Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Korea i Japonia w 1/8 po zwycięstwie z liderami swoich grup:frankapprove:
fposter,small,wall_texture,product,750x1000.jpg
 
Szkoda Urugwaju. Kraik zaledwie 3,5 miliona ludzi, a zawsze zostawiają serce na boisku. Cóż, taki jest futbol.
 
Son pokazał swój geniusz w tej akcji, całe boisko przeleciał i to ostatnie podanie na jakim spokoju, a 3 obrońców przy nim i dwóch za plecami :antonio:
Takie zwroty akcji na Mundialu to ja szanuję, ostatnie mecze w grupach i codziennie emocje do samego końca.

 
Son pokazał swój geniusz w tej akcji, całe boisko przeleciał i to ostatnie podanie na jakim spokoju, a 3 obrońców przy nim i dwóch za plecami :antonio:
Takie zwroty akcji na Mundialu to ja szanuję, ostatnie mecze w grupach i codziennie emocje do samego końca.


W końcu coś pokazał bo cały mundial grał na poziomie obecnego Cristiano.
 
Urugwaj to zwykłe pastuchy, mające kompleks Argentyny. Koniec ery Suareza na MŚ i ja za tymi dziadami płakał nie będę.

Gimenez to sobie zapracował na kilka meczów kary naruszając nietykalność sędziego :lol:

 
Urugwaj to zwykłe pastuchy, mające kompleks Argentyny. Koniec ery Suareza na MŚ i ja za tymi dziadami płakał nie będę.

Gimenez to sobie zapracował na kilka meczów kary naruszając nietykalność sędziego :lol:


Szkoda, że te wsioki się tak nie pultały jak ich Suarez bronił ręką na linii bramkowej.
 
A mi nie, trzeba było kurwa grać w 2 pierwszych meczach a nie pajacować.
Dokładnie kurwa + po 2:0 stanęli kompletnie, byle utrzymać i to się zemściło. Koniec pewnej ery u Urusów również, ale może to i dobrze, bo na machającego łapami Suareza nie da się już patrzeć, a Cavani wcale nie zestarzał się lepiej. Tam jest na kim budować, potencjał wśród młodzieży niesamowity, zwłaszcza, że większość gra już w Europie albo topowych klubach Ameryki Południowej. Tylko nie widzę tego Nuneza jako lidera, dla mnie to wciąż jest bust jak chuj Kloppa.
Ogromne brawa dla Korei, pięknie się patrzy na tych zapierdalających Azjatów, którzy wkładają w tą grę masę serducha. Życzę sukcesów, bo to może być bardzo fajne story, zwłaszcza Japonię ogląda się fenomenalnie.
Teraz wojna albańsko-serbska w meczu Serbia-Szwajcaria, liczę na jakiś odpał Granata, bo coś za dobrze w ten sezon wszedł :beczka:
 
Back
Top