Mike Russow rywalem Pawła Nastuli na KSW 22

Skąd wy ludzie wiecie ile KSW proponuje zawodnikom? Wszyscy piszecie że nie wiecej niż 20000. Kolejni nostradamusi?
 
Jak składają oferty przez twitter to tak się składa że wiemy :D
 
Nawet DvD w wywiadzie u Rogana powiedzial bodajze ze stawka w KSW byla najnizsza za jaka kiedykolwiek sie bil wiec moze byc w tym troche prawdy.
 
Martin lubial proponowac kontrakty zawodnikom na twitterze.



Sorry, ze cie zawiedlismy.
 
Kaczka wróciła z kilku postaciach (faraon, swiezak itp) i troluje. Niech "świeżak" udowodni że jego rewelacje to nie bzdura wyssana z palca. Moim skromnym zdaniem za świadome wkręcanie i pisanie bzdur powinno być co najmniej ostrzeżenie.
 
Tez się dziwię po takim najaździe ;) Może dlatego, że to faktycznie brany pod uwagę rywal? I redakcja coś wie na ten temat...?



Łatwo by nie było, ale sam pomysł ściągnięcia Grove'a to dla mnie przesada. Nie sądzę by zrobił jakąkolwiek krzywdę Pawłowi, a Russow...raczej jeśli będzie na glebie to na Pawle, a nie odwrotnie ;)



Poza tym, to że taki Grove powiedział, że stawka była absurdalna to jedno, taki Russow nie musiałby przecież dostać tych samych pieniędzy, bo jednak osobiście cenię go sporo wyżej niż Neil'a czy tym bardziej DVD...
 
Ja wiem że proponują kontrakty na twiterze, sam widziałem. Ale jeszcze nie zauważyłęm nigdzie żeby tam pisała kwota za jaką ma walczyć.







"Kaczka wróciła z kilku postaciach (faraon, swiezak itp) i troluje":-):-):-)
 
Faraon to chyba trollem nie jest... przynajmniej tak mi sie wydaje. swierzakowi dajmy czas do ogłoszenia rywala a później Evangelista będzie wiedział co robić :-)
 
@up



przykro mi ale przyjebałeś 80 postów w 4 dni, większość nowych użytkowników troszkę się czai na początku. 100 % jesteś starym użytkownikiem z nowym kontem, pytanie tylko czy kaczką?







Hulk vel Lucifer nam się nie odzywa ostatnio więc to jest 2 opcja.



Edit



przede wszystkim nie pytałeś jak ustawić avka :D
 
Może jesteś diabelską kaczką o imieniu Hulk i dodatkowo "Faraon" to Twoja ulubiona, szkolna lektura ;) Swoją drogą chyba takie określanie możesz uznać za zaszczyt...gdybyś miał być Piorunem,kokosem...to byłoby gorzej ;D



Żarcik. Swoją drogą, ja na 1 post się czaiłem około rok...a w zasadzie nie czaiłem, tylko jakoś tak przyszedł czas odnieść się do czegoś...no, ale zostałem szybko naprostowany przez Venoma w paru kwestiach, za co z przebiegu czasu mogę dziękować. Z resztą wciąż się uczę, jak każdy człowiek...całe życie. Nikt nie jest nieomylny z resztą nawet jak mu się tak wydaje :)
 
Zaszczyt nie zaszczyt nie jest miłe jak ktoś ci wmawia że jesteś jakimś trolem a ty sie poprostu o coś pytasz lub wyrażasz swoją opinie. Powróciłem na mmarocks po ok. roku na nowym koncie i już przez te kilka dni zauważyłem że niektózy nie zmądrzeli przez ten czas nic.
 
lucek dostal kolejnego bezsensownego bana, bo zmienil nick na swoj stary, chociaz i tak kazdy wiedzial wczesniej, ze to on. ja tez nie pytalem jak ustawic avka, jestem kaczka? :D
 
Keesdablju powiedział bym ale nie pamiętam. W sumie od ok. 3 lat jestem na mma rocks tyle że ze sporymi przerwani spowodowanymi pracą. Nie udzielałem się zbyt często, przeważnie udzielałem się odnośnie wyników walk i fightcardów róznych organizacji. Nie miałem tu z nikim na pieńku i nie trolowałem :D
 
zagadka rozjebana, Gaara to kaczka, zadbaj w koncu kurwa o temat Jon Jones!



ale, ze masz nowa osobniczke w domu wybaczam Ci zaniedbania, kaczuszko!
 
Wam się chyba nudzi. Kaczka tu , Kaczka tam. Naprawdę chcecie dopatrywać się tego ptaka w każdym nowym użytkowniku? Może jeszcze Venom to Kaczka.
 
Może jeszcze Venom to Kaczka.
NoShitSherlock.jpg
 
Redakcja nie zamyka tematu, więc kto wie, może coś jest na rzeczy :D
 
Najbardziej poinformowani są nowo zarejestrowani userzy ... :-)



e: Martin jakby coć napisał to na twetterze nie na fb ...



@down Nie ma problemu. Przeprosze i zwróce honor ale to już kolejny świeżak, który załozył konto aby napisać, że będzie to Russow ... Proszę Cie
 
Jak się okaże prawdą, to będziecie musieli świeżaka przeprosić :P, jeśli dojdzie do tego zestawienia to będę się cieszył, bo według mnie całkiem okej :).
 
Back
Top