Mini Zlot KSW WEMBLEY

Szukamy lokalu z transmisją, stolikkibica.pl milczy na temat lokali z PPV KSW (albo ja tego nie widzę), także szukamy, Gieniek ma bodajże dyżur i nie może się zamienić, także kombinujemy z resztą.
Powodzenia chłopaki. Nieduże miasto to o lokal ciężko. Będziemy o was myśleć przegryzając zimną wódkę kawiorem i ogórkiem w dużej klimatyzowanej sali z telebimem :boystop:
 
Powodzenia chłopaki. Nieduże miasto to o lokal ciężko. Będziemy o was myśleć przegryzając zimną wódkę kawiorem i ogórkiem w dużej klimatyzowanej sali z telebimem :boystop:
Wystarczy, że Mort będzie się za nas modlił.
 
@Masu jutro ogarnę tego Kubickiego dwa zjebane dni miałem, poniedziałek kac, a dziś nie chciało mi nic robić (Weltschmertz)
 
@Mort ja odpadam, pracuje na nocy i jestem na ostrej laryngologii. Próbowałem zamienić ale nikt nie mógł albo nie chciał.
 
Panowie znalazłem koszulkę ala Sage Northcutt. Mam nadzieję że nie zrobicie siary i też ubierzecie się z podobną klasą :boystop:

Spotykamy się o 18 na miejscu?
 
Czy jest ktoś do kogo nie mamy kontaktu tel na wypadek wybuchu terrorysty samobójcy w Browarze? Ja, Vic3k, Wewiur, Komber, Orest, Baastek, mamy swoje telefony. Jak reszta?
 
@Grzechu zwracam się z uprzejmą prośbą o ustanowienie prywatnej rozmowy dla osób, które wezmą udział w zlocie, celem powymieniania się numerami telefonów, tudzież innym kontaktem.
 
@Grzechu zwracam się z uprzejmą prośbą o ustanowienie prywatnej rozmowy dla osób, które wezmą udział w zlocie, celem powymieniania się numerami telefonów, tudzież innym kontaktem.


Może wrzucę naszą fotkę EFC żeby ułatwić nieśmiałym podbicie. W privie oczywiście.
 
Back
Top