Patrosixxx
UFC Heavyweight
Bede jutro kombinował z tym.Ten sam kejs co Lewandowski przeszkadzający reprezentacji Polski ;)
I co ogarnales tę ofertę z Orange?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Bede jutro kombinował z tym.Ten sam kejs co Lewandowski przeszkadzający reprezentacji Polski ;)
I co ogarnales tę ofertę z Orange?

Messi powinien mieć 0 bramek, czerwo i pauza do 3 meczu, ale że sędziowała nasza łysa pała to teraz wszyscy się spuszczają
choć to że jest Goatem to już udowodnił wygrywając ostatni mundial. Lepiej niech on ma ten rekord bramek niż jakiś mekambe z francuzkiej republiki afrykańskiej![]()
Tylko że po 1/4 pojadą do domuNa tym mundialu Messi na pewno zostanie królem strzelców, do ćwierćfinału nie grają z nikim poważnym, a Francja ma bardzo ciężką drabinkę, włącznie z Niemcami w 1/8.
Na miejscu trenera posadziłbym go na ławie z Jordanią, nawet jeśli to oznacza utratę szansy na 2-3 gole.Na tym mundialu Messi na pewno zostanie królem strzelców, do ćwierćfinału nie grają z nikim poważnym, a Francja ma bardzo ciężką drabinkę, włącznie z Niemcami w 1/8.
No tak, ale jak Austria przegra to nie jest powiedziane, że z 3 pkt i bramkami na minusie na pewno przejdzie dalej.Awans z 3 miejsca to number 1 bullshit.
Kto? Francuzi czy Argentyńczycy?Tylko że po 1/4 pojadą do domu

Może będą jakieś cyrki coś jak w stylu Barbados - Granada w 94
,,To chyba najdziwniejszy mecz w historii piłki nożnej. Barbados potrzebował zwycięstwa co najmniej dwiema bramkami, żeby awansować. Przy wyniku 2:1 dla Barbadosu (Grenada strzeliła w 83. minucie) stało się coś absurdalnego:Barbados celowo strzelił samobója (2:2), żeby doprowadzić do dogrywki. W dogrywce złoty gol liczył się za dwie bramki — więc jeden gol w OT dawał im potrzebne +2.
Grenada, wiedząc o tym, zaczęła strzelać do obu bramek (swojej lub przeciwnika) — wygrana 3:2 lub porażka 2:3 dawała im awans na różnicy bramek.
Barbados musiał wtedy bronić obu bramek naraz przez ostatnie minuty.
Mecz poszedł do dogrywki, Barbados strzelił złotego gola i wygrał 4:2. To klasyczny przykład, gdzie obie drużyny w pewnym momencie chciały „przegrać” lub manipulowały wynikiem. "
![]()
No ten to był jebniętyOkej, trzeba poszukać jakiegoś brazola od maj taj bo gattuso za maly na niemieckiego zboczeńca.
ArgentynaKto? Francuzi czy Argentyńczycy?

Ogólnie gdyby tam nie było syfu to kwestia czasu aż jakiś afrykański zespół zdobędzie mistrza, ale że tam jest syf i chatki z gówna a trenerzy na poziomie Michniewicza to poczekają jeszcze 30 lat. Bo te murzyny to potrafią grać, ale tylko po za granicami swojego Murzynowa.Afrykance dobre sa
No potrafią kariery robią w klubach z EuropyOgólnie gdyby tam nie było syfu to kwestia czasu aż jakiś afrykański zespół zdobędzie mistrza, ale że tam jest syf i chatki z gówna a trenerzy na poziomie Michniewicza to poczekają jeszcze 30 lat. Bo te murzyny to potrafią grać, ale tylko po za granicami swojego Murzynowa.
Wlasnie o to chodzi.No potrafią kariery robią w klubach z Europy
Argentyna
Nie są słabe i nudne, poprostu nas nie ma i stąd te nastroje.Zauważyłem, że każdy mówił o tych mistrzostwach jakie to będą słabe i nudne, a teraz każdy jak może to ogląda