Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
No Arabia nie może wygrać przy naszej porażce, to oczywiste. Musimy liczyć (jeśli przegramy) na minimalne zwycięstwo Meksyku 1:0 lub ich remis z Arabia
 
Araby wygrywając wchodzą z automatu 6 pkt. Tam musi Meksyk wygrać bądź remis.
O tym właśnie napisałem. Nie możemy przegrać z Argentyną, a wynik Arabów z Meksykiem już nas nie interesuje. Czy 5 pkt, czy 7,po prostu wchodzimy.
 
Jeśli przejebiemy 0-2 z Argentyna, a Meksyk ojebie Arabię 2-0 to będą decydować żółte kartki, a jeśli w tym tez będzie remis to losowanie Polska czy Meksyk. Beka.
 
A co jak Meksyki sprzedadzą? Wyjść raczej nie wyjdą a oil-money nie śmierdzi.
:childcry:
Równie dobrze, Meksykanie mogą uczciwie dostać wpierdol. Przecież dzisiejszy mecz wybronił nam Szczęsny. Arabusy wcale od nas nie odstawały jeśli chodzi o poziom umiejętności piłkarskich.
 
العرب أحبطوا خططنا في الجولة الأولى بانتصارهم على الأرجنتين.
 
Meksyk kurła nie ma napastnika. Będą jaja jak Arabusy coś im wcisną na 1-0 a my popłyniemy z Argentyną, która na pewno będzie chciała wygrać, żeby uniknąć Francji w 1/8.
 
Jak Argentyna na pizde dostaje od Nas. Maks ile wyciągną to remis. Messi stary dziad nie da rady Naszym obrońcą a słynna laga niezawiedzię w tym meczu. 1-0 albo 1-1
 
Last edited:
Szybka analiza:
Polska 4 2:0
Arabia 3 2:3
Argentyna 3 3:2
Meksyk 1 0:2

Wygranej z Argentyną nie zakładam. To optymistyczny wariant gdzie z naszej perspektywy nie ma co analizować. Remis też daje nam awans.
Zabawa zaczyna się przy naszej porażce.
Wtedy na bank awansuje Argentyna, a my musimy liczyć na remis Arabii z Meksykiem lub niską wygraną Meksyku i naszą niską porażkę. Wiecie co to oznacza? Że jeśli ktoś myślał, że narodowa laga-taka na Robercika odeszła do lamusa i z Arabami graliśmy już bardziej normalnie to z Ardżentiną będzie zawiedziony.
 
wiedziałem że ten karakan messi jak chce to potrafi
Chuj, ta wygrana może ich zmotywować najlepiej jak strzelimy tym pastuchom chociaż jedną bramkę
Meksyk najlepiej jak wygra 1:0(zakładając że przegramy z karakanami)
Także pozostaje napisać, WAR MEKSYK :irish: ale lekko
 
Wcale ta Argentyna taka straszna nie jest jak się wydawało jeszcze tydzień temu, nie zdziwi mnie 0-0 z nami. To oni muszą atakować, nie my, a to na pewno jest dla nas na plus.
 
Jeśli przejebiemy 0-2 z Argentyna, a Meksyk ojebie Arabię 2-0 to będą decydować żółte kartki, a jeśli w tym tez będzie remis to losowanie Polska czy Meksyk. Beka.

Na razie mamy dwie żółte kartki przewagi nad Meksykiem więc przy takim samym bilansie bramkowym to my wychodzimy.
 
A jak są kartki liczone?
ja takie coś znalazłem:

''Choć mało prawdopodobne jest, żeby o wyjściu z grupy MŚ 2022 decydowały punkty fair play, to warto przytoczyć zasady tej klasyfikacji. Otóż żółta kartka to minus jeden punkty, dwie żółte kartki to minus trzy punkty, czerwona kartka to minus cztery punkty, a żółta i czerwona kartka na koncie jednego zawodnika to minus pięć punktów.''
 
20221126_212918.jpg
 
Back
Top