Michał Materla - Droga do mistrzowskiego pasa

Fajny HL, super poczatek, pozniej zabraklo mi troche "emocji", a tempo takie jednostajne troche bylo. Ale naprawde dobra robota !
 
Na końcu płakałem razem z Cipkiem. :-)



A tak poważnie, kawał dobrej roboty. Fajnie, że przestałeś ograniczać się do oficjalnych materiałów kejesdablju federejszyn. Jest progres od czasu "Zajebistego HL Janka Błachowicza". ;]
 
Właśnie to zobaczyłem przed chwilą. Miło mnie to zaskoczyło :))



Dzięki chłopaki za opinie! :-)
 
zajebisty ten HL. Generalnie nie wiem co wy chcecie od tej pierwszej muzyczki. Wg mnie zajebiscie pasuje
 
Świetny HL. Trzeba otwarcie przyznać, że Materla i jego historia idealnie nadawały się na klip takiego rodzaju, z taką a nie inną muzyką ;)
 
Przejscie w B&W w koncowce oraz stop klatka sprawia wrazenie jakby to mialo byc epitafium, brakowalo tylko daty urodzin i smierci. Fajnie sie ogladalo, dobre przypomnienie walk Cipka.
 
Świetny HL, na prawdę można się podekscytować.



Jedna techniczna uwaga - te fragmenty z piewszych KSW, które były w słabszej rozdzielczości. Widziałem, że w różnych materiałach te czarne paski po bokach często są uzupełniane, jakby to powiedzieć, rozciągniętymi brzegami tego samego filmu. Nie wiem czy wiesz co mam na mysli. W każdym razie, ładniej wygląda, kiedy ta czerń jest wypełniona. :)
 
Takim ludziom jak Michał to tylko chylić czoła :) Miałem przyjemność z nim pogadać:)
 
Pitbull tez wrzucil na fb, co jak co, ale reklame filmiku prawie juz wszedzie masz :-)
 
Zajebisty highlight, muzyka w pierwszej części moim zdaniem trochę zbyt pompatyczna, ale ujdzie. Ja bym widział jakąś nutę Jeremego Soul'a w takim highilighcie, np. z gry Baldurs Gate czy Icewind Dale - fajne symfoniczne i epickie utwory, idealne pod walkę (w grze leciały właśnie podczas walk). Możesz wziąć to pod uwagę przy następnych filmikach :)



Podobnie jak reszta mam trochę niedosyt, akcji z Silvą mogłoby być trochę więcej, ale rozumiem, że ograniczył Cię podkład :)
 
siema szkoda ze usuneli tak zajebisty *najlepszy film jaki widziałem mozesz mi dać linka do pobrania ? Bo jak widać film został usunięty z yt ;/ bardzoa ale to bardzo mi zależy GG: 28044802
 
Pobierasz program i ściągasz co chcesz z YT na dysk



Free YouTube Download



@down no fakt teraz to sprawdziłem
 
ale tego filmu nie ma na yt i jak ktos go ma na kompie lub autor by wrzucił na hosting był bym wdzięczny bo jest świetny a oglądałem go tylkop na yt aż go nie usuneli
 
a nie ma gdzies na kompie tej pełnej wersji ? bo bchętnie bym pobrał albo zobaczył jeszcze raz, ten wyzej oczywiscie tez bardzo ladny
 
Back
Top