Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Mordy, tak szczerze. Wiadomo, że Bereś ambicją i serduchem podbił swoje notowania, ale szczerze mówiąc dziś te jego ograniczenia stricte piłkarskie było widać. Szkoda, że Czesław nie podjął ryzyka i nie powołał jako backup Karbownika, który ma fenomenalną formę w 2 Bundeslidze. Do potencjalnego ścigania się z szybkimi skrzydłowymi jak Żółw czy Dembele to też by była niezła alternatywa
 
all I have is negative thoughts
1669844596883.png
 
Pojedynek 1na1 wygrał :cool:
Reszta się nie liczy :beczka:
Do tego się pizduś obraził :siara:
przecież go sfaulował, messi trochę przyaktorzył z tym karnym, ale zdecydowanie więcej pokazał. swoją drogą szkoda mi lewego, że musi z takimi łamagami grać w drużynie
 
przecież go sfaulował, messi trochę przyaktorzył z tym karnym, ale zdecydowanie więcej pokazał. swoją drogą szkoda mi lewego, że musi z takimi łamagami grać w drużynie
Co wy tacy poważni?
Messi naszych ładnie wkręcał w ziemie, od groma piłek przechodziło przez niego do rozegrania.
Lewy już przyzwyczajony do naszych grajków :roberteyeblinking:
 
Kurwa nasz awans to jest błąd w matrixie :juanlaugh: szczególnie po takiej grze w każdym meczu, bo to że Argentyna nas rozjedzie to chyba każdy wiedział, ale słaby Meksyk i Arabia xd
 
Gavi to ma życie, nie dość, że najmłodszy Hiszpan w historii mundialu, gra w jednym z największych klubów na świecie, to jeszcze rucha księżniczkę :beczka:
 
przecież go sfaulował, messi trochę przyaktorzył z tym karnym, ale zdecydowanie więcej pokazał. swoją drogą szkoda mi lewego, że musi z takimi łamagami grać w drużynie
Troche? w piątce bramkarz interweniował, a to Messiego sprawa że pchał łeb- na miejscu Szczęsnego trzeba było zajebać nurka i złapać się za rękę- przyaktorzyć kontuzję palca.
Ten VAR zaczyna być rakiem tego sportu.
 
Krychowiak ma koszulkę z numerem 10.

Dlaczego nie ma go na poniższych listach?
 
Back
Top