Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 12 14.8%
  • Hiszpania

    Votes: 15 18.5%
  • Argentyna

    Votes: 8 9.9%
  • Portugalia

    Votes: 17 21.0%
  • Brazylia

    Votes: 10 12.3%
  • Niemcy

    Votes: 1 1.2%
  • Anglia

    Votes: 4 4.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Holandia

    Votes: 3 3.7%
  • Maroko

    Votes: 3 3.7%
  • Inny zespół

    Votes: 8 9.9%

  • Total voters
    81
Nie są słabe i nudne, poprostu nas nie ma i stąd te nastroje.

I kwestia godzin. Na normalnym mundialu to bym dzięki tej kontuzji i L4 miał obejrzane większość meczów, a tak to oglądam te które i tak bym oglądał, bo są w godzinach 19 i 22, czyli typowo po pracy i nawet po siłce. A tutaj ciężej tym żyć jak nawet nie sprawdza się wyników na bieżąco, bo wtedy się śpi.
 
I kwestia godzin. Na normalnym mundialu to bym dzięki tej kontuzji i L4 miał obejrzane większość meczów, a tak to oglądam te które i tak bym oglądał, bo są w godzinach 19 i 22, czyli typowo po pracy i nawet po siłce. A tutaj ciężej tym żyć jak nawet nie sprawdza się wyników na bieżąco, bo wtedy się śpi.
No i rozwodnienie ogólnie ale nie ma tragedii
 
I kwestia godzin. Na normalnym mundialu to bym dzięki tej kontuzji i L4 miał obejrzane większość meczów, a tak to oglądam te które i tak bym oglądał, bo są w godzinach 19 i 22, czyli typowo po pracy i nawet po siłce. A tutaj ciężej tym żyć jak nawet nie sprawdza się wyników na bieżąco, bo wtedy się śpi.
No ciężko żeby ktoś kto mieszka w Polsce obejrzał każdy mecz musiałby się przestawić na tryb nocny. Ciężko.
 
No ciężko żeby ktoś kto mieszka w Polsce obejrzał każdy mecz musiałby się przestawić na tryb nocny. Ciężko.

za 4 lata mundial na 3 kontynentach : Europa, Afryka i Ameryka Południowa

nie no, w Europie glownie wiec sie bedzie fajnie ogladalo w porownaniu do tego gniotu
 
Ogólnie gdyby tam nie było syfu to kwestia czasu aż jakiś afrykański zespół zdobędzie mistrza, ale że tam jest syf i chatki z gówna a trenerzy na poziomie Michniewicza to poczekają jeszcze 30 lat. Bo te murzyny to potrafią grać, ale tylko po za granicami swojego Murzynowa.
Te drużyny z Afryki lepiej grały z 15 lat temu i z takim Senegalem, Kamerunem czy Ghana to się wszystkim ciężko grało, teraz chyba znowu zaczynają się rozwijać piłkarsko
 
U nich jest problem ze infrastruktura i brak wyszkolonych kadr, ale to jest naprawdę kwestia czasu.

Przecież oni wszystko biorą z Europy, nawet mają białych trenerów, bo wiedzą że czarni nie potrafią myślec.
Ghana gra dzisiaj antyfutbol.

Jak wszystkie reprezentacje z czarnego lądu na tym mundialu, taktyka to beton bazujący na byciu silnym i dużym murzynem i ewentualne kontry, ale to nie UFC a rywalem nie są Polacy, więc nie zawsze ta taktyka się sprawdza.
 
Nie chce mi się rozwijać.

Huja biorą;)

Kurwa 90% ich zawodników się urodziło na lądzie przeznaczonym dla białych panów, a jak jakimś cudem się urodzili w lepiance z gówna to wyemigrowali jak ten Ngabaczu co był mistrzem UFC i cały system szkolenia mieli w Europie i na nim bazują. Infrastrukturę to wiadomo, że mają słabą w domyśle reprezentują murzyński kraj, jednak to nie ma większego znaczenia na takich imprezach jak mundial, a ogólnie całe zaplecze mają europejskie.
 
Last edited:
Ale remisują i Anglia ma gówno do powiedzenia póki co.


Poczekajmy do 60-80 minuty.

:jjsmile:



:fjedzia:
 
Kurwa 90% ich zawodników się urodziło na lądzie przeznaczonym dla białych panów, a jak jakimś cudem się urodzili w lepiance z gówna to wyemigrowali jak ten Ngabaczu co był mistrzem UFC i cały system szkolenia mieli w Europie i na nim bazują. Infrastrukturę to wiadomo, że mają słabą w domyśle reprezentują murzyński kraj, jednak to nie ma większego znaczenia na takich imprezach jak mundial, a ogólnie całe zaplecze mają europejskie.
Małpoludy afrykańskie wszystko zawdzięczają białym ludziom, uprawiają sport białych ludzi, kasę mają od białych ludzi, wyszkolenie od białych ludzi,
nawet polują na białe kurwiska WAG myśląc, że jak ma białą kurwę to jest kimś,
pasożytnictwo level ostateczny.
:fjedzia:
 
Ghana gra dzisiaj antyfutbol.
1000033521.jpg
 
faktycznie małpy postawiły wały ulepione z gówna i nie ma meczu
jebać to, wolę sobie film włączyć

edit: jeszcze karnego wymęczą
:juanlaugh:

angoli mi nie żal bo to lewackie klękacze jak Kane
 
Czego tam karnego nie było przecież Anglik nie trafił w piłkę i kopnął czarnego.
Powtórki to samo pokazują o chuj chodzi?
 
Bamber głowę wodza wrogiego plemienia zakopał na linii, no nie ma innego wytłumaczenia, że tutaj Anglikom nic nie wpadło
 
Back
Top