Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

19 czerwca (wtorek) z Senegalem w Moskwie
24 czerwca (niedziela) z Kolumbią w Kazaniu
28 czerwca (czwartek) Japonią w Wołgogradzie
 
Egzotyczna i bumowata grupa, na razie na farcie. xD
A ta ruska co jej rękaw urwali to kto to?
 
teoretycznie z Kolumbią o pierwsze miejsce, choć trochę się boję o ten Senegal, Japonia to już nie ta solidna reprezentacja co kilka lat temu, i raczej nie powinniśmy mieć problemów. Oczywiście do mistrzostw 7 miesięcy i to jeszcze wróżenie z fusów.

Grupa śmierci dla mnie to E i D,
Rosja dużo szczęścia w losowaniu, raz że przeciwnicy, dwa że z mocnym Urugwajem zagra na sam koniec.
 
O taką grupę nic nie robiłem. Kurwa nikogo z europy, jak mnie to cieszy, w końcu jakieś inne reprezentacje niż zwykle. 7pkt i wychodzimy z 1go :antonio:
 
Atletyczni Murzyni, techniczni Latynosi i szybcy Azjaci.. :mamed:
A z pierwszego miejsca wyjdą biali panowie nadzorujący ta grupę :mamed:
teoretycznie z Kolumbią o pierwsze miejsce, choć trochę się boję o ten Senegal, Japonia to już nie ta solidna reprezentacja co kilka lat temu, i raczej nie powinniśmy mieć problemów. Oczywiście do mistrzostw 7 miesięcy i to jeszcze wróżenie z fusów.

Grupa śmierci dla mnie to E i D,
Rosja dużo szczęścia w losowaniu, raz że przeciwnicy, dwa że z mocnym Urugwajem zagra na sam koniec.
Grupa Rosji mnie jakoś nie dziwi, a oprócz E i D to F jest strasznie silna. Moim zdaniem najsilniejsza i najrówniejsza ze wszystkich.
 
A z pierwszego miejsca wyjdą biali panowie nadzorujący ta grupę :mamed:

Grupa Rosji mnie jakoś nie dziwi, a oprócz E i D to F jest strasznie silna. Moim zdaniem najsilniejsza i najrówniejsza ze wszystkich.
dla mnie Korea za bardzo odstaje w F w porównaniu do 4 zespołu w D i E, ale fakt 3 pierwsze drużyny są mocne i Niemcy wcale spacerku mieć nie będą.
 
Jak dobrze pójdzie to Argentyna z grupy nie wyjdzie przy ich "możliwościach"
 
19 czerwca (wtorek) z Senegalem w Moskwie
24 czerwca (niedziela) z Kolumbią w Kazaniu
28 czerwca (czwartek) Japonią w Wołgogradzie

Z Senegalem - o godzinie 14
Z Kolumbią - o godzinie 20
Z Japonią - o godzinie 16
 
odbiegając trochę od naszych, to 4 mecze ''mamy'' kaliningradzie który jest po sąsiedzku. Jak kogoś nie stać na wojaże po moskwie czy kazaniu, to może tam skoczyć.

Chorwacja – Nigeria
Serbia – Szwajcaria
Hiszpania – Maroko
Anglia – Belgia
 
Tyle lat dziadostwa w PZPN, w polskiej piłce i to na wszystkich szczeblach, począwszy od okręgówek do ekstraklasy zdeterminowały mentalne nastawienie zarówno kibiców jak i samych piłkarzy, że walczymy o wyjście z grupy. Na turniej jedzie się wygrać.
 
Anglia – Belgia
Ten mecz wyglada bardzo dobrze. Ktorego rusza sprzedaz biletow?

Co do naszej grupy fajnie, ze jest wyrownana. Mozemy wygrac z kazdym jak i przegrac. Jakbym mial teraz stawiac to Kolumbia i Senegal wyjda. Mam nadzieje, ze murzyni nie przenosza indywidualnych umiejetnosci na gre w kadrze.
 
Back
Top