Mike Russow rywalem Pawła Nastuli na KSW 22

Kto wie, kto wie. Gdyby to była nieprawda to Venom już dawno by zjechał tego usera w swoim stylu albo po prostu ktoś z redakcji zamknął temat :)
 
Coś dużo Martin ma tych znajomych.:-)



Zaczęło się od Davida Olivy - podobno po gali Polsatu Martin dla jednego znajomego zdradził, że to będzie właśnie on. Wczoraj ktoś pisał, że na 100% brat Overeema i dziś mieli ogłosić. Dalej czekam i nic.

Mam najlepszego informatora z możliwych :-) pożyjom uwidim, wspomnisz moje słowa. Na chwilę obecną, to valentijn. Jutro potwierdzę, czy nadal ta opcja jest aktualna.


16 marca na warszawskim Torwarze na przeciw siebie staną były rywal Mariusza Pudzianowskiego, James Thomson i Paweł Nastula.Walka ma być w limicie Open (3 rundy). Informacja z jednego z klubów MMA w Polsce.



Po nie udanej próbie zakontraktowania Neila Grove z Bellatora, KSW chce siegnąc po nie dawno zwolnionego z UFC Mike Russowa.
 
AL, jeszcze wcześniej był taki co mówił że Thompsona już zakontraktowali i tez mieli juz to oglosić :-)
 
cos moze byc na rzeczy, bo ten temat juz by wyladowal w koszu, tak jak ten o przeciwniku drwala
 
Ta , a później Thompson nie miał spokoju tydzień na fb i tweeterze...

@zoom
Był jakiś temat o przeciwniku drwala?
 
Kolumb, ktoś wstawił przed chwilą że Drwal będzie walczył z Jardine, ale zaraz wylądowało to w koszu
 
A dzięki :) nawet nie zauważyłem a dziś prawie cały dzień na cohones jestem :-) Musiała to być szybka robota:)
 
Jeden z komentarzy pod ostatnim wywiadem z Martinem. Pewnie Nastula już miał 10 przeciwników i każdy wypadł po obejrzeniu trailera...

wracając z gali dowiedziałem się z jednego z organizatorów producentów ze rywalem Nastuli będzie David Olivia i jest już to zaklepane
 
Bundy skończ już z tym forowaniem Olivy. Ludzie nie chcą tego kiepskiego grubasa oglądać w walce z najbardziej zasłużonym polskim zawodnikiem mma.
 
Rua, a myślisz, że taki Al chce go oglądać? On podaje komenty z YouTube. Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że lepiej, że podaje Olivę, a nie Cro Copów czy innych Fedorów, tak jak Ty.
 
Ja bym to przełknął w ostateczności, ciekaw jestem czy Paweł by coś wyciągnął w parterze czy może zaprezentował obronę przed obaleniami i coś ze stójki. Tak czy siak mógłby się czuć spokojny, ale jak na debiut czemu nie...Zwycięzca turnieju, a jedyna porażka w karierze z mistrzem KSW - Bedorfem ;)
 
Oliva to był może i dobry ale w 2009 roku. Mamy 2013 jak by ktoś nie zauważył. W dodatku facet przez długi okres nie walczył a jak już się pojawił to został całkowicie zdominowany przez Bedorfa który powiedzmy sobie szczerze nawet w KSW oszałamiającej kariery nie zrobił. Skoro KSW chce promować ponad 40 letniego zawodnika który w Polsce jest legendą sportów walki to spodziewam się rywali innych niż Oliva, Sapp czy ten śmieszny grek co walczył ostatnio z Pudzianem. Co do walki Nastuli z Cro Copem to wcale nie jest ona taka niemożliwa jak się niektórym wydaje. Nie sądzę też żeby dali Nastuli takiego rywala jak Russow bo skończyłby ewnie jak Gołota w walce z Adamkiem.
 
"News", a właściwie plotka jest już na forum od kilku godzin także patrząc na to, że redakcja go nie usuwa to być może jest coś na rzeczy. Mnie osobiście takie zestawienie by satyswakcjonowało, Russow wiadomo, nie jest to może jakiś super zawodnik, jednak wydaje mi się, że Nastuli mógłby przysporzyć sporo problemów. Jest w gazie, ma dodatni bilans walk i ilość zwycięstw jest zdecydowanie większa. Bilans z UFC 4-2, ostatnie dwie przegrane, ale jedna jest z Werdumem, także można mu to wybaczyć. Jestem absolutnie, zdecydowanie na tak. Czekam na oficjalne stanowisko KSW.
 
Tak, a info o przeciwniku Tomka zdjęte, bo fałszywe? :D
Podobno Czyk Kungo już zgodził się na walkę z Pawłem.
 
też dałem się nabrać na ten temat! proponuję go zamknąć bo już 4 strona leci...







http://cohones.mmarocks.pl/topic/co-z-przeciwnikiem-nastuli/page/19#post-503955 :-)
 
Mauricio Rua - Nastula stoczy może maksymalnie 4 walki MMA więc gdzie tu promowanie? To jest moim zdaniem taki gest dla Nastuli że był jedynym polakiem w pride i janusze powinni go znać. Pokażą go w otwartej TV, mega promocja i przez to zyska na rozpoznawalności. Chyba nikt sie nie łudzi że Nastula zrobi megaa kariere w MMA :-)
 
@Faraon
Kawul i Lewandowski ni robią gestów. Robią pieniądze. Jakby nie wierzyli, że na Pawle można zarobić to zatrudniliby kogoś innego.
@ Born2kill, Calo
Tak, po czwartej nieudanej próbie nakłonienia kogoś do walki z mistrzem Kawul postanowił odreagować trollując na forum o MMA, że zatrudnił mało rozpoznawalnego, nudnego i drogiego Russowa. Świetny pomysł. Szkoda, że nie pomyślał o Jonie Madsenie!
 
Barnaba, mój post był humorystyczno-ironiczny :-).



Russow wcale nie jest taki drogi, wydaje mi się że jego zarobki w UFC oscylowały w okolicach 20 tysięcy dolców. Jak na tamtejszą kasę to nie były kokosy, więc nie wierzę że nie byłby do oplacenia.
 
No tak ale chodzi mi o to że nie będzie promowany na dłuższą metę tak jak "młodsi" zawodnicy KSW których cała kariera przed nimi.







@Calo



Za jedną z ostatnich walk zebrał coś koło 14tys$
 
naprawde sie tak jaracie wolnym i dosyc slabym Russowem? jak malo potrzeba... :)
 
Nie jaramy, tylko ja np. uważam, że to jest w miarę normalny przeciwnik, który znacząco różni się od przeciwników pokroju Glundera.
 
samo pisanie ile zarabial czyli branie go jako potencjalnego - dobrego przeciwnika dla Pawła jest dla mnie juz dosyc absurdalne. troche oczekiwalem fajerwerkow, pewnie zostane szybko sprowadzony na ziemie. :)
 
Back
Top