Mike Russow rywalem Pawła Nastuli na KSW 22

swiezak

Oplot Challenge
Featherweight
Po nie udanej próbie zakontraktowania Neila Grove z Bellatora, KSW chce siegnąc po nie dawno zwolnionego z UFC Mike Russowa.
 

noodles

Bellator
Bantamweight
Martin napisał na twyterze, że rywala poznamy dopiero jak będize wychodził do walki
 

Kolumb

BAMMA
Middleweight
@swiezak
Jest temat odpowiedni do tego "co z przeciwnikiem Natuli?" się nazywa jak dobrze pamiętam. MyMMA.pl podało to że ktoś z Polski interesował się Neilem Grove ale nikt nie napisał, że było to KSW.
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Kolejną osobą był Neil Grove (12-6-1), były zawodnik organizacji Bellator. Z • Goliathem • udało mi się porozmawiać trochę dłużej, dzięki czemu dowiedziałem się kilku interesujących rzeczy. Otóż z Grovem kontaktowała się jedna z polskich organizacji MMA (najprawdopodobniej KSW). Stawka za walkę, którą federacja mu proponowała, była jednak, jak sam określił, absurdalna. Stwierdził również, że jest obecnie na takim etapie w życiu, że chce dla siebie i swojej rodziny jak najlepiej, a wiele lat w mieszanych sztukach walki mu nie zostało. Grove jest w takim razie kolejną osobą, której nie zobaczymy na KSW 22.
 

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
KSW nie stać nawet na Grove, a Martin chyba w jakimś wywiadzie przekonywał, że stać ich na Cro Copa. Kurwa, ja naprawdę kibicuję KSW, ale niech skończą z tym wciskaniem kitu. Janusze może się na to nabiorą, ale każdy kto ma chociaż minimalną wiedzę parsknie śmiechem. Oczywiście Kawul by pewnie odpowiedział, że jakby chcieli zapłacić mu więcej to by zapłacili, tylko, że nie chcą. A wiecie czemu? Bo ich nie stać :)
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Żarty o przeciwniku Nastuli już się przejadają , sorry :-).Też się dałem wkręcić.
 

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
W sumie taka spina jest na forum o przeciwnika Pawła, że aż się prosiło, żeby ktoś nam takiego psikusa zrobił :D
 

Egraam

BAMMA
Featherweight
Z tego co znalazłem, to za ostatnią (przegraną) walkę wziął 14,000$ więc w sumie jest osiągalny :-)
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Ja tam nie spodziewam się, że KSW zaproponuje komuś kokosy. Po prostu nikt nie chce walczyć za śmieszne pieniądze. Przypominam, że oferta dla takiego Shlemenko opiewała na 20 tys. $.edit. Ten 1 tys. $ to był bonus za wygraną z Mamedem.:-)
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Jak to zrezygnuje? Napisałeś, że jest rywalem Nastuli wiec kontrakt został już podpisany. Jeżeli Russow jest brany pod uwagę to mogleś o tym napisać w odpowiednim temacie. Niedługo się okaże, że 4 razy zmieniał się przeciwnik dla Nastka.
 

TheLastEmperorrr

Shark Fights
Welterweight
Russow dla Nastuli? Po pierwsze raczej byłby za drogi dla KSW, po drugie jakie szanse miałby Paweł? Bo ja bym mu zbyt wielkich nie dawał.
 

Yagiel

UFC
Featherweight
Panowie, zbędna dyskusja. Już raz temat "newsy mma userów" poległ w niej, do tego jest drugi temat o przeciwniku Pawła,w którym tez dużo się dzieje, nie widze sensu robienia zamieszacnia w trzecim, może wyssanym z palca.
 

Yagiel

UFC
Featherweight
nie ma co sie cisnieniowac, dlugo tu nie posiedzitumblr_mfp8971y771qclwico1_400.jpg
 

malinowsky

UFC
Lightweight
Nie no bez przesady, ja na nowe tematy jestem zbyt cięty:-)Pamięta ktoś dobry temat jakiegoś nowego usera który się utrzymał? Ostatnio same trolle.
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Ale sie wkurwilem, ale tak to jest jak sie glowna omija i wchodzi prosto na cohones :). Co do stawek jakie KSW proponuje zawodnikom to ciezko spodziewac sie rewelacji jesli podczas dwoch kolejnych gal rezygnuje sie z w sumie kilkunastu tysiecy biletow, ktore mozna bylo sprzedac.
 
Top