Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Szwajacaria była wczoraj lepsza. Mi szkoda Serbii z innego powodu. Przy 1-1 nie został podyktowany ewidentny karny dla Serbów.

Brych - człowiek zbyt pewny i zadufany w sobie żeby sędziować mecze na tym poziomie.
 
Moim zdaniem powinni wyjść 4-4-2: Fabiański - Rybus, Pazdan, Glik/Bednarek, Bereszyński - Grosicki, Góralski, Krychowiak, Błaszczykowski - Lewandowski, Kownacki.

niestety wyjdziemy 3 z tylu i tez wolalbym Fabiana w bramce

mysle ze na papierze, bedzie to wygladac tak :

Szczesny - Pazdan - Glik(Bednarek) - Piszczek - Rybus - Bereszczynski
Krychowiak - Goralski(Linetty)
Grosicki(Zielinski) - Kownacki - Lewandowski
 
niestety wyjdziemy 3 z tylu i tez wolalbym Fabiana w bramce

mysle ze na papierze, bedzie to wygladac tak :

Szczesny - Pazdan - Glik(Bednarek) - Piszczek - Rybus - Bereszczynski
Krychowiak - Goralski(Linetty)
Grosicki(Zielinski) - Kownacki - Lewandowski

Też mi się taki skład wydaje najbardziej prawdopodobny. Mam nadzieję że z Grosickim, Kownackim i Góralskim.
 
Szwajacaria była wczoraj lepsza. Mi szkoda Serbii z innego powodu. Przy 1-1 nie został podyktowany ewidentny karny dla Serbów.

Brych - człowiek zbyt pewny i zadufany w sobie żeby sędziować mecze na tym poziomie.
GYNhvV8TVpWI0c3BQE2nPPANUcckzW2x.jpg
 
Czy tylko ja mam ubaw. Jak oglądam te filmiki z łączy nas piłka? Chłopaki się regenerują nowinkami technologicznymi. Siedzą w spodniach narciarskich z prądem. Kriokomory, masaże nawet buty wsadzają do dziwnych maszyn żeby były mięciutkie. A później wychodzą na boisko i kupa w majtach :DC:.
Ekipa Bońka z MŚ'92 za regenerację pewnie uważała walnięcie 2 browarków przed snem :bleed:
 
Czy tylko ja mam ubaw. Jak oglądam te filmiki z łączy nas piłka? Chłopaki się regenerują nowinkami technologicznymi. Siedzą w spodniach narciarskich z prądem. Kriokomory, masaże nawet buty wsadzają do dziwnych maszyn żeby były mięciutkie. A później wychodzą na boisko i kupa w majtach :DC:.
Ekipa Bońka z MŚ'92 za regenerację pewnie uważała walnięcie 2 browarków przed snem :bleed:
Każda reprezentacja tak teraz robi i korzysta z takich rzeczy więc czemu nasi maja z tego nie korzystać. W zawodowym sporcie odpoczynek iregeneracja jest tak samo ważna jak i trening
 
Back
Top