Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Grupa I A
1. Arabia Saudyjska
2. Egipt
3. Rosja
4. Urugwaj

Grupa II B
1. Hiszpania
2. Iran
3. Maroko
4. Portugalia

Grupa III C
1. Australia
2. Dania
3. Francja
4. Peru

Grupa IV D
1. Argentyna
2. Chorwacja
3. Islandia
4. Nigeria

Grupa V E
1. Brazylia
2. Kostaryka
3. Serbia
4. Szwajcaria

Grupa VI F
1. Korea Płd.
2. Mexyk
3. Niemcy
4. Szwecja (pogromcy Włochów)

Grupa VII G
1. Anglia
2. Belgia
3. Panama
4. Tunezja

Grupa VIII H
1. Japonia
2. Kolumbia
3. Polska
4. Senegal
 
Grupa A so much IZI dla Urugwaju i grupa C izi dla Francji

A my zagramy w 1/8 z grupą G czyli Anglia/Belgia tak?
 
Grupa A so much IZI dla Urugwaju i grupa C izi dla Francji

A my zagramy w 1/8 z grupą G czyli Anglia/Belgia tak?
tak jak wyjdziemy z grupy to dostajemy kogoś z grupy G.
ogólnie na wikipedii masz ładnie pokazaną faze pucharową.
 
Grupa A so much IZI dla Urugwaju i grupa C izi dla Francji

A my zagramy w 1/8 z grupą G czyli Anglia/Belgia tak?

Tak, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem


Argentyna może mieć problem z awansem i tu wypatruje pierwszej niespodzianki
 
comment_uWExyujFia04BO6hSbW3lIeniGvTuoak,w400.jpg

comment_3NkxcwO5y6NdZ5Xpe0J8puIxBFgMosWP,w400.jpg
 
Jeśli mnie nie wkręcasz, to dzisiaj w nocy nawiedzi Cię napalona Gabi:gabi_much_love: W imieniu kolektywu cohones - spasiba tawarisz Oblako!

Nie, ale musisz mi przypomnieć tak z miesiąc zanim się zaczną mecze.
 
Chuja się na tym znam ale to chyba jedna z najłatwiejszych grup. Tylko A słabsza według mnie.
 
Chuja się na tym znam ale to chyba jedna z najłatwiejszych grup. Tylko A słabsza według mnie.
ale przy okazji najbardziej wyrownana taka grupa B i G 2 mocne reszta no tak srednio bym powiedzial. W C,E,F dosc latwo wytypowac 1 miejsce o 2 bedzie walka. Nasza i D beda mega ciekawe.
 
Na ME był osobny temat, jedna osoba, która ogarniała wyniki i podliczała punkty. KIedyś to było kurwa, nie to co teraz
 
na pewno z brazylią ?? :D

Jesli wyjdziemy z pierwszego miejsca to w 1/8 Anglia bądź Belgia. W ćwierćfinale ewentualnie (raczej) Niemcy

Jesli z drugiego to też Anglia bądź Belgia, a w 1/4 (raczej) z Brazylią

Z Brazylią nie mamy jak się spotkać w 1/8 :fjedzia:
 


oo zajebioza, nie będę musiał zwalniać się z roboty na mecz z senegalem

A grupa łatwa w porównaniu do tego co mogliśmy dostać, niestety nie ma na mistrzostwach san marino więc nie pierdolmy. Trochę faza grupowa ogólnie przeciętnie wygląda, nie ma wg mnie za wielu ekscytujących zestawień ale może to i lepiej bo późniejsze fazy będą zajebiste.
 
Jesli wyjdziemy z pierwszego miejsca to w 1/8 Anglia bądź Belgia. W ćwierćfinale ewentualnie (raczej) Niemcy

Jesli z drugiego to też Anglia bądź Belgia, a w 1/4 (raczej) z Brazylią

Z Brazylią nie mamy jak się spotkać w 1/8 :fjedzia:
pomylilio mi sie 1/4 z brazylia
 
Grupa jest bardzo ciekawa. Tutaj każdy może wygrać/przegrać z każdym. Zobaczymy konfrontację różnych stylów gry, czyli to co jest najpiękniejsze. Najbardziej cieszę się na mecz z Senegalem, gdyż nie pamiętam kiedy ostatni raz graliśmy o punkty z ekipią z Czarnego Lądu (chyba 1986 r. z Maroko). Szkoda tylko, że nie zagramy w Kalinigradzie. Wołgograd to Stalingrad więc historyczne miasto. Jednak z uwagi na to, że zostało w czasie wojny całkowicie zrównane z ziemią, odbudowano je w typowym komunistycznym stylu tj. brzydkie, szare i ponure. Oprócz ogromnego pomnika nie ma tam nic do oglądania. Kazań to akurat ciekawe miasto, jest co zwiedzać i dużo ładniejsze od Wołgogradu. Mokswy nie trzeba opisywać :) Pod względem stricte kibicowskim trafiliśmy tragicznie. Kibiców z Senegalu i Kolumbii wielu nie przyjedzie. Z Japonii troszkę ich przyleci, ale raczej nie bedą to fanatycy w naszym rozumieniu. Na trybunach powinniśmy panować. Zaklepałem już sobie urlop od 14-24 czerwca, aby w spokoju oglądać mecze rozgrywane o godz. 14:00.
 
Zapisywał się już ktoś na bilety dzisiaj? Ja jak wchodze na stronie Fify w bilety to mam jakiś czas oczekiwania 55 minut. Ktoś wie wgl kiedy będzie wiadomo czy dostało się jakiś bilet
 
Back
Top