Mini Zlot KSW WEMBLEY

A tak w ogóle wbijam ci cwela za skażenie tego tematu zjebem. Naplułeś nam do wspólnego talerza i teraz brzydko pachnie.
Nie pomyślałem o konsekwencjach mojego haniebnego czynu:(
 
Nie pomyślałem o konsekwencjach mojego haniebnego czynu:(
Zawsze trzeba myśleć o możliwych konsekwencjach. W końcu jesteśmy dorośli. Ktoś mógłby odnieść mylne wrażenie, że nie jest tak naprawdę persona non grata i naprawdę przyjechać na zlot.
 
Nie zaszkodzi jeszcze zapoznać się z tą pozycją. Świetne allegro moderato, przechodzące płynnie w allegretto w sposób synkopujący. Do tego bardzo porządnie ułożony motyw przewodni, zapętlający się, a mimo to nie tworzący wrażenia nudy. Wszystko okraszone jest wybijającymi się dźwiękami gitary basowej, która sprawia wrażenie bardzo zaskakująco przeprowadzonej fantazji na temat Mariusza.
 
Nie zaszkodzi jeszcze zapoznać się z tą pozycją. Świetne allegro moderato, przechodzące płynnie w allegretto w sposób synkopujący. Do tego bardzo porządnie ułożony motyw przewodni, zapętlający się, a mimo to nie tworzący wrażenia nudy. Wszystko okraszone jest wybijającymi się dźwiękami gitary basowej, która sprawia wrażenie bardzo zaskakująco przeprowadzonej fantazji na temat Mariusza.

I tak lepiej brzmi a capella chórem.
 
Nie zaszkodzi jeszcze zapoznać się z tą pozycją. Świetne allegro moderato, przechodzące płynnie w allegretto w sposób synkopujący. Do tego bardzo porządnie ułożony motyw przewodni, zapętlający się, a mimo to nie tworzący wrażenia nudy. Wszystko okraszone jest wybijającymi się dźwiękami gitary basowej, która sprawia wrażenie bardzo zaskakująco przeprowadzonej fantazji na temat Mariusza.

Ewidentnie zaszkodził Ci konkurs Chopinowski. Nie mylmy szamba z perfumerią! :boystop:
 
I tak lepiej brzmi a capella chórem.
Tak, ale średnio słowa znaliśmy ostatnio. Niemniej ludzie w barze nas jakoś ratować próbowali.
No, ale takiego januszostwa to ten gość od papieża nie zniósł.
 
Ok poddaje się-robisz sobie ze mnie jaja?
No nie, gość gadał o polityce i jakimś papieżu, ale nie pamiętam którym.
A jaja sobie robię tylko z tym rzucaniem. Nie wiem czym rzucałeś, ale na pewno do mnie nie doleciało. Stąd uznałem, że albo to był słód (który wcześniej się skończył), albo pieprz. Bo jakby to była sól toby była biała i bym zauważył.
 
No nie, gość gadał o polityce i jakimś papieżu, ale nie pamiętam którym.
A jaja sobie robię tylko z tym rzucaniem. Nie wiem czym rzucałeś, ale na pewno do mnie nie doleciało. Stąd uznałem, że albo to był słód (który wcześniej się skończył), albo pieprz. Bo jakby to była sól toby była biała i bym zauważył.
Masakra jakaś. Odkąd jestem na diecie alkohol strasznie mocno na mnie wpływa:(
 
Chłop potem wolał Pudzian ciota, a Ty zacząłeś rzucać do niego slodem.

A to zrozumiałe-Mariusza się nie obraża!

Kibica pamięta, wtedy jeszcze ładnie go ogarnąłem. W sumie to należał mu się strzał za noszenie barw po pijaku, samotnie w nocy.
 
W sumie to należał mu się strzał za noszenie barw po pijaku, samotnie w nocy.
Chyba ktoś Cie wyręczył :wink: Z każdym dniem wychodzą nowe fakty ze zlotu ale rzeczywiście było coś z rzucaniem :D W tym całym amoku nie wiem w końcu czy cały lokal dołączył się do dopingowania Pudzilli.
 
Chyba ktoś Cie wyręczył :wink: Z każdym dniem wychodzą nowe fakty ze zlotu ale rzeczywiście było coś z rzucaniem :D W tym całym amoku nie wiem w końcu czy cały lokal dołączył się do dopingowania Pudzilli.


Ciekaw jestem czy was na Zlocie rozpoznają i jak przyjmą.
 
@Grzechu ostatni raz Cię ostrzegam!
12189384_1179831065366067_4715248085919820854_o.jpg


97592_big.jpg
 
Back
Top