Mini Zlot KSW WEMBLEY

Ej kurwa. To ten zlot ma być na KSW Lądek czy KSW: mistrz vs undefeated miszcz? Czy są dwa zloty?
 
Jadę na halę, a po gali chciałem do Was dołączyć, pić do rana, pogadać. W takim wypadku też jestem wpisany na listę?
 
Jadę na halę, a po gali chciałem do Was dołączyć, pić do rana, pogadać. W takim wypadku też jestem wpisany na listę?
To jest temat o Wembley :) ale jeśli dolecisz z Anglii do Krakowa, to jasne że tak, zapraszamy:)
 
W pierwszej chwili myślałem, że to @Mort dostąpił łaski bilokacji.

Z chęcią bym przyjął na 28.11, ale jak już powiedziałem, że będę z Wami, to będę, choć serce rwie gdzie indziej. Jednak Wy, pogubione owieczki potrzebujecie usłyszeć Dobrą Nowinę i stawiam to ponad moje pragnienia!
 
Coś mnie znowu ominęło na forum?
Ktoś tam sapał chyba Hubi i gumoleon, że się brandzlujemy, jestesmy kolkiem wzajemnej adoracji i zamiast pisać smsy to piszemy na forum.

@Cloud Ty nie obchodzisz Wszystkich Świętych, masz blisko, więc wpadaj.
 
Ktoś tam sapał chyba Hubi i gumoleon, że się brandzlujemy, jestesmy kolkiem wzajemnej adoracji i zamiast pisać smsy to piszemy na forum.
Na szczęście na dniach na forum wjadą wiadomości prywatne to ich problem zniknie.
 
chyba Hubi i gumoleon
kgDqFIH.gif
 
Z chęcią bym przyjął na 28.11, ale jak już powiedziałem, że będę z Wami, to będę, choć serce rwie gdzie indziej. Jednak Wy, pogubione owieczki potrzebujecie usłyszeć Dobrą Nowinę i stawiam to ponad moje pragnienia!
#GodSoldierMode ON
 
Co to kurwa jest, trzy strony nabite o zlocie jakichś grubasów z karkówka, który nawet się nie odbył i nie wiadomo czy się odbędzie!!!
 
Co to kurwa jest, trzy strony nabite o zlocie jakichś grubasów z karkówka, który nawet się nie odbył i nie wiadomo czy się odbędzie!!!

#kółkowzajemnejadoracji #wyjątkowejklasyforumowicze
 
Back
Top