Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
coś czuję że Maroko może być pierwszym afrykańskim państwem w 1/2finalu
Portugalia jak przejdzie Szwajcarie to ich jebnie, Hiszpania to po prostu pedały, 80% posiadania i 1000 podań wymienić, tylko wszystko 40 metrów od bramki rywala, a nie mają już dobrych napastników tylko samych leszczy co ich pchniesz barkiem to się odbiją na 3 metry. Kiedyś można było tak grać, ale mieli do tego ludzi, a teraz jakieś Torresy czy Assensio, co to wgl kurwa jest, takie siuśmajtki bez jaj żadnych, płaczki zwykłe i pizdy.
 
Fatalnie na tym turnieju wykonują karne. Mam wrażenie, że priorytetem jest strzał w światło bramki, byleby nie strzelić w słupek, poprzeczkę albo - co gorsza - w trybuny, tylko że takie strzały to Janusz Jojko wstaje z kanapy i wyciąga bez problemu.
 
Czyżby Szwajcaria znowu awansowała do półfinału, aby wyeliminować Francuzów, tak jak na euro rok temu.
:zakręcony:
 
Coś pięknego. barceloniarze zatrzymani przez bramkarza Sevilli i wyrzuceni przez byłego piłkarza Realu.
Niemcy i Hiszpanie w domu. Teraz mogę umrzeć szczęśliwy.
 
Ronaldo ławka dzisiaj, w sumie dobrze, on też chuja grał.

Ogólnie to widzieliście info, że Ronaldo podpisuje kontrakt z Arabami? 500 baniek euro za 2.5 roku gry.
 
Ronaldo ławka dzisiaj, w sumie dobrze, on też chuja grał.

Ogólnie to widzieliście info, że Ronaldo podpisuje kontrakt z Arabami? 500 baniek euro za 2.5 roku gry.
ta niby 200 mln rocznie ale w to mają być wliczone prawa do jego wizerunku dla Arabów, więc może być tak, że kozojebcy chcą wyruchac freda, a fred wyrucha ich.
 
Portugalia izydor, mówiłem, że idą do finału z Brazylią :cool:
 
Portugalia ich dojebie bardziej niż Brazylia zrobila to z koreą :o
Kto tam pisał, ze to wyrównane starxie bedzie :p?
 
Back
Top