Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
71rk5m.jpg
 
To jest kurwa straszne, to co właśnie oglądaliśmy. Jesteśmy tak pierdolonymi dziadami, że aż liczę na to, że nam Araby wpierdolą szybkie dwa i koniec tego szachowania pierdolonego. Jebać tego Czesia i to murowanie obrzydliwe. Po mundialu te wszystkie ananasy jak Zieliński czy Krychowiak won kurwa z kadry, bo o pomstę do nieba woła ich zaangażowanie w tej koszulce. Ha tfu na to dziadostwo pierdolone, tego nie da się oglądać i dalej utrzymuję, że Araby nas kurwa wyruchają samym bieganiem i jeżdżeniem na dupie
 
Potrzebuje samo audio. Jestem w miejscu gdzie jest minimalny zasięg, każde video zacina mi się po 15 sekundach. Na yt kanał sportowy komentuje ale zamiast komentować to pierdoli kowal o dupie Maryny.

aplikacja tvp sport online, ale tam jest stream video to może Ci zacinać przy słabym łączu

ok mam na kolejny raz ( dawny konkurent WESZŁO.FM, a teraz jedyny który transmituje radiowo mecze )
 
No nie wiem co mam nawet powiedziec. Podania nie dokladne, laga, strata pilki, zero pomyslu, srodek nie istnieje.

Musza wyjsc inaczek w drugiej bo narazie jest rmtarcie chrzanu ale nie takiego jak lubie
Ten remis to i tak jak zwyciestwo.
 
Back
Top