Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Jeśli Argentyna dzisiaj zgwałci Meksyk, to 20-go, kto wygra, ten wchodzi. Araby raczej powinny zwyciężyć z grającym o pietruszkę Meksykiem.
 
Dokładnie, czas na drzemkę/konsolę, potem meczyk i friki wieczorem, bo dziś UFC nie ma :jon:

Chyba trzeba wyzbyć się złudzeń o ładnej dla oka grze, gramy to nasze nieszczęsne catenaccio i dopóki są wyniki to chuj z tym
Egzakly. Dla mnie mogą grać mega chujowo, aby wygrywali. W 2004 roku Grecy też grali nudę i strzelając 8 bramek zostali mistrzami Europy.
 
Egzakly. Dla mnie mogą grać mega chujowo, aby wygrywali. W 2004 roku Grecy też grali nudę i strzelając 8 bramek zostali mistrzami Europy.
Wiesz, ja fanem takiej gry nie jestem. Jednakże na przykładzie dzisiejszego meczu widać, że wystarczy nacisnąć kilka razy i przeciwnik się z tyłu gubi, z Meksykiem też był moment, że jak troszkę przycisnęliśmy to była elektryka jak chuj przy wyprowadzeniu piłki.
Gramy dalej, jest git, szkoda teraz tego karnego z tacosami. Byle Argentyna znów na nas wyszła dwójką Romero-Otamendi z tyłu i dywersantem Paredesem, przy którym model to jest polski Iniesta
 
comment_1669475478cIYiSoF4pRH49KK09UPAxc.jpg


POTĘŻNY CZESŁAW vs virgin renard
 
Generalnie nie byłbym hurra-optymistą bo wygrana z Arabią Saudyjską to nie jest epokowy sukces a Argentyna spacerkiem nie będzie.

Nie mniej jestem miło zaskoczony, aby raz za mojego życia obejrzę 3 mecz grupowy Polski na mundialu który nie będzie "meczem o honor".

No i Szczęsny w końcu odkuł się za partactwo na poprzednich turniejach co cieszy. Za dzisiejszy mecz brawo. :deniroclap:
 
Mogło być 5;0 dla Nas - co jak co, ale dzisiaj to pograli chociaż był momentami strach jak się cofnęli do tej obrony...Dziękuję panowie to było to.

Browar w trakcie meczu był, teraz chyba kolejne musi być
 
Jeśli Argentyna dzisiaj zgwałci Meksyk, to 20-go, kto wygra, ten wchodzi. Araby raczej powinny zwyciężyć z grającym o pietruszkę Meksykiem.
Czemu tak zakładasz, że Meksyk odpuści. Przecież jak my byśmy wygrali z Argentyną a oni z Arabią to wyjdą z 2 miejsca. Chyba nie zakładasz że wyjdą na mecz na zasadzie jebać to bo Polacy przegrają i tak.
 
Czemu tak zakładasz, że Meksyk odpuści. Przecież jak my byśmy wygrali z Argentyną a oni z Arabią to wyjdą z 2 miejsca. Chyba nie zakładasz że wyjdą na mecz na zasadzie jebać to bo Polacy przegrają i tak.
Zakładam, że jak przerżną z Argentyną, to już nie będzie im się chciało jakby mogło się chcieć. Zobaczymy.
 
Back
Top