HubiSSJ3
UFC Heavyweight
Nie są słabe i nudne, poprostu nas nie ma i stąd te nastroje.
I kwestia godzin. Na normalnym mundialu to bym dzięki tej kontuzji i L4 miał obejrzane większość meczów, a tak to oglądam te które i tak bym oglądał, bo są w godzinach 19 i 22, czyli typowo po pracy i nawet po siłce. A tutaj ciężej tym żyć jak nawet nie sprawdza się wyników na bieżąco, bo wtedy się śpi.


