Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 12 14.8%
  • Hiszpania

    Votes: 15 18.5%
  • Argentyna

    Votes: 8 9.9%
  • Portugalia

    Votes: 17 21.0%
  • Brazylia

    Votes: 10 12.3%
  • Niemcy

    Votes: 1 1.2%
  • Anglia

    Votes: 4 4.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Holandia

    Votes: 3 3.7%
  • Maroko

    Votes: 3 3.7%
  • Inny zespół

    Votes: 8 9.9%

  • Total voters
    81
No to podaj opcje skoro Lewy taki szkodnik. Świderski jako polski Bellingham nie pasuje? Dlaczego?
Czubak jako wierza nie dostał szansy a mógłby robić za kogoś a'la Jan Koller w reprezentacji bo mamy skrzydła i będziemy mieli z 10 lat więc trzeba z tego korzystać, Świder na wrzutki się nie nadaje.

Nie będzie drugiego lewego za chwilę więc trzeba budować dookoła tego co mamy a z racji że Zielu jest starszy niż Zalewski, Kamiński czy Pietuszewski z Kiwiorem, to właśnie oni będą ciągnąć naszą reprezentację na plecach, więc dookoła nich trzeba budować, do tych figur dostawiać pionki.
 
Sprawa jest płytka. Albo Lewy gra w kadrze albo nie. Trzeciego wyjścia nie ma. Urban ma wszelkie moce (także eks-piłkarza na poziomie La Liga) aby powiedzieć mu, że jego czas dla repry minął zatem w czym problem?

Sponsorzy :) Jak Lewy odejdzie z kadry to PZPN straci połowę finansowania, raz Lewy już odchodził po zabraniu opaski, to Kulesza pojechał z duchem puszczy, batonem bezglutenowym i Hiszpanem dla Anki byle tylko wrócił. Dlatego go trzymają i pieszczą jak tylko mogą. I ja jestem za tym żeby grał, piłkarzem nadal jest zbyt dobrym aby go odstawiać, ale kapitanem tak jak pisano wyżej jest bardzo słabym. Problem taki że w tej kadrze nie ma nikogo kto miałby jaja żeby nim być. Robert odejdzie na swoich warunkach, myślałem, że już po eliminacjach skończy karierę, ale może czekał gdzie przejdzie i dlatego nie ogłaszał, bo jak Europa to by został nadal na pewno. Teraz będzie w MLS to może mu się nie będzie chciało latać na zgrupowania przez Atlantyk i zrezygnuje z gry w kadrze.
 
Czubak jako wierza nie dostał szansy a mógłby robić za kogoś a'la Jan Koller w reprezentacji bo mamy skrzydła i będziemy mieli z 10 lat więc trzeba z tego korzystać, Świder na wrzutki się nie nadaje.

Nie będzie drugiego lewego za chwilę więc trzeba budować dookoła tego co mamy a z racji że Zielu jest starszy niż Zalewski, Kamiński czy Pietuszewski z Kiwiorem, to właśnie oni będą ciągnąć naszą reprezentację na plecach, więc dookoła nich trzeba budować, do tych figur dostawiać pionki.

Czubak to bardziej polski Crouch, który miał kilka epizodów, gdy Anglia szukała tożsamości. Sterling miał być Rooney 2.0 etc. I nastała era Kane - Bellingham choć Southgate też był krytykowany za nie wykorzystanie potencjału. Zobaczymy co zrobi Tuchel ale to są problemy poteg. My mamy mniejszy wybór a taktyka "laga na RL9" zbyt długo nas hamowała ale była wygodna dla narracji.
 
Sponsorzy :) Jak Lewy odejdzie z kadry to PZPN straci połowę finansowania, raz Lewy już odchodził po zabraniu opaski, to Kulesza pojechał z duchem puszczy, batonem bezglutenowym i Hiszpanem dla Anki byle tylko wrócił. Dlatego go trzymają i pieszczą jak tylko mogą. I ja jestem za tym żeby grał, piłkarzem nadal jest zbyt dobrym aby go odstawiać, ale kapitanem tak jak pisano wyżej jest bardzo słabym. Problem taki że w tej kadrze nie ma nikogo kto miałby jaja żeby nim być. Robert odejdzie na swoich warunkach, myślałem, że już po eliminacjach skończy karierę, ale może czekał gdzie przejdzie i dlatego nie ogłaszał, bo jak Europa to by został nadal na pewno. Teraz będzie w MLS to może mu się nie będzie chciało latać na zgrupowania przez Atlantyk i zrezygnuje z gry w kadrze.
Skorupski nadaje się na kapitana, ale wiadomo nie dadzą mu bo bobek znów by się obraził i musieli by go znów prosić by grał dla Kadry :mjsmile:
 
@HubiSSJ3 Ale nie chodzi o konkretny profil gracza a o postać #1 ofensywy. Anglia historycznie ma w czym wybierać i dywersyfikować opcje --> #1 był typowy lis pola karnego jak Lineker (potem Shearer) a także wątły szybkościowiec jak Owen czy krepy buldog Rooney. Teraz jest "mobilna wieża" Kane.
 
Ale intensywność Amerykanów, zajebiście grają. Wiadomo, że póki co nie mierzą się z mocarzami, ale wyglądają ciekawie. Ćwierćfinał w ich zasięgu jak najbardziej
 
Australia nie robi sztycha. Turcja chyba dostaje szału patrząc jak przegrali z takimi ogórami a Jankesi cisną ich po całości.
 
Turasy robią piękną dedykacje dla Polski na mundialach. Najpierw napompowany balonik i krzyki o jechaniu po medal a na samym turnieju porażka 0-2 w meczu otwarcia z drużyną ze strefy azjatyckiej , porażka z drużyną z Ameryki Południowej. Do pełni szczęcia brakuje tylko pokonanie USA w meczu o honor
 
Turasy robią piękną dedykacje dla Polski na mundialach. Najpierw napompowany balonik i krzyki o jechaniu po medal a na samym turnieju porażka 0-2 w meczu otwarcia z drużyną ze strefy azjatyckiej , porażka z drużyną z Ameryki Południowej. Do pełni szczęcia brakuje tylko pokonanie USA w meczu o honor


Nie obrażaj Turków. Oddali w 2 meczach około 70 strzałów na bramkę. Polacy to zrobiliby 7 strzałów w 3 meczach.
 
Back
Top