Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Kurwa Panowie ale mnie boli ta jedna wiecej bramka dla Niemiec. Nie wszedl przez to jeden kupon bo mialem, ze wygrają różnicą trzech bramek. Na szczęście wszedl mi drugi. Dobrze tym kurwom nazistowskim, ze odpadli chociaz. Ale uważam, że ta piłka wyszła za pole z Japonią szczerze.
Screenshot_2022-12-02-00-04-18-670_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2022-12-02-00-04-15-217_com.miui.gallery.jpg
 
Nie no to kurwa jakieś cuda, Polska wychodzi grając jak patałachy z Argentyną a Niemcy nie wychodzą, jeszcze tylko niech Ghana wyjdzie i Korea Południowa. :juanlaugh:

NIPPON BANZAI!
 
Nie no to kurwa jakieś cuda, Polska wychodzi grając jak patałachy z Argentyną a Niemcy nie wychodzą, jeszcze tylko niech Ghana wyjdzie i Korea Południowa. :juanlaugh:

NIPPON BANZAI!
Tak akurat nie da rady bo Porrugalia z tek grupy ma już pewny awans i jako pierwsza druzyna najprawdopodobniej bedzie miala komplet punktow.
 
Czesio to jednak jest tęgi umysł..To wszystko jest od początku elementem strategii, a my po prostu "maluczcy" nie potrafiliśmy dostrzec tej taktyki geniusza.

Kalifat niemiecki do meczetów wypierdala hahahaha
 
Widzę, że top15 rankingu FIFA zdziesiątkowane:
1. Belgia - out
2. Włochy - brak kwalifikacji na mundial
3. Dania - out
4. Niemcy - out
5. Meksyk - out.

Nadal bardzo niepewna sytuacja Urugwaju, a Szwajcarzy walczą sami o swoje.
 
jaki to jest buraczan
No ale z drugiej strony to co on miał powiedzieć, miał się biczować ? ;)

Mnie za to wkurwia te nasze podejście do selekcjonera, że Polak ma być, a czy Kasperczak był czarny kurwa jak w Afryce osiągał sukcesy, ilu jest selekcjonerów którzy osiągają sukcesy prowadząc inny naród, a u nas nie, bo zawodników nie zna wg pzpnu i dziennikarzy, i nie wezmą takiego uznanego zagranicznego trenera, i przez to styl naszej reprezentacji się nigdy nie zmieni, a jest to jeszcze bardziej smutne z takiego względu że następuje wymiana kręgosłupa reprezentacji, i ten nowy kręgosłup zostanie nasączony tym chujowym stylem gry, więc czeka nas kolejne 10-15 lat męczarni, a wyniki będą gorsze.
Liczyłem że rudy weźmie kogoś z Italii jak był szefem, to ten wziął souse, no kurwa.
 
No ale z drugiej strony to co on miał powiedzieć, miał się biczować ? ;)

Mnie za to wkurwia te nasze podejście do selekcjonera, że Polak ma być, a czy Kasperczak był czarny kurwa jak w Afryce osiągał sukcesy, ilu jest selekcjonerów którzy osiągają sukcesy prowadząc inny naród, a u nas nie, bo zawodników nie zna wg pzpnu i dziennikarzy, i nie wezmą takiego uznanego zagranicznego trenera, i przez to styl naszej reprezentacji się nigdy nie zmieni, a jest to jeszcze bardziej smutne z takiego względu że następuje wymiana kręgosłupa reprezentacji, i ten nowy kręgosłup zostanie nasączony tym chujowym stylem gry, więc czeka nas kolejne 10-15 lat męczarni, a wyniki będą gorsze.
Liczyłem że rudy weźmie kogoś z Italii jak był szefem, to ten wziął souse, no kurwa.
Mordo, wybór Michniewicza był podyktowany okolicznościami ucieczki Spust. Nie było co kombinować, a Czesław akurat był pod ręką. Przewijało się nazwisko Pirlo, ale ten akurat się wypierdolił na ryj już podczas pierwszej pracy.
Też jestem zwolennikiem trenera zza granicy, bo moje zdanie o polskiej myśli szkoleniowej jest jak najgorsze, ale na wtedy Michniewicz był szybką, pewną i relatywnie tanią opcją.
Mówisz o uznanych nazwiskach - niestety nie jesteśmy dla takich atrakcyjni zarówno pod względem piłkarskim, jak i finansowym
 
Mordo, wybór Michniewicza był podyktowany okolicznościami ucieczki Spust. Nie było co kombinować, a Czesław akurat był pod ręką. Przewijało się nazwisko Pirlo, ale ten akurat się wypierdolił na ryj już podczas pierwszej pracy.
Też jestem zwolennikiem trenera zza granicy, bo moje zdanie o polskiej myśli szkoleniowej jest jak najgorsze, ale na wtedy Michniewicz był szybką, pewną i relatywnie tanią opcją.
Mówisz o uznanych nazwiskach - niestety nie jesteśmy dla takich atrakcyjni zarówno pod względem piłkarskim, jak i finansowym
Nie chodzi mi o Czesia a ogólnie, nie licząc benhakera for money nie było u nas zagranicznego selekcjonera z prawdziwej zdarzenia, a ww i tak był u schyłku kariery, to chciałem przekazać, a teraz zabieram się za resztę tekstu pod pierwszą linijką;)

- nie chce na selekcjonera zawodnika który niedawno kończył karierę, typu Pirlo, Lampard, czy nawet Xavi.


Było kilku starych selekcjonerów co sami się oferowali, że z chęcią naszą reprezentację poprowadzą tyle że właśnie argumentem było to iż nie znają naszych zawodników, że ekstraklasy nie oglądają, że znają tylko lewego ziela i Szczęsnego, itp itd.
No i pieniążki, tylko te pieniążki podobno na trenera były/są, tylko że im szkoda :fjedzia:
 
A jaki on tam kurwa sukces osiągnął? :juanlaugh:
Z perspektywy reprezentacji których był selekcjonerem to nie osiągnął sukcesu?

Nie chce mi się szukać jaka topowa reprezentacja ma selekcjonera z innego kraju dlatego podałem pierwsze co mi przyszło do głowy jako przykład.
 
No to jak zaczynasz temat to podaj konkrety, bo póki co to przywołujesz Heńka, którego największym osiągnięciem było to, że gdzieś tam doszedł w Pucharze Narodów Afryki w latach 90, kiedy poziom piłkarski był tam na tragicznie niskim poziomie.
 
No to jak zaczynasz temat to podaj konkrety, bo póki co to przywołujesz Heńka, którego największym osiągnięciem było to, że gdzieś tam doszedł w Pucharze Narodów Afryki w latach 90, kiedy poziom piłkarski był tam na tragicznie niskim poziomie.

Czyli chuj nie osiągnięcie z perspektywy narodu który prowadził.

W 1993 roku rozpoczął pracę z drużyną Wybrzeża Kości Słoniowej którą prowadził na Pucharze Narodów Afryki 1994 rozgrywanego w Tunezji. Zespół prowadzony przez Kasperczaka zajął 3 miejsce i nie obronił tytułu z roku 1992.W latach 1994-1998 Henryk Kasperczak był trenerem Tunezji. Spośród wszystkich trenerów tylko francuz Roger Lemerre prowadził drużynę Tunezji dłużej bo 6 lat (2002-2008), był jeszcze Mrad Moujab- 4 lata (1989-1993).Na Pucharze Narodów Afryki w 1996 roku Tunezja zajęła 2 miejsce, przegrywając w finale z RPA 2-0. Na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku Tunezja zajęła 4 miejsce w grupie.


To że później go wyjebali to już inna kwestia, ale :najmancoty: że nic nie osiągnął, gdyby napisał to kto inny to byś nawet nie zacytował, umówmy się :roberteyeblinking:


Teraz ty uzasadnij dlaczego według ciebie nic nie osiągnął, skoro tak wyśmiałeś jego prace tam.
 
Back
Top