Siedem
NoLife FC
Czubak jako wierza nie dostał szansy a mógłby robić za kogoś a'la Jan Koller w reprezentacji bo mamy skrzydła i będziemy mieli z 10 lat więc trzeba z tego korzystać, Świder na wrzutki się nie nadaje.No to podaj opcje skoro Lewy taki szkodnik. Świderski jako polski Bellingham nie pasuje? Dlaczego?
Nie będzie drugiego lewego za chwilę więc trzeba budować dookoła tego co mamy a z racji że Zielu jest starszy niż Zalewski, Kamiński czy Pietuszewski z Kiwiorem, to właśnie oni będą ciągnąć naszą reprezentację na plecach, więc dookoła nich trzeba budować, do tych figur dostawiać pionki.






.