Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Czyszczenie pięt pumeksem rozjebało :D

Ciekaw jestem czy sprawa z więzadłami w barku wygląda podobnie do tych w kolanie, tj. jeden będzie wył z bólu jak lekko uszkodzi, a drugi się przypadkiem dowie, że zerwał całkowicie... Wołam @Gienek w tej sprawie.
Raczej wątpię żebyś nie poczuł że zerwales wiązadła. Ja się z tym nie spotkałem bo napierdala na maxa
 
Raczej wątpię żebyś nie poczuł że zerwales wiązadła. Ja się z tym nie spotkałem bo napierdala na maxa
Nie no, przesadziłem, ale coś kojarzę, że Janek chyba miał zerwane więzadła i tylko narzekał na "uciekające kolano".

E: Kolega też zerwał krzyżowe i w sumie chyba tak kuśtykał ze trzy miesiące czekając na zabieg. Ale chodził normalnie na zajęcia tylko lekko utykał.
 
rozklad jazdy :

Czwartek, 14 czerwca:
(17:00) Rosja – Arabia Saudyjska (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)

Piątek, 15 czerwca:
(14:00) Egipt – Urugwaj (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)
(17:00) Maroko – Iran (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski)
(20:00) Portugalia – Hiszpania (TVP 1, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak /
C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)

Sobota, 16 czerwca:
(12:00) Francja – Australia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(15:00) Argentyna – Islandia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski)
(18:00) Peru – Dania (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)
(21:00) Chorwacja – Nigeria (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)

Niedziela, 17 czerwca:
(14:00) Kostaryka – Serbia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(17:00) Niemcy – Meksyk (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz)
(20:00) Brazylia – Szwajcaria (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)

Poniedziałek, 18 czerwca:
(14:00) Szwecja – Korea Południowa (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Belgia – Panama (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(20:00) Tunezja – Anglia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)

Wtorek, 19 czerwca:
(14:00) Kolumbia – Japonia (TVP 1, TVP Sport ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Leszek Orłowski)
(17:00) Polska – Senegal (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz)
(20:00) Rosja – Egipt (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Hubert Bugaj – Maciej Żurawski)

Środa, 20 czerwca:
(14:00) Portugalia – Maroko (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Urugwaj – Arabia Saudyjska (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Iran – Hiszpania (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Czwartek, 21 czerwca:
(14:00) Dania – Australia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz)
(17:00) Francja – Peru (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Argentyna – Chorwacja (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

Piątek, 22 czerwca:
(14:00) Brazylia – Kostaryka (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Nigeria – Islandia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz)
(20:00) Serbia – Szwajcaria (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)

Sobota, 23 czerwca:
(14:00) Belgia – Tunezja (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)
(17:00) Korea Południowa – Meksyk (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Niemcy – Szwecja (TVP 1, TVP Sport ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Maciej Murawski)

Niedziela, 24 czerwca:
(14:00) Anglia – Panama (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(17:00) Japonia – Senegal (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(20:00) Polska – Kolumbia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)

Poniedziałek, 25 czerwca:
(16:00) Urugwaj – Rosja (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Radosław Gilewicz /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn)
(16:00) Arabia Saudyjska – Egipt (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(20:00) Hiszpania – Maroko (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Iran – Portugalia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Wtorek, 26 czerwca:
(16:00) Dania – Francja (TVP 1, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Australia – Peru (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow)
(20:00) Nigeria – Argentyna (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(20:00) Islandia – Chorwacja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Środa, 27 czerwca:
(16:00) Korea Południowa – Niemcy (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Maciej Iwański – Andrzej Strejlau)
(16:00) Meksyk – Szwecja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Serbia – Brazylia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski)
(20:00) Szwajcaria – Kostaryka (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Czwartek, 28 czerwca:
(16:00) Japonia – Polska (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)
(16:00) Senegal – Kolumbia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski)
(20:00) Anglia – Belgia (TVP 1, TVP Sport ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:00) Panama – Tunezja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)

Sobota, 30 czerwca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Niedziela, 1 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Poniedziałek, 2 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Wtorek, 3 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Piątek, 6 lipca:
(16:00) Mecz 1/4 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/4 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Sobota, 7 lipca:
(16:00) Mecz 1/4 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/4 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Wtorek, 10 lipca:
(20:00) Mecz 1/2 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Środa, 11 lipca:
(20:00) Mecz 1/2 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Sobota, 14 lipca:
(16:00) Mecz o 3. miejsce (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Niedziela, 15 lipca:
(17:00) Finał (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)
 
Nie no, przesadziłem, ale coś kojarzę, że Janek chyba miał zerwane więzadła i tylko narzekał na "uciekające kolano".

E: Kolega też zerwał krzyżowe i w sumie chyba tak kuśtykał ze trzy miesiące czekając na zabieg. Ale chodził normalnie na zajęcia tylko lekko utykał.
Może fighterzy z racji wykonywanego "zawodu" mają podwyższony próg bólu.
 
rozklad jazdy :

Czwartek, 14 czerwca:
(17:00) Rosja – Arabia Saudyjska (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)

Piątek, 15 czerwca:
(14:00) Egipt – Urugwaj (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)
(17:00) Maroko – Iran (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski)
(20:00) Portugalia – Hiszpania (TVP 1, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak /
C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)

Sobota, 16 czerwca:
(12:00) Francja – Australia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(15:00) Argentyna – Islandia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski)
(18:00) Peru – Dania (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)
(21:00) Chorwacja – Nigeria (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)

Niedziela, 17 czerwca:
(14:00) Kostaryka – Serbia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(17:00) Niemcy – Meksyk (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz)
(20:00) Brazylia – Szwajcaria (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)

Poniedziałek, 18 czerwca:
(14:00) Szwecja – Korea Południowa (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Belgia – Panama (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(20:00) Tunezja – Anglia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)

Wtorek, 19 czerwca:
(14:00) Kolumbia – Japonia (TVP 1, TVP Sport ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Leszek Orłowski)
(17:00) Polska – Senegal (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz)
(20:00) Rosja – Egipt (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Hubert Bugaj – Maciej Żurawski)

Środa, 20 czerwca:
(14:00) Portugalia – Maroko (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Urugwaj – Arabia Saudyjska (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Iran – Hiszpania (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Czwartek, 21 czerwca:
(14:00) Dania – Australia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz)
(17:00) Francja – Peru (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Argentyna – Chorwacja (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Maciej Żurawski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

Piątek, 22 czerwca:
(14:00) Brazylia – Kostaryka (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak)
(17:00) Nigeria – Islandia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Hubert Bugaj – Radosław Gilewicz)
(20:00) Serbia – Szwajcaria (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)

Sobota, 23 czerwca:
(14:00) Belgia – Tunezja (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)
(17:00) Korea Południowa – Meksyk (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Niemcy – Szwecja (TVP 1, TVP Sport ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Maciej Murawski)

Niedziela, 24 czerwca:
(14:00) Anglia – Panama (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(17:00) Japonia – Senegal (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(20:00) Polska – Kolumbia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak)

Poniedziałek, 25 czerwca:
(16:00) Urugwaj – Rosja (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Radosław Gilewicz /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn)
(16:00) Arabia Saudyjska – Egipt (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)
(20:00) Hiszpania – Maroko (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Iran – Portugalia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Wtorek, 26 czerwca:
(16:00) Dania – Francja (TVP 1, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Australia – Peru (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow)
(20:00) Nigeria – Argentyna (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski)
(20:00) Islandia – Chorwacja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Środa, 27 czerwca:
(16:00) Korea Południowa – Niemcy (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Maciej Iwański – Andrzej Strejlau)
(16:00) Meksyk – Szwecja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński)
(20:00) Serbia – Brazylia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski)
(20:00) Szwajcaria – Kostaryka (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak)

Czwartek, 28 czerwca:
(16:00) Japonia – Polska (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K ; Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz)
(16:00) Senegal – Kolumbia (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Dariusz Szpakowski – Maciej Żurawski)
(20:00) Anglia – Belgia (TVP 1, TVP Sport ; Tomasz Jasina – Kamil Kosowski /
CANAL+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:00) Panama – Tunezja (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)

Sobota, 30 czerwca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Niedziela, 1 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Poniedziałek, 2 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Wtorek, 3 lipca:
(16:00) Mecz 1/8 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/8 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Piątek, 6 lipca:
(16:00) Mecz 1/4 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/4 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Sobota, 7 lipca:
(16:00) Mecz 1/4 finału (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K)
(20:00) Mecz 1/4 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Wtorek, 10 lipca:
(20:00) Mecz 1/2 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Środa, 11 lipca:
(20:00) Mecz 1/2 finału (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Sobota, 14 lipca:
(16:00) Mecz o 3. miejsce (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Niedziela, 15 lipca:
(17:00) Finał (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K)

Szkoda, że Pełka skomentuje tylko dwa mecze, grupowe. Jak jeszcze dawno temu pracował w Polsacie lubiłem jego komentarz. No i wiadomo, najlepszy polski komentator Jacek Jońca :heart:
 
Nie no, przesadziłem, ale coś kojarzę, że Janek chyba miał zerwane więzadła i tylko narzekał na "uciekające kolano".

E: Kolega też zerwał krzyżowe i w sumie chyba tak kuśtykał ze trzy miesiące czekając na zabieg. Ale chodził normalnie na zajęcia tylko lekko utykał.
Ja funkcjonowalem z uciekającym kolanem 10 lat. Bolało przez pierwsze dni po zerwaniu.
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu
Niemcy
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu
Islandia! :bleed:
 
9GA9g.gif
 
Oglądać to ja zamierzam ile się da, nawet ten nieszczęsny mecz Maroko vs Iran. Kibicować(poza Polską ofc) będę Hiszpanii, może Brazylii. Ciekawy jestem poczynań Mexico po aferze imprezowej. W trakcie trwania turnieju mogą się mi też wykrystalizować jakieś inne zespoły.
Z ciekawością obejrzę mecz Rosja - Egipt. Trzymam kciuki za Salaha.
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu

Francja
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu
Belgia, Anglia - fajne ekipy mają, może w końcu to jest ten moment, kiedy osiągną coś więcej,
Egipt - bo Salah,
Brazylia - pięknie grają, dla mnie faworyt mundialu,
Francja - mają mega paczkę i z tego, co kojarzę chyba najmłodszą ze wszystkich uczestników, po Brazylii kolejny kandydat do złota wg mnie,
- Chorwacja, Serbia, bo mam sporo znajomych stamtąd,
- Argentyna, bo chciałbym żeby Messi zdobył w końcu jakiś tytuł z reprą, choć szanse na to oceniam na małe.

Ogólnie raczej kibicuję zespołom z Ameryki Płd. i Afryki.
 
Brazylia jak nie wygra w tym roku to już chyba nigdy nie wygra. Maja wszystko żeby to wygrać formę, skład. Jeżeli nie wyjdą jak ich koledzy w 2006 że mundial już wygrany przed 1 gwizdkiem tylko z normalną głową to murowany faworyt.
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu
Senegal :cmgkeepgoing:
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu

-Portugalia, bo Cristiano i się też lubię oglądać ten zespół już od Euro 2004.
-Brazylia - Joga Bonito. Sentyment od czasów gdy grał tam pewien pan z nietypową grzywką na mundialu w Korei i Japonii.
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu

Islandia, Chorwacja, Serbia i Meksyk
 
Jak sobie typowałem mundial (chyba na sport.pl) to też mi wyszedł finał Brazylia-Niemcy.


Gdzieś czytałem, że realny cel to gra w trzecim meczu... czyli zagra z Senegalem :DC:

to tak jak w Monaco, 3 dni przed meczem kontuzja wykluczajaca z gry
trener potwierdza na konfie ze nie zagra, potem wyjsciowy sklad i jedynastka kolejki

:irish:

Kamil to jest jednak GOAT
 
Back
Top