Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 12 14.8%
  • Hiszpania

    Votes: 15 18.5%
  • Argentyna

    Votes: 8 9.9%
  • Portugalia

    Votes: 17 21.0%
  • Brazylia

    Votes: 10 12.3%
  • Niemcy

    Votes: 1 1.2%
  • Anglia

    Votes: 4 4.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Holandia

    Votes: 3 3.7%
  • Maroko

    Votes: 3 3.7%
  • Inny zespół

    Votes: 8 9.9%

  • Total voters
    81
Kane wczoraj klasa i pokazał jak powinien grać kapitan bo wszędzie go pełno było, a w drugiej połowie możliwe że uchronił Anglię przed stratą bramki jak zablokowal strzał ciałem, teraz porównajcie sobie to z postawą Lewandowskiego w naszej kadrze
Kane ma "troche" lepszych pomocników w kadrze. No sorry ale Świderskiego do Bellinghama jako opcje #2 w ataku porównać nie można.
 
Kane ma "troche" lepszych pomocników w kadrze. No sorry ale Świderskiego do Bellinghama jako opcje #2 w ataku porównać nie można.
To nie ma nic do rzeczy jakich kto ma zawodników koło siebie, jeśli chodzi o zaangażowanie w grę i pomoc drużynie to Kane bije na głowę bobka i nawet nie ma o czym gadać
 
  • Like
Reactions: Olo
Kane ma "troche" lepszych pomocników w kadrze. No sorry ale Świderskiego do Bellinghama jako opcje #2 w ataku porównać nie można.

Erling medialnie ma gorsza repre niz Polska a juz ma tyle goli na mundialu co Lewy.

Nie oszukujmy sie Lewandowski zawiódł w reprze na wielkich turniejach.
 
Kane ma "troche" lepszych pomocników w kadrze. No sorry ale Świderskiego do Bellinghama jako opcje #2 w ataku porównać nie można.
Widziałeś kiedyś żeby taki Kane, Ronaldo czy Haaland pół minuty siedział z ironicznym uśmiechem na ustach poprawiając getry kiedy trzy metry od niego jest napierdalnka o piłkę z murzynami? Albo żeby brał sobie wolne w najważniejszych meczach eliminacji, bo ktoś z jego otoczenia ma imieniny? Albo to, żeby wypierdalał selekcjonera w wywiadzie?

Argument - BO LEWY NIE MA Z KIM GRAĆ jest bezsensowny.
 
Nadrabiam wasza dyskusje o Ronaldo vs Messi i ja napiszę tylko tyle, jestem team Ronaldo choćby z takiego względu że ten sprawdził się w 3 najmocniejszych ligach świata i w każdej błyszczał, a Messi sprawdził się tylko w swoim hiszpańskim kurwidołku i nie potwierdził jakości na Angielskich, Francuskich czy nawet niemieckich boiskach.

A co do wszechstronności, gdybyś kazał im grać po kolei na każdej pozycji na boisku, od bramkarza do napastnika, to Ronaldo by się lepiej sprawdził gdzieś mniej więcej na 7-8 pozycjach lepiej niż Messi, bo ten wariat to nawet by sobie na stoperze poradził, a taki Messi na boku obrony by nie dał rady, to jest dla mnie wszechstronność, a nie że ktoś ma najlepszą lewą nogę w historii bo to jest jedna wymaksowana cecha a z wszechstronnością to nie ma nic wspólnego.
 
Nadrabiam wasza dyskusje o Ronaldo vs Messi i ja napiszę tylko tyle, jestem team Ronaldo choćby z takiego względu że ten sprawdził się w 3 najmocniejszych ligach świata i w każdej błyszczał, a Messi sprawdził się tylko w swoim hiszpańskim kurwidołku i nie potwierdził jakości na Angielskich, Francuskich czy nawet niemieckich boiskach.

A co do wszechstronności, gdybyś kazał im grać po kolei na każdej pozycji na boisku, od bramkarza do napastnika, to Ronaldo by się lepiej sprawdził gdzieś mniej więcej na 7-8 pozycjach lepiej niż Messi, bo ten wariat to nawet by sobie na stoperze poradził, a taki Messi na boku obrony by nie dał rady, to jest dla mnie wszechstronność, a nie że ktoś ma najlepszą lewą nogę w historii bo to jest jedna wymaksowana cecha a z wszechstronnością to nie ma nic wspólnego.
Tyle, że Messi ma ten czynnik X w sobie który miało niewielu i na pewno nie miał go Cristiano, a jeśli by ich zestawić obu w najlepszej formie to do Messiego Krystyna nie ma podjazdu. Messi w prime jak miał piłkę to nikt mu jej nie mógł odebrać i jak zaczynał drybling z środka pola to jedynie faulem się mogli ratować. Zobacz sobie jakie liczby wykręcił w prime sezonie Messi to jest kosmos jakiś. Jeszcze porównaj w jakich drużynach obaj grali to Cr7 w Realu praktycznie był główną postacią , a Messi miał tam Suareza, Neymara, Ville i Henry'ego i oni wszyscy strzelali dużo bramek, a Leo i tak wykręcał liczby z kosmosu. Na wielkich turniejach też przewaga Messiego bo prowadził Argentynę do sukcesów :fjedzia:
 
To nie ma nic do rzeczy jakich kto ma zawodników koło siebie, jeśli chodzi o zaangażowanie w grę i pomoc drużynie to Kane bije na głowę bobka i nawet nie ma o czym gadać

Erling medialnie ma gorsza repre niz Polska a juz ma tyle goli na mundialu co Lewy.

Nie oszukujmy sie Lewandowski zawiódł w reprze na wielkich turniejach.

Widziałeś kiedyś żeby taki Kane, Ronaldo czy Haaland pół minuty siedział z ironicznym uśmiechem na ustach poprawiając getry kiedy trzy metry od niego jest napierdalnka o piłkę z murzynami? Albo żeby brał sobie wolne w najważniejszych meczach eliminacji, bo ktoś z jego otoczenia ma imieniny? Albo to, żeby wypierdalał selekcjonera w wywiadzie?

Argument - BO LEWY NIE MA Z KIM GRAĆ jest bezsensowny.

OK, panowie, Lewy najgorszy i basta. Aż dziwne, że Urban trzyma darmozjada w kadrze :lol:
 
Spłycasz to co napisaliśmy z @JosueEstebanez

Nie chodzi o to, że Lewandowski jest złym piłkarzem tylko to, że jest złym kapitanem i od lat robi swój folwark w reprezentacji.

Sprawa jest płytka. Albo Lewy gra w kadrze albo nie. Trzeciego wyjścia nie ma. Urban ma wszelkie moce (także eks-piłkarza na poziomie La Liga) aby powiedzieć mu, że jego czas dla repry minął zatem w czym problem?
 
@Vassago

Dziwnie kierujesz ta rozmowę.

Zadałem łatwe pytanie. 2 gole na mundialu

Anglia czy Portugalia grają o medale MŚ, Norwegia jest typowana jako czarny koń. Polska NIGDY nie była typowana nawet do takiej roli - nawet z prime RL9. Gramy defensywnie a mitologia 2016 gdy straciliśmy dwa gole w 5 meczach tylko to pogłebiała przez lata. Age Hareide samodzielnie rozwalił kościółek Nawałki jaki panował na boisku i wśród dziennikarzy. Grajmy Piątek - Świderski do tego Czubak z ławki i voila - w końcu 2 gole Lewego na MŚ to niski punkt odniesienia wiec łatwo go pobić, co nie?
 
Back
Top