc o takim srodku pola

teraz Islandia ogrywa Nigerie :corn:







_____________

 
Przy wygranej Nigerii też są w grze. A Islandia nie ogra Nigerii, Argentyna wyjdzie z drugiego miejsca i mam nadzieję, że ktoś wtedy wjedzie sankami w ryj Otamendiemu.

Jak Modrić nadal tak będzie grał, to przy tej drabince może dopchać Chorwatów do półfinału nawet.
W 1/8 dostaną kogoś z Danię albo Australię więc spokojnie do przejścia, ale już ćwierćfinał to będzie prawdziwy test bo wpadną na kogoś z czwórki Hiszpania, Portugalia, Rosja, Urugwaj.

Chorwacja :antonio:

tylko nozna pomarzyc o takim srodku pola

teraz Islandia ogrywa Nigerie :corn:


Generalnie to Messi zagrał na takim poziomie, że porównanie Argentyny do drużyny Messi+idioci jest kiepskie tak jak jego występy na tych mistrzostwach.
 
Back
Top